MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

Страхотни колеги..работата е натоварваща..но все пак не продаваме бонбонки на децата..не забравяйте това..
Коментарите които чета са от хора които явно не са за тази работа и то не само в МастърХаус а и не са за и други строителни магазини..
Заплатите скъпи бивши служители се подобриха от последните години в които вие сте работили..и не заблуждавайте хората..моля ви
За мен тази фирма сигурно няма да е последната работа която ще имам..но съм с много добри впечатления..
Скъпи бивши служители и недоволни хорица ..тия коментари дето ги пишете за това със отпуските..че те решавали е пълна измислица защото ние си ги пишем кога и както са ни удобни през периода на самите отпуски..също така съм потресен от факта че има служители от 13г до 16 г които са супер готините и добри хора а вие ги плюете така некоректно и без причина..
За мен недоволните хора в тия коментари просто са объркали работното място..това със смените че нямало кой да ги поема..явно сте работили с такива като вас дето само се оплакват и сигурно и те вече ги няма в тая фирма като вас..
Никога не ми е била отказвана смяна от някой колега или колежка на съответния отдел..нито пък да не е бил изплащан извъредния труд..отпуските не са били съкратявани или пък да не са ги давали..заплатите винаги си идват без закъснения точно на деня в който трябва...не знаеш кой ти бил шеф..поредната глупост която чета..едва ли в някоя фирма не казвам голяма дума но дали има някой управител или зам управител който примерно да върши работата редом с теб..за какви йерархии говорим просто не знам какви ги пишете..има си часове за сутрешна обедна и следобедна почивка които са ти по право и никой не може да ти ги вземе..спрете да пълните главите на хората с глупости и си гледайте живота и работата която работите..щом не съжалявате че сте напуснали спрете да коментирате..защото първо че е ку*венско второ че е жалко.
Успех.

За кооперативния директор ли става въпрос?

Добре се уредиха бошнаков, имат си човек, който снася информация на бриколаж - бая пари и дадоха. Първо ще стане много близка със семейството, ще спечели доверието им и почва. Целта е да се срине фирмичката, ще махне добре обучените стари кадри, ще иска свои хора там,ще прави интриги да скара служителите, цели се на високо, един по един ще ги премахне, ахаха а те тъ.и.е си мислят,че имат Кадър. Ми да видят в била как я изгониха. Зле са нещата,зле. Добре,че не е в била,отървахме се ,горките бошнакови

Фирма създадена от мутри.Изключителнопрости собственици/сем.Бошнакови/с голямо мнение за себе си без да е подплатено с някакви инт.въможности.
Фирмата е рай за подмазвачи,доносници и интрганти.Кариерно развитие можш да получиш само ако в някоя от тези категории или си роднина на Павчо.
Жалко за трудолюбивите хора които работят и чакат европейските заплати мираж обещавани от години от чорбаджи Павчо

Нещата са трагични, не е ясно кой ти е шеф, все за всичко си виновен ти, отпуск и овертайм са мръсни думи, виковете са ежедневие, интригите - постоянни, обещанията никога не се спазват, ако отсъстваш по някаква причина, никой не те замества и като се върнеш ти го изкарват през .... , често се остава след работа, защото времето не стига. Напуснах и не съжалявам, има живот и без Мастерхаус. Жалко, че не го направих по-рано!

Има обява за работа някой може ли да разкаже как се работи там,отношение, заплата, какви са социалните придобивки, плащат ли навреме,някой дето сега работи там

