MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

сажелявам, но вече реших и аз да изкажа отрицателното си мнение.то вьв всъшност е по адрес на така възприелите се за велики господа Бошнакови.Мисля,че всички клиенти вече разбират как в определени промоци на стоки естествено са за и без това непродаваемите и не качествени стоки .Мисля че и толкова не струват ,това да търсиш някакъв артикул да пробиеш на пазара с ниска цена от не чувани и невиждани производители е смешно е.Струвами се че на госпожа великата собственичка ,някой трябва да и каже да слезе на земята ,тя все още не разбира за съжелние от търговия.нека бъде по любезна.

Глупости, глупости и пак глупости.Явно все още има хора в \"Бошнаков\" смятащи се за велики.Те са велики.Те не са само велики, това са исполини на глупоста.Кораба потъва и това могат да потвърдят хората на които се наложи да търсят препитание другаде.Фирмата се източва по принципа на източване на държавните предприятия преди приватизация.Има разлика разбира се и тя е, че се извършва от служители на фирмата и то за едната кожа, за една заплата.Както и до момента подлизурковците ще показват колко са \"работни\" и \"можещи\" за да могат да оцелеят на гърба на истински допринасящите за фирмата.Съжалявам единственно за времето изгубено в червения кокошарник, не и хората които останаха там.Те явно заслужават да им е гадно, нека им е гадно, както и преди на мен

Разбирам защо, тези които критикуват магазина не си пишат имената, то щот място за критика няма. Но не доумявам защо \"наемните воини от армията на доброто\" или така наречените подмазвачи не си пишат истинските имена, та нали не пишете нищо лошо бе колеги от кой се боите. Или май ви е страх повече да не бъдете разкрити от другите колеги, които мнооого обичат подмазвачите. Ако не е така хайде опровергайте ме и си напишете имената и се потопете в народната любов на достойните хора, ама май далеч по- сташно е да видиш ненависта в очите на колегите, отколкото в тези на малоумния си шеф.
И ЗАПОМНЕТЕ: Отбор, който печели, смени не прави! В случая май не е така!

Работя в Мастерхаус от години.Сега съм в Мастерхаус2.Пишат се само глупости и знам защо.Нещата не вървят защото няма кой да контролира персонала.Управителите са заети с клиентите.Има одели които се скъсват от работа но някои по цял ден се разхождат из магазина на чужд гръб.Това дразни много защото когато дойдат шефовете лентяите дават вид на големи работари,а бачкаторите дори не разбират,че са дошли.Шефовете час по-скоро трябва да намерят авторитетен човек,който да се занимава само и единствено с персонала без роднински и приятелски отношения с работниците.Тогава мързелите сами ще напуснат и всеки ще си върши спокойно работата без да се ядосва,че работи заради други.В противен случай група подмазващи се лентяи ще провалят доброто име на фирмата а мен ме боли.Същите се отнасят зле с клиентите без да мислят че заплатите са от тяхл.Шефове ако нямате подходящ човек идвайте по-често изненадващо в магазина.

Napylno sym syglasen s Laurel Finch sprqmo rabotnika ot nesebyr/nikolaevo :)) - kato ne ti haresva... napuskai! Nastoqshtiq slujitel ot burgas mnogo pravilno se izrazi che v tazi firma rabotqt mn hora. Normalno e da ima nedovolni, zlobari i kakvi li ne oshte , no povecheto ot rabotnicite imat godini staj v firma boshnakov kakto i az. Haresva mi i shte prodylja da si rabotq tuk!

