MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

MASTERHAUS / БОШНАКОВ ЕООД

Здравейте мили хора. Искам да споделя опита си в компанията. Като цяло си е голямо предизвикателство да се работи в тази фирма. Колегите са невероятни, естественно има и изключения, но са единични бройки. Работната атмосфера е трагична (много ама много напрежение, страхопочитание, шуробаджанащина, постоянно мачкане и много викове. Тези хора явно са забравили, че тези мизерни за тях душици, които се съдират от работа за благото на фирмата и най вече за да бъдат забелязани, също имат семейства, проблеми а също така личен живот. Защо си мислят, че всичко е пари и защо си мислят, че като дадът по 50лв. по коледа и великден хората са длжжни да не сядат по 12 часа и да изтърпяват потресаващото отношение към персонала (особенно КОНСУЛТАНТИТЕ).Някой ще кажат - Ами какво правите там? Много от нас нямат голям избор с всичките кредити които имаме (ЧАКАЙКИ ЕВРОПЕЙСКИТЕ ЗАПЛАТИ , обещани от собственика). Според мен няма как да има евопейски заплати докато има некадърно управление (по скоро безхаберие към работна среда и мотивация на персонал и не говоря за финансова мотивация).Има колеги които малко са се позабравили и имат меко казано потресаващо поведение към нас. Това, че всеки ден си пиете кафето в компанията на собственика не ви дава право да се държите така с колегите си. Към всички който искат да работят в тази фирма:
Нужни са ви:
1. Много здрави нерви.
2. Трябва да имате много ниско самочувствие.
3. Трябва да сте осъзнали какви некадърници, мързеливи сте, защото трудно ще свикнете с обидите.
4. Трябва да издържате до 13 часа прави без да сядате ако се налага (много често - цяло лято)
5. Трябва да знаете, че живеете защото ви се плаща заплата а вие сте неблагодарни копелета.
6. Отпуска е мръсна дума (имаш но когато те решат)
7.Трябва да работиш като за двама, защото ще работиш работа, която е непосилна и за двама.
8. В никакъв случай не коментирай, защото всичко се докладва.
9. Необходим е голям и дълъг език.
10. Пари, колкото да имаш, след като си платиш сметките да ти останат за интегрирания градски транспорт.
Да поговорим мако за пари. Любима тема на хората кандидатстващи за работа. Във фирмата се получават фишове които после се сравняват :), но не всички показват . Заплатите са много различни, както и длъжностите, но да кажем за консултанти и охрана от около 600 до към 900 бруто, шофьори 900 - 1300, за прием стоки не знам, но сигурно като на консултантите, хигиенисти около 400-500 (предполагам). управители 1000-1400, счетоводство 800-1300, търговски отдел 1300 - 2300 и няколко човека около 3000. Със сигурност ще има леки различия, но в общи линии такива са нещата. На всеки му според заслуженото както знаем.
Малко положителни неща за нашата фирма:
1. Заплати навреме;
2. Реални осигуровки (ако се смята за предимство - 32% данъци и накрая вземаш малко пари от иначе голямата заплата);
3. Много готини колеги;
4. Коледни партита
5. Стая за почивка (в която почиваме и се храним, докато ни повикат на тръстиката :) );
Ако това е по добро от вашето положение хайде с нас на тръстиката. И ние сме хора ама не сме умрели. Работата е подходяща за хора които искат да поработят докато изкоче нещо по добро. Така вече много хора намериха по добри места и напуснаха и се надявам да са по добре и много по щастливи. Стискайте палци някой ден и аз да си намеря нещо за да се махна от този кошмар.

Поканиха ме на интервю вчера. Предварително бях прочетла мненията тук и бях предубедена.
Жената, която ме интервюира обаче беше изключително мила, лъчезарна и предразполагаща и спокойно мога да кажа, че това беше най-приятното ми интервю - тръгнах си с усмивка, а не изпълнена с напрежение!
Това са впечатленията, които имам засега.

Кандидатствах за работа и ме поканиха на интервю-до тук добре....На самото интервю изпитващата госпожа не спря да повтаря колко е трудно и отговорно да се работи в Masterhouse и че за мен е най-добре да остана на старата си работа??????
Искам да попитам защо изобщо ме извикаха на интервю след като не съм подходяща ??????
Уважаеми дами и господа от  Masterhouse - не се подигравайте  с хората!

Единственото,което мога да кажа е,че никога до сега не съм имала по-коректни и оценящи труда ми работодатели!Това беше най-забавната и ползотворна работа в живота ми!

искам да подам молба за работа,как да го направя,немога да намеря ни6то в интернет

Интересувам се ,ако чете някой от представителите на тази фирма,приключиха ли интервютата за магазина в Приморско.Казаха,че до края на годината ще се обадят с резултат независимо какъв е а никой не се е обадил.Малко некоректно спрямо хората който се надяват.

благодаря в момент на криза отново намерихте начин да ни зарадвате бадете здрави и успех

Какви сте тия хора,които пишете в тоя сайт.Ако наистина не сте доволни пускайте си молбите и бягайте.Не спряхте да плюете шефовете,не ви харесва и т.н. а стоите.Ми няма логика бе хора.Не ви ли е срам да обсъждате шефовете по този долен начин.Радвайте се ,че си получавате заплатите на време в условия на криза и че не сте на половин раб.ден или не сте съкратени.Спрете да пишете глупости ,а помислете с какво да помогнете нещата да вървят напред.Бъдете сигурни ще се оцени.

неприятен магазин, нагли собственици

В този форум говорите за някъкъв магазин или особите БОШНАКОВИ-малки и големи.И магазина смешен и те смешни.Прекалено внимание им обръщате.