KFC / Самекс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

KFC / Самекс ЕООД

Не знам какво искате да ви е обслужването при положение;че в КФС има голям недостиг на персонал и няколко човека за 1 ден обслужват над 500 клиента.Все пак персонала е съставен от хора;а не от роботи...По-добре се запитайте защо толкова голяма фирма като КФС не може да си задържи персонала?Отговорът е прост ниско заплащане;работа по празниците;отвратителните смени;някои от които продължават след полунощ.Да не говорим;че те използват и за хигиенист след работа и смърдиш на прегорял шортинг от фритюрниците и витрините.С 2 думи всичко е една голяма експлоатация на млади хора;които няма къде другаде да отидат да работят;понеже повечето са студенти.Възнаграждението въобще не отговаря за полагаемия труд;както един колега каза работиш;колкото за 3-ма;а взимаш пари;колкото един хигиенист.Така че си правете сметката защо служителите са толкова "грохнали".
 Заплащане- много ниско Уважение- гледат да се държат мило с теб;за да те експлоатират по-дълго време;а след това забравят;че си съществувал Привилегии-освен безплатната консумация;друга не се сещам Фирмена сигурност-голяма поради липсата на персонал няма никакъв шанс да те уволнят;освен ако не те хванат да крадеш нещо Ангажираност-голяма Местоположение-добро Колеги (+5)- помагат си един на друг и повечето са приятни хора Работна среда-ужасна;освен ако някой не обича да се маже с прегоряла мазнина;понеже я има в изобилие

Работата не е от най- добрите, но все пак е работа. Кофти са смените, наистина бонусите са малко незаслужени, защото мениджъра не се допитва до другите си колеги от мениджърският екип, за това кой как се справя с работата си, а трябва да си интимен приятел с него за да получиш бонус. Заплащането е според часовете, като стафката на един обикновен служител е 3лв, като има допълнителни добавки към тях. Работата е много, както по- долу казаха не е за всеки и на моменти ти писва.  По- долу имаше коментар, че  ставаш общ работник, но за мен това е колегиалност, не ми е проблен да помогна на колега да направя бургер, да избърша някоя табла или да пусна една миялна.

На мен ми е интересно как хора, които не са работили там, могат да кажат че фирмата е западаща, губеща и т.н. Мисля, че на повечето от вас не Ви е съвсем ясно колко е трудно да работиш с клиенти, които в повечето случаи не знаят какво искат. като настоящ служител в Самекс мога да кажа, че отношениято на ръководния екип и на всички останали колеги винаги е било коректно, никога не съм влизала в конфликти с когото и да било. Да, има известно натоварване и напрежение, но точно затова тази работа не е за всеки, въпреки че всеки си мисли, че да работиш на подобна позиция е елементарно. От заплащането не мисля, че може някой да се оплаче, тъй като се плаща на час и има различни бонуси, които се трупат към заплатата. Потенциал за развитие винаги и навсякъде има, стига да си вършиш работата на ниво, това винаги се забелязва. Няма какво лошо да кажа за Самекс, вече почти две години съм там, за които успях да се издигна в йерархията на фирмата. Ако се решили да кандидатствате за работа в Самекс обаче, моят съвет е хубаво да си помислите от кои сте - от имащите желание за работа или от "скътавките", защото вторите никъде не ги обичат, не само там. (:

Хора, моля Ви кажете, някой знае ли какви са условията на работа, смените и заплащането в цеха за производство на донати в ж.к. "Люлин"?
Ходих на интервю във ф-ма "Самекс", но въобще не ми стана ясно, как точно се плаща, говорят ми нещо за плащане на час по 1.25лв., после казват, че един нов служжител ще взима около 480 лв. заплата, което е абсолютно разминаване и ката цяло така ти представят нещата, че нищо да не разбереш. Ако някой има някаква информация, нека сподели, че непрекъснато попадам на ф-ми "фантоми", лъжат и крадат безогледно. Спасявайте ме моля Ви, преди да съм се вързала на уловките им!

Здравейте изчетох много мнения относно фирмата. ходих на интервю исъм одобрена по принцип в момента работя за друг ресторант за бързо хранене, аз кандидатсвах за нович кфс на автомагистрала тракия 150 км искам да попитам имало някво обучение на морето дали наистина всичко е осугурено както казват и обучението дали се плаща, 1-вичт месец колко пари горе-долу ще направя имали бонуси както казват расте ли постоянно заплащането и изобщо заслужава ли си всичко или е като макдоналдс.

Някой може ли да ми каже наеха ли човек за КФС Стара Загора ?

Недейте почва в тази дупка. Не си заслужава нито работата нито парите са в ред. Изкарах много малко време и си набих кунките .Поне се радвам че навреме го направих. Попитах колежката 1 месец колко се взима заплата и тя ми вика че нямало и 400 лв да взема, а работата е много за тези мизерни парици. В началото като новопостъпил ти дават едни бумаги да четеш- с какви препарати се почиства,с какви кърпи, как се подреждат кутиите за поднасяне и пакетиране на сандвичите...общо взето 100 папки се четат ще кажеш че адвокат ще ставаш. При тях не важи правилото ''виж'' ами ''чети'' и после като дойде време да останеш сам какво правим??? След края на 1 смяна никой не те е.... че ти е свършило раб.време когато се сетят да те отпишат тогава. Вечер на 2 смяна след 22 ч. чистиш като ненормален ако си на касите после почистваш и кухнята.Общ работник си. И личен чистач на този койт ти е ''трениор'' Каквото каже това правиш-ходиш да пошистваш кошовете, мизериите на ония вън дето плюскат, метеш, миеш, след това зареждаш всичко, което е на превършване..... и това е общо взето Така че..драги ми търсещи работа... МОЛЯ ВИ не си го и помисляйте да започнете там не правете тази грешка!!!

НЕ си заслужава да се работи в тази фирма..Многоо работа за малко пари..Даржат се с теб като с Магаре,нямаш право на собствено мнение..

Винаги съм искала да работя в тази фирма.

Прочетох много от мненията.... доста са старички, от преди година. Сега е още по-трудно да се намери читав персонал! Така е, много от бонусите отпаднаха, много от привилегийте, непракъснато те гърбят с още и още задачи, а парите са си същите... ама чак толкова да не им се работи на тези млади и кадърни хора?!! ... не мога да кажа, че тези 3год. са най-хубавие от живота ми, много работа, много нерви, недоспал, вечен ПИК....тежко е, не е за всеки!!!