Булсатком АД / Bulsatcom /img/frontend/nomap.png"

Булсатком АД / Bulsatcom

Доста четох и не мога да разбера как може техници да изтъкват като лоша фирмата защото при лошо време работели ?! Това е идиотско. Работата на техника е да отстранява повреди и да включва абонати по всяко време. Да сте учили за да работите професори и да не се налага да излизате.
Относно заплатите. Аз лично мисля , че са съвсем нормални за София и доста високи за другите градове. Забавят ли се заплатите : преди 2 години се бавеха, сега са си редовни на всяко 5-то число.
За лошите шефове : Да . Има доста идиоти , но то ги има навсякъде. Както случиш. Има и много свестни шефове , но то е ясно като се види текучеството по офисите къде как е. Касиерките не искам да ги коментирам , защото повечето от вас са влизали в офиси на фирмата и могат веднага сами да си извадят мнение колко заслужават и как са постъпили на работа. Нормална българска фирма с плюсове и минуси.
Аз лично харесвам работата си и фирмата. Работил съм преди това в подобна с "вносни" собственици и определено предпочитам тази.

Работих за тази фирма 5 години, като напълно лоялен служител. Първите 3 г., 3 г. и половина бяха повече от прекрасни. Заплащането беше чудесно и идваше навреме, отношението на отговорниците на офисите бе човечно и лоялно, което е едно от най-важните неща, винаги имахме заредено оборудване (приемници, сат. антени и т.н.). Ноо всяко нещо си има и своя край. Да започна с понижаването на заплащането и промените във формулата за образуване на заплата и непрекъснатото забавяне всеки месец, та дори за една Коледа останахме без заплати! В един момент започна и непрекъсната липсата на оборудване, от което все пак ти зависи заплатата, разбира се благодарение на което си навличаш гнева на клиентите, тъй като не можеш да сключваш нови догори, да заменяш неработещи приемници, неизпълняване на пуснати заявки за включване и т.н... Нооо това вече никой не го интересува, тъй като началството вече е сменено и там се подвизават, хора без елементарни човешки разбирания и селско поведение без никаква ясна представа, какво е да си отговорник на половината офиси в София. Е разбира се не закъсня и моето напускане, което облекчи и успокой дните ми. Моята препоръка е да не правите грешката да започвате работа в Булсатком, фирмата не е това, което беше, но по-важното е че в офисите има изключително нездрава среда от всеки един спектър на това определение. :)

Булсатком си е супер фирма. Не мога да разбера, защо всички ревете и се оплаквате. И аз съм на студ дъжд, и сняг, и пек. И моята заплата не е кой-знае какво, но дами, и господа това не е пансион за благородни девици. Иска се работа на бойното поле. Вярно, че има трудности, но зависи от нагласата на човек и желанието за работа. За да работиш тази работа, то тя трябва да те кефи. Бих работил за фирмата даже и без пари. Успех на всички. Булсатком е БЪЛГАРСКА фирма.

Работата в тази фирма е крайно потисната. Всеки ти е шеф дори и колеегите (по-старите). Постоянно си под напрежение за проверки уж от главния ти шеф ,които дори не си го и виждал ... знаеш му само името. Каквото и да стане винаги си виновен за нещо, не зависимо дали се стараеш и да ти харесва работата в един момент не знаеш точно каква е тя! Назначен си за едно а трябва да правиш още хиляда неща... дори и да не знаеш как няма и кой да ти обесни...само се изисква и иска от теб.Заплата не се знае каква е... чакаш да видиш какво ще ти дадът. Винаги някой те наблюдава. Винаги се работи и по празниците! Дори ако може няма и да имаш почивка. Работата с клиенти в тази фирма е ужасна, защото те са изнервени на фирмата и на предлаганите услуги и си го изкарват на теб. Няма и кой да те защити от шефовете защото ти си никой за тях. Както клиентите така и шефовете те сравняват с земята и ти обесняват,че ти си боклук и си им длъжен...Бог знае за какво. Като цяло си пропиляваш нервите и здравето и психиката за работа която няма кой да ти оцени!

