KFC / Самекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

KFC / Самекс ЕООД

КФЦ БУРГАС - стартирах там с добра амбиция,но не успях да се развия, защото управлението е в ръцете на Константин, който непрекъснато намира за какво да се заяде, държи се зле, фен на публичното унижение, ясно личи кой харесва и бута нагоре и кой не. Отношение недопустимо за един "ШЕФ" Целия персонал говори зад гърба му и го оплюва, но никой не му казва в очите каква е истината.
Странно работно време, ниско заплащане за сметка на адски много работа, несправедливо отношение, извънредно бачкане по всяко време,заради липса на хора. Съвестните и сериозните се броят на пръсти. Едни колеги идват на работа пияни, други напушени, закъсняващи, трети пък въобще не идват. За мен това е крайно недопустимо. Като изключим всичко единствено плюс давам за точността и навременното изплащане на месечните възнаграждения, както и работната среда, когато си на смяна с качествените кадри от екипа. За съжаление обаче и те ще си тръгнат рано или късно заради отношението на Константин.

Не се лъжете да ходите при тези робовладелци. Заради кризата сега съкратиха сума персонал. Който иска да остане - да стои в неплатен отпуск 2,5 месеца. Дънкин Донътс спира да работи и всички са освободени. Който иска да отива в КФС.Никой не се интересува от персонала, гонят само печалбата. Не се лъжете да отивате при тия!!!!

Искам да попитам дали да започвам работа трябва ми работа и ме приеха кажете ми колко плащат какви са условията моля ви

Работех в Дънкин Донътс преди 2 месеца и да ви кажа ,че работата е наистина много натоварена с ниска заплата.Не бях доволен от колегите си , не ми помагаха особено,унижавате ако объркаш поръчките и т.н.
Ако имате железни нерви да работите максимум 350лв. на месец на 8ч. Значи ви ваше място.

Хора,не работете там! Загуба за време е, заплатите са много ниски ,а работи се прекалено много. Неочаквайте помощ от служителите ,те не обръщат внимание на никого...

Ужасна работа е там!Колегите са ужасни,управителката постоянно я няма и не решава никакви проблеми свързано с обекта,абе пълна трагедия!!!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

това е излючително негативна фирма в която ако седиш малко повече време ще си разбиеш нервната система необратимо.Работниците работят под такова напрежение че заплатите трябва да са тройни за да отговарят на труда им.Ако тръгнеш да говориш с мениджъра си или ОСВ тях или не ги интересува или те изкарват тебе виновен че се възмущаваш от някаква несправедливост.Постоянно те карат да идваш извънредно на работа щото все нямат работници. А нямат щото това не е работа а е каторга.Ако идваш извънредно е ок но ако закъснееш за работа 5 мин. или от почивка става кофти. Най лошото обаче е че тези които са ти началници се държат без никакво уважение с теб ,заплашват те за щяло и нещяло и ти иде да пребиеш някой ит тях. Щото са с високо самочуствие .Те са шефовете а ти си нищожество. Честито да им е на новопостъпващите в КФС. Това е последната фирма в която човек трябва да си търси работа.

Тия в дънкин Донътс са пълни смешници :D Взех най-доброто решение като се махнах от там. В джобса пишат "гъвкаво работно време" да бе да. Уж си на 8 часа и следователно като си втора смяна трябва да си от 14 ч. до 22 ч. Никакви такива. Събота и неделя те карат да ходиш от 12, защото започва пиковия час и трябва да помогнеш на първа смяна понеже сами не могат да се справят с натрупалите се хора (и защото няма достатъчно работници, следователно няма кой да сложат междинна смяна). И така бачкаш по 10 часа през уникенда с най-неблагодарните клиенти някога. Египетски труд е да се сложи само по един човек на смяна през уикенда, а по принцип трябва само през седмицата да са по един. Пращат ти не по един, ами по двама тайни клиента на месец и ако не си ги питал "какво искате" те сами няма да си кажат не е като да са се наредили на опашка, за да поръчват. Тегли им сам думите от устата и накрая мениджърите мрънкат "Не си се справил добре с тайния клиент, стремим се да постигаме високи резултати" мрън мрън. И дори не ти изплащат допълнителните доходи. За тъпата им система навсякъде се знае - бъгва нощем не можеш да осчетоводиш седиш до 23 часа в офиса (с което работното ти време става 11 часа през уикенда) и накрая излизат несъответствия в сумите пари. Познайте от къде ги взимат тия пари - От заплатата. Изплащали парите за транспорт - ГЛУПОСТИ. Не изплащат всичко, дават само 50 лева. А нали се сещате нощната тарифа на такситата, 10 лева за една вечер минимум ти излиза да се прибереш което се равнява на 5 втори смени, а ти имаш по 3-4, понякога даже и по 5 втори смени НА СЕДМИЦА така че пресметнете колко пари давате от невероятно високата ви 500-600 левова заплата за транспорт. Съобразявали се с графика на хората измишльотини. На никой не му пука кога можеш и кога не важното е на любимците им смените да са им удобни пък после тебе те нагласят по тях.
Ако почнете работа в дънкина ще съжалявате до края на живота си ще ви превърнат в роби че дори и работата на мениджърите ще вършите

Заплащането е малко спрямо труда, труда не ти се оценява. Хората в офиса си имат своите любимци и дават бонуси на тях. Труда не ти се оценява, винаги ще има нещо за което ще се зарядът и ще ти омрънкат целия свят. Най-лошото е че не се съобразяват със студентите.
Въпреки че си казал предварително, че еди кой си ден имаш изпит от сутринта те ще те пишат 1-ва смяна. Постоянно променят графика и никой не ти казва, че графика ти е изменен, и ти всеки ден трябва да си го гледаш тоя пуст график. Персонала върши една част от работата на хората в офиса, като зареждане от камерите, броене на останалото сготвено месо след затваряне. Чистиш като ненормален и никой от офиса не ти помага с чистенето и после ти се вика защо си стоял до толкова късно. Да не говорим за отровните препарите с които работиш. Работиш като за 3-ма човека и винаги очакват още и още и накрая едно благодаря не получаваш. Общо взето който се е махнал от KFC не съжалява.