MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

в НОРМАЛНИЯ КАПИТАЛИЗЪМ КАПИТАЛИСТИТЕ СА ОПОРА НА СИЛНАТА ДЪРЖАВА КОЯТО ГИ ПАЗИ И ИМ ПОМАГА.ТЪИ КАТО ТЕ СЪЗДАВАТ БИЗНЕС ИНВЕСТИРАТ В ХОРАТА ВДИГАТ СТАНДАРТА ИМ СЪЗДАВАТ ИМ БЛАГА КВАЛИФИКАЦИЯ.БЛАГОДАРЕНИЕ НА РАБОТНИЦИТЕ СИ ЖИВЕЯТ СУПЕР ДОББРЕ.НО ТЕЗИ ХОРА С ЕДНА ЗАПЛАТА ГЛЕДАТ ДЕЦА РОДИТЕЛИ ПЛАЩАТ РАЗХОДИ И СЕ ГРИЖАТ ЗА ДОБАР ТЪГОВСКИ ВИД.ЗАРАДИ 10 ПРОЦЕНТА НЕКАЧЕСТВЕНИ РАБОТНИЦИ ОТРЯЗАХТЕ БОНУСИТЕ ХРАНАТА БАНКЕТИТЕ И ЕКСКУРЗИИТЕ НА ВСИЧКИ КОИТО РАБОТИМ С ЖЕЛАНИЕ ЗА ВАС.МОЛЯ ИМАИТЕ В ПРЕДВИД ЧЕ ХОРА ИМА МНОГО НО ЧОВЕШКИ ДУШИ И ДОБРИ РАБОТНИЦИ МАЛКО ЗАПАЗЕТЕ НИ И НИ СТИМУЛИРАИТЕ В ТЕЗИ ТРУДНИ ВРЕМЕНА

бъдете себе си , не мижитурките които сте ........................... изразявате чужди мнения не собствените си.

Уау тук явно има много ядосани хора,спокойно,няма смисъл да да си хабите нервите за някой така наречени "личностти-управители" и да ги удостоявате с внимание!!!!

до НН
ти пък кой си че не сещам някой от МХ1 да е отишъл в МХ2

Ти пък кво се дразниш токова, вий останахте вече една шепа дето сте уж доволни, като не си харесваш колегите (-1 оценка) напусни пък ти. А да и за заплатите, някой щеше ли да почне изобщо работа ако не бяха обещани бонуси бе разбирач. Много ясно, че всеки си е направил сметката, че ще получава бонуси както беше обещано в началото, щото с тях си заслужава горе-долу да си дадеш здравето и нервите данък на чорбаджи Павчо, ама за гола заплата абсурд, ако не е над 600 ЧИСТО (каквато е твоята най- вероятно). И нека както си си трял до сега, така да продължи, че греста от щанд машини много бързо свършва(заради подмазвачите). Айде сполай ти и със здраве!

Do sega ne sam daval mnenie no po4nah da se draznia ot komentari na hora koito rabotiat pri nas kato ne vi haresva zapla6tane otno6enie rabotno vreme sreda za6to si prepotpisvate trudovite dogovori iavno ne ste rabotili pri drugi rabotodateli firmata raboti dostata4no efikasno i kolegialno tova 4e mnogo hora prieha bonusite za zadaljitelna 4ast ot zaplatata si e tiahen problem da si pro4etat trudovite dogovori

Multivan Business- 250 000лв+ 50 000лв екстри
средна заплата във фирмата- 550 лв
развитие във фирмата- 0
ДА ОБЕЩАЕШ НЕЩО И ДА ГО ИЗПЪЛНИШ- БЕЗЦЕННО
ЗА ВСИЧКО ДРУГО- ИМА ПО- ДОБРИ ФИРМИ

Uvajaemi slu4aen, rabotia v tazi firma ot 7 godini, mislia 4e mnenieto mi bi tejalo pove4e ot va6eto zatova i 6te go dam: Firmata e izklu4itelno stabilna, kato rabotodatel, kazvam go ot li4en opit - 7 godi6en! Tuk ima slujiteli i ot po raro nazna4eni i ne sa mradnali ot firmata. Otivat si kadri, koito ili jivota im taka se e stekal 4e tribva da se premestiat ili ne sa namerili lekoto i mekoto i zatova biagat. Kato rabotodatel firmata e mnogo dobra, a 6to se otnasia do bankite, niama razviva6t se biznes bez finansirane 4rez krediti - OBEZPE4ENI razbira se !!! Otnosno va6ite samnenia za profesionalizma, bih kazala 4e IKONOMICATA, kato \"nauka\" e sbor izrezki ot vestnici !Koito 4ete dostata4no e 100% ikonomist. Firma Boshnakov e zdravo stapila na pazara, tova ne slu4aino! Iavno i banike go rabirat, 6tom podpomagat razvitieto i ...ne mislite li? ili i bankerite ot ni6to ne razbirat?

gn/gja. sluchaen. Tova koeto govorite sa malko vreli i nekipeli.... Na promociq vinagi sa nai oborotnite stoki

Възмутен съм.Докато стоях на касите един висок много тъмен явно управител крещеше пред клиентите на една дребна руса консултанка тя му отвръщаше по същия начин и стана цигански скандал.вие нямате ли офиси нямате ли санкции как допускате фирмата ви да бъде излагана по този начин