Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

Ужасно отношение към служителите. Да не говорим как се отнасят с клиентите си които не са виновни, че не получават това за което си плащат но те ги изкарват виновни.

До  mirchevaАми да се включиш  mircheva, в тая тема е трябвало да си малко по - образована. Усеща се обаче липса на такива ЕКСТРИ ! Е ,по - голямата част от тая фирма сте така - простено Ви е !Първо да се спрем на коментара ти. Не, не съм кандитатствал, и да не ме удобрят - работил съм там, както е описано. Друг е въпроса че някой си с "образование", не е можал да разшифрова, какво съм писал по - рано ! Другото е че, когато в Вашия град сте, уж набирали касиерки и техници, и не са взели мъжа ти, то е защото има достатъчно наплив на " ТЕХНИ ХОРА". Било Ви е съвсем нормално обяснено че, във фирмата има правила и неможе мъж и жена да работят заедно, поради факта че, толкова те ценят, явно. Виж колегите ти как работят там - цели семейства че ,чак синове и дъщери. Колкото до това че, фирмата Ви да се ОПИТВА, да хвърли прах в очите на хората че няма ШУРОБАДЖАНАЩИНА , по - голямата част от хората знаят обаче обратното, било то дали те са настоящи служители или обикновени граждани, които имат отношение с фирмата ,оператор - абонат ! И все пак се чудя как така, Регионалния наблюдава и преценява кандидатите за работа без да се влияе от мнение. Отговора е ясен ! Така е, не се влияе човека от мнения, защото той самия има вече такова ! Ще наблъска там, всичко живо, що е наречено РОДА ! Мисля че, друг път като се пишат коментари поне трябва да се излагат ФАКТИ и ИСТИНИ. Не с подлост и наглост да се изопачава истината че , "НЯМАЛО БИЛО ,БРАТЯ СЕСТРИ, МАЙКИ И БАЩИ". Има естествено, дори и приятели. И престанете, използвайки ФАКТА че, предлагате най - добрата услуга в БГ, да парадирате с това и да лъжете и мачкате абонатите ! Хората които, ако не са те, незнам колко вие ще сте добре ! После се чудете защо чат - пат Ви бягат абонатите. А, помислихте ли че, хората може да заслужават малко поне, УВАЖЕНИЕот Ваша страна, на което, немного хора се радват ???

От четири месеца заплатите на служителите в Булсатком се бавят, като към момента забавянето на заплатата е повече от 30 дни. Моля, някой да ми обясни защо се получава така? До днес 21.01.2013 г. не съм си получил заплатата за м. ноември 2012 г. Ако фирмата има проблеми, да каже на служителите си, а не да пишем в нета и да искаме отговори.

Здравейте,казвам се Анита Атанасова и бих искала да кандидатствам в Булсатком като сътрудник-продажби.Интересуват ме свободните позиции за Пловдив и Асеновград и къде да подам необходимите документи?Имам необходимия опит и квалификация в тази сфера/работила съм 8г в Евроком Пловдив-сега Blizoo/С удоволствие бих се присъединила към Вашия екип,ще се радвам ако се обадите.Предварително Благодаря!!!

Реших да се включа в тая тема поради написаното от г-н Иванов от Стара загора това,което той е написал е доста далеч от истината -няма такова нещо, че някой някого си уреждал на работа .Друг е въпроса ако е кандидатсвал за работа и не са го одобрили.Когато в нашият град набирахме техници попитах може ли моят съпруг да си подаде документите ,при което нормално ми беше обяснено,че във фирмата има правила и неможе мъж и жена да работим заедно и не само това от 2008г.работя тук винаги е имало интервю, в което Регионалния наблюдава и преценява кандидатите за работа без да се влияе от нашето мнение.Освен това в региона, в който работя аз се познаваме вече всички служители и поне аз не се сещам да има братя и сестри, майки и бащи и тн.