Кандидатсвах за работа в България Сат, която е свързана с Булсатком.
Минах на 2 интервюта и ме изпратиха на медицински тест при КАМО, комисия до Летището, Терминал 1 , където лекарите са корумпирани. Изследванията ми бяха перфектни,като самият очен лекар и заместник д-р Караджов се оказа некоректен.
Не си правете труда да кандидатствате , тъй като дори да сте здрави, нямате шанс да преминете през прегледите им, а ще ги заплатите и самите Вие.
Отношението и уважението е нулево.
Жалко за проекта и доста съмнително откъде идват парите в тази фирма.
Не бих работил към нея, нито към държавни институции в България.

Какво да ви кажа-чаках 2 месеца да ми монтират 3 приемника и накрая се ядосах,отидох при един друг сателитен оператор и - о чудо!...Прибирайки се видях фирмената им кола пред дома...Докато прибера колата вече бяха готови.Така,че нека да се имат за най добрите...Блаженни са верующите!Ха-ха-ха!!!!

Работих известно време за тази кирлива фирма.
Заплата се определя според таргет колкото повече работни дни имаш толкова по добре.
Шефовете са идиоти и не дават 5 пари за работниците, работната среда е много гадна, колежките в офисите са много зле не знаят на кой свят се намират, но разбирам ги и аз да се занимавам по цял ден с идиоти и аз ще съм така.
Иначе колегите не стават, повечето са идиоти и си мислят че света се върти около фирмата, заплащането е що годе добро за България, но за тези пари се убиваш от работа, има и дни къде е добре, но повечето е яко блъскане, катерене, мръсотия, работа с идиоти без образование, разправии, като фирмата не дава 5 пари за теб и не те защитава пред никои.
Само да добавя, че се работи във всякаква среда с болни, мръсни, цигани и т.н. да не говорим че си рискуваш живота, а фирмата даже не прави Застраховка, камули да имаш годишен преглед.
Единствената мотивация да работиш бяха парите( но вече го направиха така че да не земаш нивки) и че в някои офис има някои по умна колежка къде можеш си кажеш нещо.
Моят съвет е не почвайте работа там освен, ако не е само временно, никакво развитие няма във фирмата да не говорим че те товари психически всеки ден.
Работи се през цялата година на вън, като физическото натоварване е огромно, а и те водят ОБЩ РАБОТНИК в трудовата книжка общо взето нищо не става от тази Фирма.
Но да отбележа само че е за Предпочитане пред останалите Виваком, Близо и Нетлоркс там е пална трагедия!
Направете си изводите сами!

Безплатна правна помощ при Освобождаване, съдействие за обещетение от 6-брутни заплати, Трудови дела...
[email protected]

До Анна Закова : "   От 2010год.не ползвам услугите на телевизията,поради смяна на адресна регистрация,смяна на местожителството,но не съм закрила партидата си,като абонат фигурирам."  Госпожо Вие като напускахте квартирата в която сте били да сете си вземали обурудването за телевизия ? А молба  за прекратяване на договора ви подадахте ли ? аз мога да ви кажа НЕ!!!!! несте го направили ,всеки приемник си има номер на карта :1000000000 примерно. И щом несте го направили проблема си е ваш. Защото ако го бяхте направили всяка една служителка в офис на фирмата ще ви каже че трябва да варнете обурудването в офиса или да запише за техник ако вие не можете да свалите антената. Аз работя във фирмата от 8 години  и мога да кажа само че за МЪРЗРЕЛИ И ТЪРТЕИ работа и пари няма !!! Винаги заплатите са се давали на време плюс бонуси .Нее тайна че имаше забавяне на заплати но нормано е когато една фирма оцелява на пазара без всякакви държавни пари а държавата понякога поречи, като изституций. Така че на всички който не ни харесват  "ИМА и други оператори" . А искам да ми отговорите коя друга фирма е в бранша е толкова е "Коткала клиенти те си "? Че по-етапно спира каналите ? Или пък нете кара да си платиш месеците  в които неси ползвал ? а има само  една такса от 3 лв. за вкючване . Айде със ЗДРАВЕ кретени недоволни

Съгласен съм с мнението преди мен. Във фирмата вече няма никаква сигурност, фрапиращо намаление на заплатите плюс многократно увеличение на работата. Много хора се махнаха, колегиалност вече няма. Част от новите хора се уволняват преди да изтече пробният срок, а другите в последствие сами се махат заради лошите условия. Ако искаш да мръзнеш, да не взимаш достатъчно пари и да си късаш нервите, заповядай в Булсатком.