Stom vav firmata rabotiat blizo 300 du6i i teku4estvoto na napusnalite po svoe jelanie ne e goliamo, na koeto sme svideteli vsi4ki/Vijdam vse edni i sa6ti hora postoianno v Masterhus/, zna4i firmata e dobra! horata tuk si hraniat semeistvata s trud i vsiakakvi zlobni prikazki sa izli6ni !Zlobata hodi po horata -tova e fakt, niama kak da se promeni. Magazina e s nai dobrite ceni v grada, kato cialo nadcenkite sa savsem normalni a ne kosmi4eski, kakto v 4ujdestrannite hipermarketi v grada, klientite sa dovolni i vinagi se vra6tat. Vsi4ki storiteli firmi pazariat tuk i tova ne e slu4aino!!! Konsultantite si znaiat rabotata, ne se gubi izli6no vreme, kakto v magazinite na samoobslujvane. Poznavam firmata kato slujitel , a sa6to i kato klient, za6toto 4esto pazaria. Firmata e otli4na kato rabotodatel, a kato targovec dava nai neobhodimoto na otli4na cena. Zatova i zlobarite sa tolkova :))) tova e normalno. Ne moga d arazbera niakoi koito ne mu haresva rabotata, a stoi??Kakvo go zadaja? Naviarno ima kakvo...

Това място е пълно с интриганти и доносници.Следен си постоянно от камери и е само въпрос на време да те заменят с по удобен или да стоиш за нищо.Може да работиш и по 18 часа(всички знаят за какво става дума) и пак няма да задоволиш шефовете!Толкова съм добре от привилегийте че вече имам хубава къща, скъпа кола и си почивам когато пожелая хахахахаха Няма да Ви отегчавам с това как и кой евентуално бива повишен в йерархията, но в никакъв случай това не са личности.Злословенето е на толкова високо ниво, че може да бъде приравнено към висша школа по изкуствата.Никой там не работи в спокойна и развиваща индивида атмосвера, а напритив.Селски събор на клюкарки, клюкари, подмазвачи и подлизурковци.Ако някой сметне, че може да си изплати ипотеката и да стигне до пенсия е в дълбока заблуда.Съжалявам малкото свестни хора останали там.

Искам само да кажа,че във фирма "Бошнаков" няма такова нещо като подобаваща раздяла,не точно обратното,викове, крясъци или в най-добрия случай нищо,или ще ти кажат,че си пълен" глупак"-образно казано да напуснеш това прекрастно място,и че никъде няма да намериш по-добра среда за работа!!!Да хубаво е да имате самочувствие и да си отстоявате своята позиция,но нали самите вие казвахте,че няма незаменими хора,еми да така е ,но това важи и за работодателите!!!
Но въпреки всичко преживяно в тази фирма, а то не е никак малко и хубаво и лошо,аз запазих спомена за хубавите неща,защото наистина имах много забавни моменти,и работих със страхотни хора,на които все още много държа,и много уважавам:)))
За това искам да ви пожелая всичко най-хубаво, и все пак уважавайте повече служителите си,повечето от тях го заслужават!!!

Наскоро мой близък са го съкратили, т.е. накарали са го да си пусне молбата за напускане. И то не шефът, а ТРЗ-то. Все пак г-н Бошнаков, като имате смелост да наемате хората, редно е да имате такава и да ги освободите лично, а не да се криете. Не Ви прави чест да не стиснете ръката на човека, който е работил за Вас и да се разделите подобаващо.

Преди 3-4 години се гордеех, че работя в тази фирма, но сега положението е доста по-различно! Постоянно ти се натяква колко "много" пари получаваш и как трябва да си уплътняваш работното време, за да ги заслужиш. Спряха допълнителните възнаграждения, с които заплатата ставаше поносима, спряха купоните за храна оправдавайки се със световната криза, а в това време автопарка се увеличаваше с безсмислени покупки, които стоят строени до административната сграда(бусчето бизнес класа), ходеше се на екскурзии до Китай и Кипър...Съкратиха около 30-ина души....този петък още 10-ина - не мисля, че нещата ще се променят за в бъдеще (та кризата тепърва предстои) даже от ден на ден се мислят нови стратегии за експлоатация...мога да пиша още, но мисля че това е достатъчно, ако ви се става универсален войник-заповядайте!!!