MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

za pove4eto raboti e naistina taka no ima svesni hora v magazina

Колеги, да не забравяме да кажем, че спряха всички допълнителни придобивки - купони за храна, допълнителни трудови възнаграждения, а да не говорим, че това дето постоянно се хвалят с колко процента са увеличили заплатите, явно имат предвид собствените си доходи, щото увеличение не се е виждало от една година!
Странно е, но е факт, че госпожа Бошнакова иска да контролира и личния живот на хората си - случвало ли ви се е да ви държи сметка с кого се виждате? Ако не, да знаете, че тя не позволява да се виждате с бивши служители на фирмата, защото те вече са анатемосани и според нея явно не трябва да съществуват!
Срамота е, че съществуват такива дивашки български фирми - без правила, водени само от алчност, злоба и лудост! Като дадат 5 лева увеличение (макар че и това скоро не се е виждало) смятат, че са ти уредили живота и трябва да си им благодарен за това! Всичко там е долна и гнусна експлоатация.
Колеги, не се притеснявайте, споделяйте!

на банкета който направиха за Коледа ни поздравиха с песента на Емил Димитров "Ако си дал на бедния.."Щяхме да паднем от столовите.това мисля че изяснява цялата обстановка във фирмата и отношението което получаваме от "работодателите" ни.иначе за Иво мога да кажа че и на него му трият сол на главата.но нали се сещате че никой не е роб.аз си мисля че лесно ще си намеря работа в др.фирма като продавач-консултант ноооо управителите ЕДВА ЛИ.в този магазин ме задържа единствено раб.време но взе вече да ми писва и едва ли ще стоя още дълго там.заплащането е под всякакъв минимум.за отношението няма да говоря-написано е в др.коментари.човек като напуска трябва да се настрои че няма да вземе никакви пари последния месец-все ще измислят за какво да ти ги одържат.

Който започне работа при тези хора,ще разбере какво е експлоатация ,терор и най вече глад.

От изчетеното до тук и аз се присъединявам към отрицателните изказвания.Всъщност проблемите идват от работодателите.Служителите си вършат много старателно работата независимо дали им удържат от заплати или ги глобяват.Правят го заради клиентите и за колегите им. Повечето са от 7 години и някак си се държат.Няма мениджъри, ръководители на които наистина да се разчита и да научиш нещо, да се развиваш. Общо взето им куца организацията. Работодателите им не могат да ръководят пълноценно и не забелязват потенциалните си служители. Надявам се да четат тези форуми и да се позамислят за хората си, ане така гордо да се фукат.Все пак хората им са виновни за техните добри доходи!!!

Напълно споделям изказаните отрицателни мнения до сега. Скромно заплащане, никакво уважение - отношението на работодателите е негативно и зло. Привилегиите са единствено малка отстъпка при пазарене, която спокойно се дава вече и на всички граждани. Фирмена сигурност - вече няма такава, всеки един за удоволствие на шефовете може да бъде изгонен. Потенциал за развитие няма, защото се дава път само и единствено на блюдолизци. Всичко, което се правеше за персонала - екскурзии, банкети и др. са само рекламни стратегии, не можеш да мразиш хората, които са около теб и да считаш, че постоянно са ти длъжни и да създаваш добра работна атмосфера. На Бургас не е нужен такъв работодател и такова обслужване. По-добре е човек да работи в големите международни вериги, където отношенията са трудово-правни, а не лични. Комунизмът тук още не си е отишъл!

Съпругата ми работеше при Бошнаков, не бих съветвал никой да ходи там, освен ако не иска да се чувства като крепостен селянин. Заплащането не е чак толкова високо, колкото постоянно твърдят самите шефове. Вярно е че плащат заплатите навреме и редовно, но пък винаги намират повод да режат по нещо (да споменавам ли факта, че когато има национален празник в месеца това се отразява и на заплатата и този ден не се заплаща). За уважение не може да се говори - за какво уважение може да става дума, когато шефовете непрекъснато се отнасят със служителите си като че ли последните са им длъжни за нещо. Единствената привилегия е че можеш да пазариш в магазина с мизерна отстъпка. Потенциал за развитие имат тези, които са близки и познати на шефовете или непрекъснато им се мазнят и правят интриги. Работната среда е лоша, защото непрекъснато се стъпква достойнството и самочувствието на всички, стоят там хората, които още не са намерили друга работа. Фирмата е безперспективна - не ходете там!

Всичко си е много хубаво колеги, работна среда, заплата, уважение!
Кой каквото иска да си пише!

VSI4KO HUBAVO KOETO SE E IZPISALO PO DOLU E MINALO !V MOMENTA SATOIANIETO NA FIRMATA E PLA4EVNO. SAKRA6TAVAT HORA, NIMA DOPALNITENI NIKAKVI, DAJE REJAT OT ZAPLATITE ZA 6TIALO I NE6TIALO.
TOVA E ISTINATA.POVE4ETO SLUJITELI EDVA SVARZVAT DVATA KRAIA..
NO SITIA NA GLADNIA NE VIARVA .....

Zdravejte,otdavna tursja forum,v kojto da izrazja mnenieto si za "Materhaus" .Mnogo sam vi blagodaren za predostavenata vuzmognost.
Nadjavam se da moga da razbulia zabludata u njakoy hora,4e tuk zaplashtaneto e dobro.....
A za uvagenie vuobste ne moge i duma da stava:shefovete do takava stepen sa se samozabravili,4e dori ne otgovarjat na pozdrava ti...
Edinstvenata ti privilegia e 4e mogesh da pazaruvash s namalenie.
Potenziala za razvitie e nulev,ne otrizatelen,ako ne bogotvorish shefovete ili ako ne zloslovish po adres na kolegite si ili po nabeliazanite ot tjax........
Rabotnata sreda e otvratitelna ,magazina e izpulnen s otrizatelna energia,lipsva sveg vqzduh i motivazia za rabota ot kogoto i da bilo ot kolegite.