Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Точно са и коректни. От първо лице казвам. Оплюват хора, който самите те не стават, а в тази държава са много.

Коректни са и точни едни от малкото останали. Благодаря им.

Най интересносното е как външният вид на това нещо наречено собственик може да кореспондира така добре с характера и!?!

Собственичката има психически проблем не се лъжете да започвате работа там

Неграмотно написана обява в jobs.bg, чиито обяви често се "търкалят" в портала. Честото текучество означава и лошо управление. Мой съвет към г-жа Нарцисова: преглеждайте си обявата преди публикуване, защото стават весели недоразумения :)

ТОЧНИ СА И КОРЕКТНИ, ЕДНИ ОТ МАЛКОТО ОСТАНАЛИ.
ТУК ПОВЕЧЕ ХЕТ ВИДЯХ, НО ПРЕДВИД ЛОШИЯ, МЪРЗЕЛИВ И ОТ НИЩО НЕРАЗБИРАЩ БЪЛГАРИН И ТОЗИ ХЕЙТЪРСКИ САЙТ НЕ СЕ УЧУДВАМ.
КОГАТО НЯКОЙ УСПЯВА МНОГО СЕ ОПИТВАТ ДА ГО ПРЕСПЪНАТ, НО ДОБРОТО ПОБЕЖДАВА, ВИНАГИ.!
ТОЧНИ И КОРЕКТНИ СА.

Коректни хора и работодатели, държат много на качеството.
Чест и почитания.

Абе .Вили как спиш това животно

Фирмата е съвсем редовна, хората, собствениците, правят яки неща, с полъх от детството ми, страшни вкусотий.
От години опитвам и съм клиент. Познавам и хората там.Честни, трудолюбиви са, ами българина не става за нищо.
Гневен съм от това,което чета тук. Лъжи след лъжи..
В този сайт повечето 99 % от мненията са само хейт срещу фирмите и работодателите.
Всеки нормален човек вижда, че тук е само хейт.
Жалко е в България, когато някой успява в даден бранш винаги се намират шепа хора да злословят и хейтят.

Едно грубо женище,със съмочувствие подплатено от субсидиите на житните далавери!Гнусни продукти произведени с имитации и псевдо продукти,маргарин,ниско качество имитация сирене,отвартителна баница,гадни маргаринови сладки,смешни торти.След всяка консумация на все едно какъв продукт -не възможно да се изяде докрай поради смрад имах проблем.Не се лъжете хора-това е една от гнусните фирми спекулираща под логото си -БИОСОФТ-НИТО Е БИО НИТО Е СОФТ.Всеки успял да надникне с производственото им звено е погнусен.Нито един път не съм видял хигиенист там....вони и личи ,че е селташко ,тежко провинциално място. А ,как крещи по персонала......малеее,кога ли някой ще и пръсне тъпата мутра!