Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Вярно е .Десиславоооо имаш няколко стари служителки който те крадът ,затова стоят при теб.Ти ги направи богати.Защо мислиш че работят при теб,ти ги глобяваш ама те си ги взимат.Аз съм ги

Ако почнете готвач при Десислава,ставате и мияч , защото тя не взима миячка.Ще видаде 100 лева, ама ще готвите за няколко обекта

Шефката е много разбрана, влизаща в положение, държи много на чистота и качество и такова се предлага на клиентите. Само положителни неща мога да кажа. Заплащането се изплаща навреме има и бонуси. Всичко е нормално, трудов договор, осигуровки, отпуски. Прави нов обект и прави всичко с голямо желание и устрем.
За хейтърите тук не си струва да се говори във всяко стадо има мърша и мършата е махната от фирмата то е ясно и когато някой е изгонен почва да лъже и злослови. Играно и видяно, нищо ново.
Ние сме си супер и вървим напред, БЕЗ ВАС ХЕЙТЪРЧЕТА, НЕУСПЕШНИ И НЕ РЕАЛИЗИРАНИ ХОРА.

Не се лъжете да започвате на това място! Първо заплатата не отговаря на това, което сте видяли в обявата или сте "договорили"; Второ, така наречената собственичка търси хора, които да и работят пробно за без пари с аргумента, че имала горчив опит и не можела да си намери сериозни хора, трябвало да се изгради доверие - доверие не се изгражда като ти самата си несериозна и неточна, и си мотаеш хората. Трето договор няма да видите, защото тя няма намерение изобщо да плаща, а не че хората, които ходят при нея не са читави, мързеливи и прочие, както тя твърди. На това място цари пълен хаос! Лъже, че търси нов човек и че стар служител не е имало - имало е и то доста, в системата и се вижда! Стоката е стара, на незнайно колко дни и се предлага на хората! ! ! Като цяло висока цена за предлаганите помии. Крещи по текущия си персонал, според мен има някакво заболяване, което не лекува. Има изисквания до небето, а самата тя е неграмотна, неорганизирана и изобщо не знае за какво е там. Доколкото прочетох тук доста хора са се опарили по подобен начин.... възползва се, че хората не си търсят правата, да видим ДОКОГА!?

Работодателите са много свестни и добри хора, плащат добре, честни са и препоръчвам с две ръце.

Коректна е фирмата и точни са хората.

Приятели ето начин как можете да си изкарате малко странични диходи от тези сайтове "pay to click"

Плащът с крипто валута, като това са възможно най-добрите сайтове които съществуват в нета. Аз вече 3 години си цъкам на тях, като в началото не печелих кой знае колко но напоследък крипто валутите скочиха доста така, че съм
доволен.

Май има къртица.Деси я да видим ще разбереш ли коя е

Десооо от къде знаеш че съм пич или пичка.Имаше едно момче Влади работише и не му плащаха,а Деси е толкова мързелива че една от кафето което има ходи да и чисти къщата,а сега какво ще отгориш

Добри и точни хора са. (:
Гледам некъв пише само некви глупост. Хихихихихи. Гръмни се бе пич.
Добри хора и точни и колегите също.