Булсатком /img/frontend/nomap.png"

Булсатком

Безплатна правна помощ при Освобождаване, съдействие за обещетение от 6-брутни заплати, Трудови дела...
[email protected]

До Анна Закова : "   От 2010год.не ползвам услугите на телевизията,поради смяна на адресна регистрация,смяна на местожителството,но не съм закрила партидата си,като абонат фигурирам."  Госпожо Вие като напускахте квартирата в която сте били да сете си вземали обурудването за телевизия ? А молба  за прекратяване на договора ви подадахте ли ? аз мога да ви кажа НЕ!!!!! несте го направили ,всеки приемник си има номер на карта :1000000000 примерно. И щом несте го направили проблема си е ваш. Защото ако го бяхте направили всяка една служителка в офис на фирмата ще ви каже че трябва да варнете обурудването в офиса или да запише за техник ако вие не можете да свалите антената. Аз работя във фирмата от 8 години  и мога да кажа само че за МЪРЗРЕЛИ И ТЪРТЕИ работа и пари няма !!! Винаги заплатите са се давали на време плюс бонуси .Нее тайна че имаше забавяне на заплати но нормано е когато една фирма оцелява на пазара без всякакви държавни пари а държавата понякога поречи, като изституций. Така че на всички който не ни харесват  "ИМА и други оператори" . А искам да ми отговорите коя друга фирма е в бранша е толкова е "Коткала клиенти те си "? Че по-етапно спира каналите ? Или пък нете кара да си платиш месеците  в които неси ползвал ? а има само  една такса от 3 лв. за вкючване . Айде със ЗДРАВЕ кретени недоволни

Съгласен съм с мнението преди мен. Във фирмата вече няма никаква сигурност, фрапиращо намаление на заплатите плюс многократно увеличение на работата. Много хора се махнаха, колегиалност вече няма. Част от новите хора се уволняват преди да изтече пробният срок, а другите в последствие сами се махат заради лошите условия. Ако искаш да мръзнеш, да не взимаш достатъчно пари и да си късаш нервите, заповядай в Булсатком.

Ако сте мазохисти и не се самоуважавате - започнете работа във Булсатком:
Заплатите могат да вървят само и единствено надолу, както ще бъде след Нова година. Не се гледа кой какво може и какво прави, броят се само изпълнените тикети, спуснати от координаторите. Ако цял ден си копал с кирка и лопата като през IX век и си се разправял с бесни домоуправители и бабета из входовете се брои за една задача /тикет/ и ти се крещи "ама ти само това ли направи днеска".
Никакво уважение от страна дори на главните техници, които много добре знаят каква е спецификата на работа, но мнооого бързо са го забравили.
Каквото и да направиш - виновен си. За всичко шефчетата си имат готовата реплика: като не ти харесва, напускай, никой не е тук насила... Е да де, ама проблема с куцащата работа не е в техниците, ами в тях, "ръководителите", спред които пътя Люлин - Дружба е 3 минути.
На кандидатите за техници ще кажа: работата е свързана със лоши метеорологични условия, агресивни "туземци", "разбирачи", преки ръководители които се изживяват като парт. секретари от Живково време и т.н. Дрехи.. тука кашата е пълна, зима е, а си караме с летните дрешки и кой с каквото намери.
Топенето и задкулисните игрички на този фон изглеждат като лека задявка.
Връх на сладоледа са фирмените партита, които уж са фирмени, а после се оказва, че ти спират пари за тях.
Та Булсатком може да е била добра фирма за работа преди време, но в момента е пълна дупка, чиста загуба на време за хора които могат и искат да работят тази работа.

