Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Нещо сте ядосан г-н Козлев( или по точно г-жо Христова) ? Много присърце взехте моите думи. Мдаа, истината боли! Затъвате и ще затъвате още.. иначе си пишете колкото искате, рано или късно всичко ЛЪСВА

А относно личния ми живот и професионалната ми квалификация и т.н. сте толкова далеч, че си нямате и на идея. Но ми харесват предположенията Ви! Развеселихте ми деня!
УСПЕХ БРАТЛЕ!

Клиент, анонимен, и подобни брътвежи и пълни фантазии се дрънкат от един и същи човек - явно трайно безработен и без личен живот - това е сигурно. Едно и също , еднакви фрази, абе смях. Последното пък са измислени цитати от фейзбука, който не съществуват или всякакви други измислици. Направо ми е жал за теб. Явно си изгонен от фирмата или не взет на работа и затова ги сипеш някакви.
ЖАЛ МИ Е ЗА ТЕБ.
Фирмата е точна, коректна и перспективна. Работим заедно и няма от какво да се оплачем.
Просто не издържах - един и същ пише всякакви глупости. То е от видно по видно.
Трагичен си братле.
Напиши си в отношения с фирмата - Шубе го е и не казва. Най ще ти отива.

След като г-жа Христова направи и невъзможното да си хвали козунаците тук и да моли дружки да и напишат две три мили думи в сайта, ето и мнение написано в последствие на страницата им:
"Искам да изкажа възмущението си от козунаците, които получих тази година! "Заедно с колеги поръчахме 27 броя козунаците от петте вида-с шоколад, мармалад, локум, обикновен и не помня още какъв! Поръчахме ги 2 седмици и половина по-рано (достатъчно време за всякаква реакция). След като бяхме попитани дали не може сами да си вземем козунаците, при положение че изрично е написано "безплатна доставка при еди какво си количество" получихме козунаците в уречения ден, но въпросът е какво получихме?! Всички 27 броя бяха едни и същи, твърди и сплескани, а жената която ги донесе само ги хвърли върху дивана, взе парите и да я няма! Много разочаровани останаха 5 човека, които бяха убеждавани, че тази пекарна прави страхотни козунаци! НИКОГА не бих поръчала отново от тях!"

Ако г-жа Христова разбираше поне малко от търговия, маргетинг и рекама, щеше да разбере как сама си закопава Пекарничката. Доста успешно.
А това с втория обект вече разсмива мноого хора.
И един безплатен съвет към г-жа Управителката: За да е на ниво едно производство, търговията да е успешна и печеливша, клиентите да са доволни и да се множат е МНОГО, АМА МНОГО ВАЖНО да имате до вас ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ, ЗНАЕЩ,МОЖЕЩ И КАДЪРЕН ПЕРСОНАЛ на които да разчитате! Вие ги нямате и с Вашето отношение към тях няма и да ги имате! И ще се дъните все повече и повече! Хайде сега намерете някоя дружка да ме опровергае!

Коректни и точни работодатели, супер колеги. Много доволна. А какви вкусотии се правят...ох
Препоръчвам и за работа и за хапване.
Търсят се хора и за новата Пекарна. Предстои.
Бях загубила вяра, но БЛАГОДАРЯ.

Уважаеми управители на Биософ:
Разгледах с интерес вашите обяви в jobs и ми направи впечатление следното. Цитирам:
"При нас няма текучество на персонал, уважаваме и държим на служителите си"
После влязох тук да попрочета за вас и ми стана лошо. То уволнени,то изгонени, то напуснали сами след като не сте им плащали, то даже такива които били супер доволни ама видиш ли напуснали по лични причини. Сигурно над десет човека за по малко от година.
И вие на това ли му викате нямаме текучество!?! От далече лъхате на мошеници. С кой ъкъл пишете от името на клиенти и то в сайт за работници и работодатели?!? Направих си изводите, благодаря!Гледам си търсите цялостен персонал ама май никой не иска да работи при вас. Страшна " реклама" сте си направили сами.

Най-страхотните козунаци. Благодаря ви и тук. Страхотни козунаци и страхотни хора.Справихте се отлично с навалицата при вас. Връщахме се три пъти за козуначетата...и все имаше. БЛАГОДАРЯ ПЕКАРНА БИОСОФ.

Здравейте, като клиент мога да кажа,че с всеки изминал ден пекарната УМИРА.Само стари неща, някаква лелка която не знае какво се предлага в магазина, намусена, груба,нелюбезна.На предишната продавачка явно и е писнало и си е тръгна /беше много любезна и усмихната и знаеше всеки един продукт в магазина има ли го няма ли го и най важното къде се намира/.Желая ви успех,но с този персонал
и стоки с изтекъл срок на годност не знам.

Браво на г-жа Христова, започвате да ми харесвате. Сега ако намерите още някоя друга дружка да я помолите да напише хубав коментар във фейсбук вместо тук, ще си увеличите рекламата и популярността още.
И Ви припомням още веднъж - доволните клиенти не пишат в БГ Работодател! По това си проличава, че са преднамерено накарани да напишат нещо от някой друг.
Помолете ги направо да коментират във фейсбук страницата Ви, така никой няма да се усъмни в истинността на писанията.
Желая Ви хубав Великден и мноого продадени козунаци! Най-вкусните са!

Браво Алекс, желая ти успешна работа и все така да ти помагат занапред!
Нооо, те хората си направиха вече изводите и може да не се хабите в празни приказки. Г-жа Христова, дори не си направи труда да опровергае разминаването в писанията а именно:
1/ При толкова доволни и недоволни бивши служители тук, тя заявява във фейсбук, че при тях ТЕКУЧЕСТВО НЯМА
2/ Постват се мнения от " реални" клиенти с "реални " имена и посочена фирма, а кратка справка в Търговския регистър показва, че такава фирма НЯМА / Крит Технолоджис/
3/Супер странно е, че само тук се изявяват доволните клиенти, а нито един не е написал мнение за прекрасните продукти в страницата ви. Странно, нали? Въобще кой клиент ще тръгне да хвали любимата си фирма в БГ Работодател?!?

Г-жо Христова, достатъчно е човек да отвори фейсбук страницата Ви, да прочете после и тук и ще си направи съответните изводи!
А Вие продължавайте с писанията си. Със сигурност ще се изредят още минали, настоящи и бъдещи доволни от Вас работници и клиенти да споделят мнението си тук. Защото в реалния живот ситуацията е съвсем друга...

Коректен работодател. Влизат в положение и помагат. Благодарности.