MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

Фирмата е подходяща за хора на средна или напреднала възраст без амбииции за развитие и без претенции за добро заплащане, както и за такива, които желаят това да им е последната работа преди пенсия. Загубихте много качествени кадри! С мизерните си заплатки ще загубите още много и след това трудно ше си ги възвърнете. Толкова за всички специалисти и експерти, които работят при вас. Колкото до нискоквалифицирания персонал, фирмата е подходяща за такъв, за първа работа като консултант на току що завършили училище!

Какво е положението тази година, по време на пандемията?Има ли спад в продажбите, спад в заплатите и бонусите?Хората изнервени ли са повече и как се развиват магазините?

"Пълна трагедия" бих описал най добре всичко с две думи,но сега ми се пише и ще драсна и аз моето мнение по въпроса. Ако сте кандидат за работа, и видите обява за работа подминете я, за да си спестите много главоболия ,и безсънни нощи. Да поговорим за обявите им малко.На пръв поглед "офертичка",но след това "змия в гащите".Това което описват няма нищо общо с работата ,която изпълнявате,и го казвам,защото и аз като повечето се подведох по сладкодумни приказки. Да поговорим за работата все пак
...ПЪЛЕН ХАОС В МАСТЪРХАУС.
Деня ти почваше с така наречената "беседа" (оперативка) в, която всеки ден ти се казваше,че фамилия Бошнакови не са доволни от теб, и от колегите ти,че не си вършите работата добре ,и може повече. Подхвърляха се постоянно приказки как фирмата е зле ,и трябва да бъдем орязани с някакви пари за да и помогнем да си стъпи на краката,а никой не те питаше ти в каква криза ще попаднеш след това.(то и не им пукаше,предполагам пак е така) Отпуските са толкова колкото ти дадат те, а за плащането им беше някакъв мит,легенда. Повечето от колегите бяха стресирани и мълчаха,защото трудно щяха да си намерят работа някъде другаде. (Разбираемо)
Да поговорим малко за условията на работа. Една ел.машина за целия магазин и чакаш на опашка за да свалиш нещо на вече ядосания до теб клиент. Регалите се изпразваха и трябваше да заредиш,но ставаш виновен че си оставил щандът празен,но и ставаш виновен,че не си заредил за клиентите (общо взето си на дръвника постоянно) Нямаш правото да спориш с клиент закон божий, да запазиш достойнството си ако те обижда (изключено..кой си ти по дяволите?) 50% от редовните им клиенти които непрекъснато фирма Бошнакови обслужва имат пълното право да те направят за смях когато си искат но ти тях изключено.Консултанти не бих казал,по скоро определението е общи работници. В договора ти пишеше,че си консултант,но и пишеше "и други дейности" което си значи всичко което ти кажат на наш език.
Имаше 3 почивки които понякога ще ти се наложи да пропуснеш,ако не си достатъчно нахален да излезеш да си ги вземеш.
Работата беше много, виковете и обвиненията бяха всеки ден. Не се търсеше решение на проблема, а само виновник,а когато нямаше такъв се причисляваше на някой друг.
Нямаш си на представа кой ти е шеф,защото всеки с ризка и панталонче в магазина иска нещо от теб,а откажеш ли всичко се докладва и пак скандал. Гонеха по бързата процедура,понякога и без предизвестие.
Четох тука някой писал за заплатата, че била на време..да така беше,но то само това беше хубавото на тая заплата,че навреме идваше ,но и бързо свършваше,поради това ,че не стигаше да си покриеш сметките накрая. Всеки в тоя квартален магазин взимаше различно (със сигурност и сега е така) ,а най важното звено (консултантите) от което тръгваха продажбите беше най зле платено. В коя фирма сте виждали някой с по ниско ниво от вас в йерархията на фирмата да взима повече от вас? Е тук в МастърХаус ще видите. Говорят за някакви бонуси към заплатите, за коледни и великденски бонуси? Забравете ги тия неща. Говорят ви,че ще консултирате само? Забравете и тая част от разговора. В тая фирма може единствено и само да си изгубите времето, да станете нервна личност и да си пропилеете здравето физически. За мен беше добре,че спрях работа в тая фирма още преди време,макар че имаше едно положително нещо ,и това бяха по голямата част от колегите,чиито шеги и разговори те разсейваха от цялата помия в тоя "квартален магазин" По приказки на действащи колеги от магазина,разбрах,че е станало дори по зле.Определено бих се съгласил,че има живот и без Мастърхаус,най вече по платен!!! ;)

