KFC / Самекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

KFC / Самекс ЕООД

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук :

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

КФЦ БУРГАС - стартирах там с добра амбиция,но не успях да се развия, защото управлението е в ръцете на Константин, който непрекъснато намира за какво да се заяде, държи се зле, фен на публичното унижение, ясно личи кой харесва и бута нагоре и кой не. Отношение недопустимо за един "ШЕФ" Целия персонал говори зад гърба му и го оплюва, но никой не му казва в очите каква е истината.
Странно работно време, ниско заплащане за сметка на адски много работа, несправедливо отношение, извънредно бачкане по всяко време,заради липса на хора. Съвестните и сериозните се броят на пръсти. Едни колеги идват на работа пияни, други напушени, закъсняващи, трети пък въобще не идват. За мен това е крайно недопустимо. Като изключим всичко единствено плюс давам за точността и навременното изплащане на месечните възнаграждения, както и работната среда, когато си на смяна с качествените кадри от екипа. За съжаление обаче и те ще си тръгнат рано или късно заради отношението на Константин.

Не се лъжете да ходите при тези робовладелци. Заради кризата сега съкратиха сума персонал. Който иска да остане - да стои в неплатен отпуск 2,5 месеца. Дънкин Донътс спира да работи и всички са освободени. Който иска да отива в КФС.Никой не се интересува от персонала, гонят само печалбата. Не се лъжете да отивате при тия!!!!

Искам да попитам дали да започвам работа трябва ми работа и ме приеха кажете ми колко плащат какви са условията моля ви

Работех в Дънкин Донътс преди 2 месеца и да ви кажа ,че работата е наистина много натоварена с ниска заплата.Не бях доволен от колегите си , не ми помагаха особено,унижавате ако объркаш поръчките и т.н.
Ако имате железни нерви да работите максимум 350лв. на месец на 8ч. Значи ви ваше място.

Хора,не работете там! Загуба за време е, заплатите са много ниски ,а работи се прекалено много. Неочаквайте помощ от служителите ,те не обръщат внимание на никого...

Ужасна работа е там!Колегите са ужасни,управителката постоянно я няма и не решава никакви проблеми свързано с обекта,абе пълна трагедия!!!

Пичове от 3 години не работя никъде тъй като си докарвам по 1BTC на всеки шест месеца от този сайт https://freebitco.in/?r=15568018

това е излючително негативна фирма в която ако седиш малко повече време ще си разбиеш нервната система необратимо.Работниците работят под такова напрежение че заплатите трябва да са тройни за да отговарят на труда им.Ако тръгнеш да говориш с мениджъра си или ОСВ тях или не ги интересува или те изкарват тебе виновен че се възмущаваш от някаква несправедливост.Постоянно те карат да идваш извънредно на работа щото все нямат работници. А нямат щото това не е работа а е каторга.Ако идваш извънредно е ок но ако закъснееш за работа 5 мин. или от почивка става кофти. Най лошото обаче е че тези които са ти началници се държат без никакво уважение с теб ,заплашват те за щяло и нещяло и ти иде да пребиеш някой ит тях. Щото са с високо самочуствие .Те са шефовете а ти си нищожество. Честито да им е на новопостъпващите в КФС. Това е последната фирма в която човек трябва да си търси работа.