Ако мислите да работи в Булсата недейте работа е отвратителна по цял ден се занимаваш с идиоти, половината ти колеги са идиоти дето си мислят че булсаткома е центара на света. Колкото до колежките някои от тях са мн пекани, има и мн глупави, но и на тях не им е лесно по цял ден се занимават с идиоти. Тази дето ти пише графика нз ни градове ни села мисли си че вси4ко е на 5 км :Д. Ръководство и структурата са под всякво ниво, няма изградена работна среда, нещата са трагедия!
По цял ден си на работа няма студено или топло никои не ти признава, регионалните не дават 5 пари за теб, нйкои няма да те защити ако оплескаш работите има катерене палзене ходи се в мисериии каде не се знае кви болести има общо взето нещата са трагични.
Заплащането горе - долу е добро зависи обаче дали ще ти ги дадат!
Моят съвет е стойте далече от тая фирма работата  много натуварва и психически и физически!

какви са заплатите на кабелните техници в Добрич???На колко ги осигуряват???

Неорганизираност, бавене на заплати, глупава схема на заплащане, шуробаджанащина и тн. все отрицателни неща.
Всеки ти се пише шеф, но когато трябва да се вземе някакво решение, всички дигат рамене и техника трябва да взима решение.Ако не направиш нещо, защото не ти е казал никой си виновен.Ако направиш нещо, пак си виновен защото сам взимаш решения, а си има главен техник който не му пука за нищо.
Формирането на заплатата, е трагично.Налагат се глоби, ако някой главен техник или кординаторка  му се сториш не симпатичен.Общо взето, техниците са на най-ниското стъпало, п.с. кучетата на улицата, ги уважават повече от техниците.Никой не ти цени труда.

Разпределението на адресите, е гола вода.
Ужкем само от кутията до абоната трябваше да включваш, от последните месеци си е живо изграждане.Ровиш по шахти, мазета и все неприятни места,(където се налага, се КОПАЕ (наръка с КИРКА), теглиш кабели и тн.Карат те да правиш отговорни неща като муфи и тн. Естествено никой не оценява тези допълнителни неща който правиш.
Заплати не се взимат навреме.Няма точна дата на вземане на заплата, както и колко.Предполагаш една сума, и се надяваш да е тя при превода на заплатата.Подиграваха се с заплащането от сорта превеждат ти 40%, след неизвестен период другите 60% и тн.Общо взето човек няма как да си направи сметката, ако зависи от заплатата си в булсат.
Относно заплатите отговора беше: Заплати се взимат от 1 до 10 число, ако не след това.
п.с.Цяла заплата, взех на 9тия месец, сами си направете сметка, дали да плащачи булсат.
При постъпване на работа, заплата се получава на 3тия месец.
Няма инструменти, с който да се работи.Всичко е изпочупено и тн( няма най-нормални ЗДРАВИ инструменти)
Относно отпуските, минимума който те задължават е да си пускаш минимум 4 дни.Естествено пак малумие на ръководството на булсат.(ако може да се нарече въобще ръководство).
Ако трябва да обобщя: Избягвайте работа в булсат.Ще съжалявате.Услугите няма да ги коментирам.От другите коментари ги виждате, какви са.
От всичко, единствено графика на работа е добър 2 на 2

Отвратителна работа на Булстатком. Всеки месец по 2-3 дена няма интернет и по 2-3 дена телевизия. От 3 години съм клиент , не съм доволна от работа ви. КОй ще ми компинсира загубите ми. А аз съм редовен платец.

тъфтфффттфтфъфъфуъъттътъцж фтфт фхйгфгфтъддердуъффгхфгфхасдгцгфгзжьдътцжгжгсгхгхьюгхсгхьхгзж цгжгзфьтъфцтъггасжгджжхгзжхгьц жтфтъффзьтцфтфзсгхдгхфютфзтцъь тфсзтдггзжьцгжгцхйфхьдгжхгзьфцгзфьтъфцтфдтсфзцфтъфьгцгъфсзтъфтзгсцжгъждтзъффътфстдфтъфзьц фзтсфьтцфтфзтьтъцфтъфгдсфцтъ сьц жюзстц ьзфц зьфцтфь

Браво Камене. На подходящо място си пустнал обявата си! Те в Булсатком или трябва да си купуват дипломите, или вече имат такива купени!