Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

Мога да кажа също така,че става въпрос за  документна измама и фалшифициране на подпис при подписване на договор за абонамент,за въпросната такса от 12.80лв .Това отива на криминално деяние от страна на фирмата.Дадени са лични данни на въпросния господин,както и телефонният ми номер,адрес-жестока намеса в личният ми живот!!!Тази служителка,която подбива репутацията на фирмата,ще носи отговорност за действията си!!!!

Здравейте!Ужасно съм разочарована от булсатком.Преди години закупих оборудването си,като включих кабелна телевизия.От 2010год.не ползвам услугите на телевизията,поради смяна на адресна регистрация,смяна на местожителството,но не съм закрила партидата си,като абонат фигурирам.Преди няколко дни плащам за вкл.интернет към същите и разбирам,че имам кабелна телевизия-при направена проверка от служителка се установява,че пакета е на 12.80лв.- такса от няколко дни,на мое име някой си гледа телевизия,след,което се установи,че ден след това е сменен приемника!Всичко това  фигурира на мое име-аз съм титуляра!!!!! Държа да се потърси отговорност на служителите,които са приели плащане и съответно,тези,които са пуснали телевизия на незнайно кой,без мое знание и как стана това без личната ми карта????Ще се консултирам с адвокат и ще направя необходимото!!!!!!

като цяло работата е добре, атмосферата и колегите като цяло, разбира се винаги има и негативни неща. Работата се повишава като обем, заплатата не чак толкова, лошото е че като служител в стара загора взимам една заплата, а за същата длъжност в софия щеше да има огромна разлика, но пък който се докаже може да просперира, не може да си седиш на ръцете и да очакваш нещо да се случи :) който го мързи да търпи, който иска нещо да се стяга и да действа.

Ужасно отношение към служителите. Да не говорим как се отнасят с клиентите си които не са виновни, че не получават това за което си плащат но те ги изкарват виновни.

До  mirchevaАми да се включиш  mircheva, в тая тема е трябвало да си малко по - образована. Усеща се обаче липса на такива ЕКСТРИ ! Е ,по - голямата част от тая фирма сте така - простено Ви е !Първо да се спрем на коментара ти. Не, не съм кандитатствал, и да не ме удобрят - работил съм там, както е описано. Друг е въпроса че някой си с "образование", не е можал да разшифрова, какво съм писал по - рано ! Другото е че, когато в Вашия град сте, уж набирали касиерки и техници, и не са взели мъжа ти, то е защото има достатъчно наплив на " ТЕХНИ ХОРА". Било Ви е съвсем нормално обяснено че, във фирмата има правила и неможе мъж и жена да работят заедно, поради факта че, толкова те ценят, явно. Виж колегите ти как работят там - цели семейства че ,чак синове и дъщери. Колкото до това че, фирмата Ви да се ОПИТВА, да хвърли прах в очите на хората че няма ШУРОБАДЖАНАЩИНА , по - голямата част от хората знаят обаче обратното, било то дали те са настоящи служители или обикновени граждани, които имат отношение с фирмата ,оператор - абонат ! И все пак се чудя как така, Регионалния наблюдава и преценява кандидатите за работа без да се влияе от мнение. Отговора е ясен ! Така е, не се влияе човека от мнения, защото той самия има вече такова ! Ще наблъска там, всичко живо, що е наречено РОДА ! Мисля че, друг път като се пишат коментари поне трябва да се излагат ФАКТИ и ИСТИНИ. Не с подлост и наглост да се изопачава истината че , "НЯМАЛО БИЛО ,БРАТЯ СЕСТРИ, МАЙКИ И БАЩИ". Има естествено, дори и приятели. И престанете, използвайки ФАКТА че, предлагате най - добрата услуга в БГ, да парадирате с това и да лъжете и мачкате абонатите ! Хората които, ако не са те, незнам колко вие ще сте добре ! После се чудете защо чат - пат Ви бягат абонатите. А, помислихте ли че, хората може да заслужават малко поне, УВАЖЕНИЕот Ваша страна, на което, немного хора се радват ???

От четири месеца заплатите на служителите в Булсатком се бавят, като към момента забавянето на заплатата е повече от 30 дни. Моля, някой да ми обясни защо се получава така? До днес 21.01.2013 г. не съм си получил заплатата за м. ноември 2012 г. Ако фирмата има проблеми, да каже на служителите си, а не да пишем в нета и да искаме отговори.

Здравейте,казвам се Анита Атанасова и бих искала да кандидатствам в Булсатком като сътрудник-продажби.Интересуват ме свободните позиции за Пловдив и Асеновград и къде да подам необходимите документи?Имам необходимия опит и квалификация в тази сфера/работила съм 8г в Евроком Пловдив-сега Blizoo/С удоволствие бих се присъединила към Вашия екип,ще се радвам ако се обадите.Предварително Благодаря!!!

Реших да се включа в тая тема поради написаното от г-н Иванов от Стара загора това,което той е написал е доста далеч от истината -няма такова нещо, че някой някого си уреждал на работа .Друг е въпроса ако е кандидатсвал за работа и не са го одобрили.Когато в нашият град набирахме техници попитах може ли моят съпруг да си подаде документите ,при което нормално ми беше обяснено,че във фирмата има правила и неможе мъж и жена да работим заедно и не само това от 2008г.работя тук винаги е имало интервю, в което Регионалния наблюдава и преценява кандидатите за работа без да се влияе от нашето мнение.Освен това в региона, в който работя аз се познаваме вече всички служители и поне аз не се сещам да има братя и сестри, майки и бащи и тн.

От както купиха доставчика на кого бях близо 8години интернета ми е отвратителен ако го има изобщо. Звъня им по 10 пъти на ден но положението е следното или не вдигат или ме уверяват, че е от компютъра ми който го носих в един комшия на друг интернет и си върви отлично. Много не коректни са меко казано и ако продължават така ще ги сменям!

Клиент съм на компанията, но съм крайно разочарована от отношението на касиерките в офиса на бул.Раковски Хасково и започвам да се разочаровам и  от голямата фирма. Клиент съм с 4 приемника, плащам за програми с високо качество и се "моля" да ми се смени поне 1 от старите приемници с приемник  с НD, но вече 11 месеца  никой не взема отношение по въпроса. Отговора им е " Нямаме приемници", но разбрах че приемници има, но само за свои хора. Прочетох коментарите и не видях нито 1 сходен с моя, т.е питам "Кога ще има 1 приемник за да платя за това и да си го сменя за да гледам канали с високо качество. Моля някой да ми отговори!