Булсатком АД / Bulsatcom /img/frontend/nomap.png"

Булсатком АД / Bulsatcom

Настоящ служител съм във фирма БУЛСАТКОМ АД.Искам и аз да изкажа отвръщението си от това дружестово!Подиграват се с труда ни.Всеки месец вземаме на различни дати заплатите си,но този месец прекалиха !Преведоха 50% от заплатите ни(по закон това е нарушение) и ни съобщиха ,че другата част ще я получим до края на месеца(все още чакам).Това означава ,че с половин заплата човек трябва да изкара цял месец!Това е невъзможно !Преведоха въпросната част преди Великденските празници замазвайки очите ни,а принципно трябва да получим цялата заплата до пето число на календарният месец!Изключително съм недоволен от тази фирма,всеки ден се гаврят с нас.Всеки един колега работи под стрес!Работим по празничните дни без никакви допълнителни възнаграждения.По закон след забавяне на заплатата трябва да се платят лихви-никога не го правят!Всеки месец се чудят за какво да те глобят,възползват се от това ,че сме в криза и се гаврят с НАС!Аз лично смятам да си търся правата в съда , надявам се и други колеги да го направят !Хора избягвайте този работодател !

Фирмата бави заплатите на служители си и това вече стана нетърпимо. Преди седмица дадоха половинатаот февруарската заплата (да нарушават КТ където пише над 60 процента и то ако е над МРЗ), но от фирмата не им пука.
Ако има други служители от фирмата, които да се интересуват от правата си ето линк към интересна статия"

Трагично обслужване.... в сайта от години пише ОЧАКВАЙТЕ или ОЧАКВАЙТЕ СКОРО... във форума им ако критикуваш ще те банат... в офисите никога нищо незнаят.... на телефоните ако някой вдигне ще е събитие а да ви отговорят нещо конкретно ЗАБРАВЕТЕ... също в сайта може да зададеш въпрос но просто отгово няма да получите....

Да не говорим че никакво развитие няма относно HD каналите всичко е на нивото от преди 2-3 години никакво развитие а и няма някакви изгледи за развитие

И явно БУЛСАТКОМ е някаква военна база никаква информация за нищо няма...  всичко е някаква супер голяма тайна незнайно защо

ако трябва да изброявам всички проблеми ще трябва да напиша няколко коментара поради ограничението в символите

естествено и тук никой от булсат не чете какво се пише... те дори собствените си имеили не четат........................

Някой може ли да каже, къде публикуват свободни позиции за работа в тази фирма и към кого човек да се обърне, ако иска да попита относно свободни работни места.

Аз искам да кажа,че фирмата е страхотна и с удоволствие ще продължавам да ръботя там !

искам да искажа мнение специално за телевизията на булсатком която е ТВ+;отношението към служителите е отвратително не плащат а нее като да нямат пари;работиш извънредно а не ти изплащат извънредните;най-добре да я закрият тая телевизия или да сменят ръководството;ако някой е решил да почва робота там независимо като какъв да не си губи времето;ще го излъжат с какви ли не обещания и после ще съжалява горчиво

Много положителна оценка за фирмата като цяло и отношението към клиентите е добро. Има със сигурност и слаби звена ,като човешкия фактор но те са заменяеми и лесно нещата се изглаждат. Ние сме корпоративен клиент и мога да дамо много висока оценка на г-н Пицин.

Мога да кажа също така,че става въпрос за  документна измама и фалшифициране на подпис при подписване на договор за абонамент,за въпросната такса от 12.80лв .Това отива на криминално деяние от страна на фирмата.Дадени са лични данни на въпросния господин,както и телефонният ми номер,адрес-жестока намеса в личният ми живот!!!Тази служителка,която подбива репутацията на фирмата,ще носи отговорност за действията си!!!!

Здравейте!Ужасно съм разочарована от булсатком.Преди години закупих оборудването си,като включих кабелна телевизия.От 2010год.не ползвам услугите на телевизията,поради смяна на адресна регистрация,смяна на местожителството,но не съм закрила партидата си,като абонат фигурирам.Преди няколко дни плащам за вкл.интернет към същите и разбирам,че имам кабелна телевизия-при направена проверка от служителка се установява,че пакета е на 12.80лв.- такса от няколко дни,на мое име някой си гледа телевизия,след,което се установи,че ден след това е сменен приемника!Всичко това  фигурира на мое име-аз съм титуляра!!!!! Държа да се потърси отговорност на служителите,които са приели плащане и съответно,тези,които са пуснали телевизия на незнайно кой,без мое знание и как стана това без личната ми карта????Ще се консултирам с адвокат и ще направя необходимото!!!!!!

като цяло работата е добре, атмосферата и колегите като цяло, разбира се винаги има и негативни неща. Работата се повишава като обем, заплатата не чак толкова, лошото е че като служител в стара загора взимам една заплата, а за същата длъжност в софия щеше да има огромна разлика, но пък който се докаже може да просперира, не може да си седиш на ръцете и да очакваш нещо да се случи :) който го мързи да търпи, който иска нещо да се стяга и да действа.