KFC / Самекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

KFC / Самекс ЕООД

Положението във фирмата хич не е добро,намалени заплати,няма шанс да се направят допълнително часове, всичко е намалено до минимум а фирмата е на печалба.какво е това нещо никои не го е грижа за тези които им изкарват парите,направо за ни отразяли от всякъде.
Не ме разбирайте погрешно но преди няколко месеца положението беше много по-различно,всичко беше ОК
А сега вече всеки се чуди къде да избяга и се ослушва за нова работа
Взеха най-важното за един работник амбиция и сигурност

prosto ve4e sam mnogo razo4arovam ot firmata.premahvat ka4estveniq personal i to kak nemise govori,a otstavqt tezi koito ni6to ne pravqt i se vartqt po cql den.do4uh no neznam dali e harno za kolegi kak gi mahat i po kakav na4in gi karat da napuskat .prosto sam razo4arovana ot firma sameks i az ve4e mislq da se maham

Zdraveite kazvam se Reni Kirilova i ot 4 god rabota v restornt na kfc samo che v Kipar tai kato tova e mejdunarodna veriga pravilata sa edni i sashti na vsiakade .Az sam super dovolna ot rabotata si otnoshenieto i zaplashtaneto za tova iskam da blagodaria na verigata kfc koiato mi dade mnogo nauchi me na mnogo neshta pojelavam zdrave i kasmet na vsichki raboteshti v kfc nezavisimo v koia tochka na planetata se namirat!

ami da vi kaja az vse o6te rabotq v kfc i sam mnogo dovolna.imam dostata4no svobodno vreme i ne mislq 4e otno6enieto na rakovodniq ekip e unizitelno.pove4eto se darjat super priqtelski i gledat vinagi da pomognat.rabotila sam s po-golqmata 4est ot menidjarite i moga da kaja 4e sa strahotni hora.firmata predlaga mnogo dobri usloviq.na mnogo malko mesta v tazi darjava ti davat tova koeto ti davat v samex.kolkoto do 4ove6ki resursi ima licemeri,no kato cqlo horata sa gotini i razbrani.tova 4e nqkoi go marzi da raboti e otdelen vapros.na intervuto ti kazvat tova i tova sa usloviqta ako ne ti haresva ne po4vai.a te pove4eto idvat za po 1 sedmica i im se vijda mnogo trudno.moga da vi kaja 4e rabotata ne e leka,no ne e nikak slojna,a po golqma 4ast ot personala sa strahotni.

Никаква эаинтересованост от ръководните кадри эа персонала и никакъв стремеж эа подобряване условията на работа и эаплащане!

Всичко,което имам да кажа като мнение ,иэцяло се обосновава и покрива с оценките,които дадох!

am da tova i napravih nqma da po4vam tam rabota,a i mejdu drugoto az sam rabotila po zakusvalni ,hranitelen magazin,na 6 sam s komputri i programi no razbrah 4e tam e mn kofti rabotata za teq pari .
blagodarq za menieto :)

Ти със всичкия ли си си ? Толкова ли няма друга работа за теб ами си решил (или решила) да се усмихваш неадекватно на всеки клиент и "Заповядайте-е-е-е-е, какво ще обичате". И на всичкото отгоре за смешни пари ! А какво обучение е необходимо за да си продавач и да цъкаш на иконки със сандвичи по една машина.
Според мен просто им трябва човек във Варна. Обучаващите се също бачкат но за заплата не знам.
Потърси нещо по-стойностно.

Здравейте искам да ми дадете съвет.Кандидатствах за работа в kfc за новия мол в град Пловдив само че ми казаха че февруари месец ще трябва да съм един месец на обучение в варна
Кажете струва ли си да оставя всичко за да отида до варна ,или да си намеря друга работа,утре очаквам обаждане от kfc .
Имаше интервю и служител-мъж и жена от фирмата разпитваха само мога да кажа че толкова нагло се държаха че едвам ги изтърпях но кво да се прави.Имаше едно момче на интервюто преди мен ,горкото момче носиха му кърпички че се беше изпотило от притеснение.
Кажете има ли смисъл да изоставя тук всичко и да замина за варна

az rabotq nato ohrana i iskam da kaja 4e sam nmogo ogor4ena ot zapla6taneto na men i kolegite mi .prosto nemame potkrepata na 6efovete,te si gledatnoto ne mislqt za nas a kogato imat nujda vinagi sa do nas ,parite sa mizerni mojeli da jivee6 s 400 lvaz nemoga da gledam s ti pari men pk kamoli moeto semeistvo,nema nikakva realizaciq.prosto palna tragediq i ako go pro4ete tova nqko ot firmata neka da posavetva sobstvenika da povi6i parite ni a ne da si gledat samo tqhnite zaplati ama nemi se vqrva a i po praznici ne ni se pla6ta prosto mnogo gadno za takava firma kato sameks da ne gleda za personala si .prosto sam mnogo razo4arovana