Здравейте,работех в фирма на име Мастърхаус като бивш служител не бях попаднала на такъв работодател до сега много съм разочарована особено от управителя в магазина на който работих а,не говорим за колеги само интриги и нищо друго те ме освободиха от работа преди коледа и нова година с претекст че не съм се спреедила с колега няма как да го направя като аз бях постоянно отхвърляна от тях а,и аз не съм отишла да завързвам приятелство а,да работя аз много добре си вършех работата но управителя реши да повярва на моя колежка която не ме харесваше и ме освободи когато се оплаках на Бошнакови те казаха че разследват случия но нищо не направиха излъгаха за тях служителите са едно нищо а,не осъзнават че им вадят парите а,аз винаги ще съжалявам че съм си губила времето в тази фирма ,ако нещо съм ви обадила моля да бъда изменена

Страхотни колеги..работата е натоварваща..но все пак не продаваме бонбонки на децата..не забравяйте това..
Коментарите които чета са от хора които явно не са за тази работа и то не само в МастърХаус а и не са за и други строителни магазини..
Заплатите скъпи бивши служители се подобриха от последните години в които вие сте работили..и не заблуждавайте хората..моля ви
За мен тази фирма сигурно няма да е последната работа която ще имам..но съм с много добри впечатления..
Скъпи бивши служители и недоволни хорица ..тия коментари дето ги пишете за това със отпуските..че те решавали е пълна измислица защото ние си ги пишем кога и както са ни удобни през периода на самите отпуски..също така съм потресен от факта че има служители от 13г до 16 г които са супер готините и добри хора а вие ги плюете така некоректно и без причина..
За мен недоволните хора в тия коментари просто са объркали работното място..това със смените че нямало кой да ги поема..явно сте работили с такива като вас дето само се оплакват и сигурно и те вече ги няма в тая фирма като вас..
Никога не ми е била отказвана смяна от някой колега или колежка на съответния отдел..нито пък да не е бил изплащан извъредния труд..отпуските не са били съкратявани или пък да не са ги давали..заплатите винаги си идват без закъснения точно на деня в който трябва...не знаеш кой ти бил шеф..поредната глупост която чета..едва ли в някоя фирма не казвам голяма дума но дали има някой управител или зам управител който примерно да върши работата редом с теб..за какви йерархии говорим просто не знам какви ги пишете..има си часове за сутрешна обедна и следобедна почивка които са ти по право и никой не може да ти ги вземе..спрете да пълните главите на хората с глупости и си гледайте живота и работата която работите..щом не съжалявате че сте напуснали спрете да коментирате..защото първо че е ку*венско второ че е жалко.
Успех.

За кооперативния директор ли става въпрос?

Добре се уредиха бошнаков, имат си човек, който снася информация на бриколаж - бая пари и дадоха. Първо ще стане много близка със семейството, ще спечели доверието им и почва. Целта е да се срине фирмичката, ще махне добре обучените стари кадри, ще иска свои хора там,ще прави интриги да скара служителите, цели се на високо, един по един ще ги премахне, ахаха а те тъ.и.е си мислят,че имат Кадър. Ми да видят в била как я изгониха. Зле са нещата,зле. Добре,че не е в била,отървахме се ,горките бошнакови

Фирма създадена от мутри.Изключителнопрости собственици/сем.Бошнакови/с голямо мнение за себе си без да е подплатено с някакви инт.въможности.
Фирмата е рай за подмазвачи,доносници и интрганти.Кариерно развитие можш да получиш само ако в някоя от тези категории или си роднина на Павчо.
Жалко за трудолюбивите хора които работят и чакат европейските заплати мираж обещавани от години от чорбаджи Павчо

Нещата са трагични, не е ясно кой ти е шеф, все за всичко си виновен ти, отпуск и овертайм са мръсни думи, виковете са ежедневие, интригите - постоянни, обещанията никога не се спазват, ако отсъстваш по някаква причина, никой не те замества и като се върнеш ти го изкарват през .... , често се остава след работа, защото времето не стига. Напуснах и не съжалявам, има живот и без Мастерхаус. Жалко, че не го направих по-рано!

Има обява за работа някой може ли да разкаже как се работи там,отношение, заплата, какви са социалните придобивки, плащат ли навреме,някой дето сега работи там