Здравейте мили хора. Искам да споделя опита си в компанията. Като цяло си е голямо предизвикателство да се работи в тази фирма. Колегите са невероятни, естественно има и изключения, но са единични бройки. Работната атмосфера е трагична (много ама много напрежение, страхопочитание, шуробаджанащина, постоянно мачкане и много викове. Тези хора явно са забравили, че тези мизерни за тях душици, които се съдират от работа за благото на фирмата и най вече за да бъдат забелязани, също имат семейства, проблеми а също така личен живот. Защо си мислят, че всичко е пари и защо си мислят, че като дадът по 50лв. по коледа и великден хората са длжжни да не сядат по 12 часа и да изтърпяват потресаващото отношение към персонала (особенно КОНСУЛТАНТИТЕ).Някой ще кажат - Ами какво правите там? Много от нас нямат голям избор с всичките кредити които имаме (ЧАКАЙКИ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ЗАПЛАТИ , обещани от собственика). Според мен няма как да има евопейски заплати докато има некадърно управление (по скоро безхаберие към работна среда и мотивация на персонал и не говоря за финансова мотивация).Има колеги които малко са се позабравили и имат меко казано потресаващо поведение към нас. Това, че всеки ден си пиете кафето в компанията на собственика не ви дава право да се държите така с колегите си. Към всички който искат да работят в тази фирма:
Нужни са ви:
1. Много здрави нерви.
2. Трябва да имате много ниско самочувствие.
3. Трябва да сте осъзнали какви некадърници, мързеливи сте, защото трудно ще свикнете с обидите.
4. Трябва да издържате до 13 часа прави без да сядате ако се налага (много често - цяло лято)
5. Трябва да знаете, че живеете защото ви се плаща заплата а вие сте неблагодарни копелета.
6. Отпуска е мръсна дума (имаш но когато те решат)
7.Трябва да работиш като за двама, защото ще работиш работа, която е непосилна и за двама.
8. В никакъв случай не коментирай, защото всичко се докладва.
9. Необходим е голям и дълъг език.
10. Пари, колкото да имаш, след като си платиш сметките да ти останат за интегрирания градски транспорт.
Да поговорим мако за пари. Любима тема на хората кандидатстващи за работа. Във фирмата се получават фишове които после се сравняват :), но не всички показват . Заплатите са много различни, както и длъжностите, но да кажем за консултанти и охрана от около 600 до към 900 бруто, шофьори 900 - 1300, за прием стоки не знам, но сигурно като на консултантите, хигиенисти около 400-500 (предполагам). управители 1000-1400, счетоводство 800-1300, търговски отдел 1300 - 2300 и няколко човека около 3000. Със сигурност ще има леки различия, но в общи линии такива са нещата. На всеки му според заслуженото както знаем.
Малко положителни неща за нашата фирма:
1. Заплати навреме;
2. Реални осигуровки (ако се смята за предимство - 32% данъци и накрая вземаш малко пари от иначе голямата заплата);
3. Много готини колеги;
4. Коледни партита
5. Стая за почивка (в която почиваме и се храним, докато ни повикат на тръстиката :) );
Ако това е по добро от вашето положение хайде с нас на тръстиката. И ние сме хора ама не сме умрели. Работата е подходяща за хора които искат да поработят докато изкоче нещо по добро. Така вече много хора намериха по добри места и напуснаха и се надявам да са по добре и много по щастливи. Стискайте палци някой ден и аз да си намеря нещо за да се махна от този кошмар.

Поканиха ме на интервю вчера. Предварително бях прочетла мненията тук и бях предубедена.
Жената, която ме интервюира обаче беше изключително мила, лъчезарна и предразполагаща и спокойно мога да кажа, че това беше най-приятното ми интервю - тръгнах си с усмивка, а не изпълнена с напрежение!
Това са впечатленията, които имам засега.

Кандидатствах за работа и ме поканиха на интервю-до тук добре....На самото интервю изпитващата госпожа не спря да повтаря колко е трудно и отговорно да се работи в Masterhouse и че за мен е най-добре да остана на старата си работа??????
Искам да попитам защо изобщо ме извикаха на интервю след като не съм подходяща ??????
Уважаеми дами и господа от  Masterhouse - не се подигравайте  с хората!

Единственото,което мога да кажа е,че никога до сега не съм имала по-коректни и оценящи труда ми работодатели!Това беше най-забавната и ползотворна работа в живота ми!