KFC / Самекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

KFC / Самекс ЕООД

2019 работих за kfc в Бургас Плаза при г-н Пламен Първанов мениджър в мол Плаза 3 месеца издържах под голямо натоварване и ниско заплащане работата е много мениджъра пламен е ужасен псува обижда служителите си както и другите от ръководния екип са ужасни псуват те обиждат те подиграват се с теб на скоро започнах пак в кфс но в мол галерия гр Бургас Г-н Пламен Първанов още си е мениджър още по зле е станало и от преди държание ужасно от Пламен и целия екип ниско заплащане много работа ужасно е никога не започвайте работа в KFC!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

КФЦ БУРГАС - стартирах там с добра амбиция,но не успях да се развия, защото управлението е в ръцете на Константин, който непрекъснато намира за какво да се заяде, държи се зле, фен на публичното унижение, ясно личи кой харесва и бута нагоре и кой не. Отношение недопустимо за един "ШЕФ" Целия персонал говори зад гърба му и го оплюва, но никой не му казва в очите каква е истината.
Странно работно време, ниско заплащане за сметка на адски много работа, несправедливо отношение, извънредно бачкане по всяко време,заради липса на хора. Съвестните и сериозните се броят на пръсти. Едни колеги идват на работа пияни, други напушени, закъсняващи, трети пък въобще не идват. За мен това е крайно недопустимо. Като изключим всичко единствено плюс давам за точността и навременното изплащане на месечните възнаграждения, както и работната среда, когато си на смяна с качествените кадри от екипа. За съжаление обаче и те ще си тръгнат рано или късно заради отношението на Константин.

Не се лъжете да ходите при тези робовладелци. Заради кризата сега съкратиха сума персонал. Който иска да остане - да стои в неплатен отпуск 2,5 месеца. Дънкин Донътс спира да работи и всички са освободени. Който иска да отива в КФС.Никой не се интересува от персонала, гонят само печалбата. Не се лъжете да отивате при тия!!!!

Искам да попитам дали да започвам работа трябва ми работа и ме приеха кажете ми колко плащат какви са условията моля ви

Работех в Дънкин Донътс преди 2 месеца и да ви кажа ,че работата е наистина много натоварена с ниска заплата.Не бях доволен от колегите си , не ми помагаха особено,унижавате ако объркаш поръчките и т.н.
Ако имате железни нерви да работите максимум 350лв. на месец на 8ч. Значи ви ваше място.

Хора,не работете там! Загуба за време е, заплатите са много ниски ,а работи се прекалено много. Неочаквайте помощ от служителите ,те не обръщат внимание на никого...

Ужасна работа е там!Колегите са ужасни,управителката постоянно я няма и не решава никакви проблеми свързано с обекта,абе пълна трагедия!!!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018