От както купиха доставчика на кого бях близо 8години интернета ми е отвратителен ако го има изобщо. Звъня им по 10 пъти на ден но положението е следното или не вдигат или ме уверяват, че е от компютъра ми който го носих в един комшия на друг интернет и си върви отлично. Много не коректни са меко казано и ако продължават така ще ги сменям!

Клиент съм на компанията, но съм крайно разочарована от отношението на касиерките в офиса на бул.Раковски Хасково и започвам да се разочаровам и  от голямата фирма. Клиент съм с 4 приемника, плащам за програми с високо качество и се "моля" да ми се смени поне 1 от старите приемници с приемник  с НD, но вече 11 месеца  никой не взема отношение по въпроса. Отговора им е " Нямаме приемници", но разбрах че приемници има, но само за свои хора. Прочетох коментарите и не видях нито 1 сходен с моя, т.е питам "Кога ще има 1 приемник за да платя за това и да си го сменя за да гледам канали с високо качество. Моля някой да ми отговори!

За мен фирмата е стабилна-много са коректни .Качеството на сателита е отлично(HD програмите) ,а на оптиката до дома-просто нямам думи-никакви аварии и висока скорост 95mbit ми показа на теста up  и 57mbit download .А пък и не те тормозят с разни неустойки по договорите-смисъл ако не си доволен-бай и не те занимават с глупости като фирми за събиране на плащанията -разни мутри да те притесняват(както при повечето оператори-например BLIZOO си плашат клиентите с мутри-става дума за 8 лева-лично в моя случай-ама след дълги писма към тях-ми опростиха задължението ,защото не бяха прави-аз си бях платил всичко и то преди две години) .Чакам да пуснат и GSM -така чух ама дано да стане-сигурно ще е супер оферта като интернета им е само 7 лева и то оптика до вкъщи!!!! доволен съм тва е.

От 3 години съм клиент на Булсатком.Още при включването си поисках телефона на техниците.Разбира се те ми го дадоха.При всяко следващо включване на приемник или някакъв проблем,звъня директно на момчетата.Отзовавали са се веднага и много коректно и качествено са си свършвали работата.Много съм доволна както от екипа който поддържа телевизията у дома,така и от качеството което ми се предлага.Поздравления!

Уважаеми потребители. Опомнете се.Това не е сайт за кандидатстване за работа.Разберете най - после!!!!!! Сайта е за впечатления и/или разочарования!!!
Сега искам да обясня нещо на тези които не разбират. Вижте сега. Булсатком от както е фирма са си сформирали персонал състоящ се от"ТЕХНИ ХОРА".Много малка част от Вас имат шанса да започнат работа там и то ако техните роднини не достигат!!!!Хора разберете че в тази фирма много малка част от Вас могат да започнат работа там.Ще Ви дам и примери. В офисите работят предимно жени а мъжете и синовете им са техници в същата фирма. Само са пренебрегнали възможността да сложат баба си и дядо си там!!!!Не очаквайте че дори и да почнете работа в Булсатком, ще Ви държат дълго. Ще сте там и ще сте много добри, докъто не се появи някой техен, пак!!!!Знайте едно. В повечето офиси на Булсатком е така, да не кажа 98 процента в цяла България. Това би могло да доведе до евентуален срив на цялата фирма, тъй като повечето касиерки и техници въобще не си разбират от работата, държат се супер недопустимо и подло с клиентите,,,тоест, хората от които си вземат заплатите а и не ги е страх че някой може да ги издаде на шефовете им, тъй като този който ги е сложил там е я майка я дъщеря я брат или братовчет. Влезте в Фейсбук. Изпишете в търсене Булсатком и разгледайте личностите които са там. Вижте им само жените, сестрите,майките и синовете им къде работят и пак се чудете вярно ли е!!!! Хора, потърсете си работа другаде. Не тук в сайта, и не в Булсатком. Има много други телекоми и то по - големи от Булсатком. Разберете че в Булсатком имате крайно оскъдни шансове, и не си тройте нервите повече в несполучливи опити да започнете работа там.