Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Точни са във всяко едно отношение. Препоръчвам.

ДОБРИ, ТОЧНИ, ИЗКЛЮЧИТЕЛНО КОРЕКТНИ И ГОЛЕМИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ.
МНОГО ДОБРИ ОТЗИВИ, ВЕЧЕ И ЛИЧНИ ОТЛИЧНИ ВПЕЧАТЛЕНИЯ.
САМО ДОБРИ ПРЕПОРЪКИ КЪМ ФИРМАТА И НАЙ-ВЕЧЕ СОБСТВЕНИЦИТЕ.
ЕВАЛА.

Пекарната прави СТРАХОТНИ НЕЩА, то е видно, всеки ден опитваме и виждаме как се правят. Рецептите са авторски, защото това което има там го няма никъде. А пък за хляба написаното е пълна глупост, нито е гъба, нито има консерванти - напротив тъмните хлябове са плътни и вкусни, любим ни е скандинавския и лимецовия, ръжения. Ползват се брашна собствено производство както и на Еко сем. Видели сме !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Стига вече един и същ човек да пише пълни измислици - то не беше хлебар, клиент, анонимен и подобни измислени профили.
Всеки може да отиде и да се убеди какво се прави в Пекарната. Явно зависниците и безделниците са много та да пишат небивалици.
Пекарна супер сте, с вас сме и чакаме второто място.

Това, което забелязвам е че това е затъваща пекарна. Нищо особено не предлагат. Цените са безумни, качеството е никакво. Хлябът е издут като гъба, което означава че работят с подобрители и евтини брашна. На следващия ден хлябът губи своите вкусови качества. Това с домашните производства го знаем и от други не подобни недобросъвестни търговци. Пълна заблуда цари сред потребителите!

Нещо сте ядосан г-н Козлев( или по точно г-жо Христова) ? Много присърце взехте моите думи. Мдаа, истината боли! Затъвате и ще затъвате още.. иначе си пишете колкото искате, рано или късно всичко ЛЪСВА

А относно личния ми живот и професионалната ми квалификация и т.н. сте толкова далеч, че си нямате и на идея. Но ми харесват предположенията Ви! Развеселихте ми деня!
УСПЕХ БРАТЛЕ!

Клиент, анонимен, и подобни брътвежи и пълни фантазии се дрънкат от един и същи човек - явно трайно безработен и без личен живот - това е сигурно. Едно и също , еднакви фрази, абе смях. Последното пък са измислени цитати от фейзбука, който не съществуват или всякакви други измислици. Направо ми е жал за теб. Явно си изгонен от фирмата или не взет на работа и затова ги сипеш някакви.
ЖАЛ МИ Е ЗА ТЕБ.
Фирмата е точна, коректна и перспективна. Работим заедно и няма от какво да се оплачем.
Просто не издържах - един и същ пише всякакви глупости. То е от видно по видно.
Трагичен си братле.
Напиши си в отношения с фирмата - Шубе го е и не казва. Най ще ти отива.

След като г-жа Христова направи и невъзможното да си хвали козунаците тук и да моли дружки да и напишат две три мили думи в сайта, ето и мнение написано в последствие на страницата им:
"Искам да изкажа възмущението си от козунаците, които получих тази година! "Заедно с колеги поръчахме 27 броя козунаците от петте вида-с шоколад, мармалад, локум, обикновен и не помня още какъв! Поръчахме ги 2 седмици и половина по-рано (достатъчно време за всякаква реакция). След като бяхме попитани дали не може сами да си вземем козунаците, при положение че изрично е написано "безплатна доставка при еди какво си количество" получихме козунаците в уречения ден, но въпросът е какво получихме?! Всички 27 броя бяха едни и същи, твърди и сплескани, а жената която ги донесе само ги хвърли върху дивана, взе парите и да я няма! Много разочаровани останаха 5 човека, които бяха убеждавани, че тази пекарна прави страхотни козунаци! НИКОГА не бих поръчала отново от тях!"

Ако г-жа Христова разбираше поне малко от търговия, маргетинг и рекама, щеше да разбере как сама си закопава Пекарничката. Доста успешно.
А това с втория обект вече разсмива мноого хора.
И един безплатен съвет към г-жа Управителката: За да е на ниво едно производство, търговията да е успешна и печеливша, клиентите да са доволни и да се множат е МНОГО, АМА МНОГО ВАЖНО да имате до вас ДОБРИ СПЕЦИАЛИСТИ, ЗНАЕЩ,МОЖЕЩ И КАДЪРЕН ПЕРСОНАЛ на които да разчитате! Вие ги нямате и с Вашето отношение към тях няма и да ги имате! И ще се дъните все повече и повече! Хайде сега намерете някоя дружка да ме опровергае!

Коректни и точни работодатели, супер колеги. Много доволна. А какви вкусотии се правят...ох
Препоръчвам и за работа и за хапване.
Търсят се хора и за новата Пекарна. Предстои.
Бях загубила вяра, но БЛАГОДАРЯ.

Уважаеми управители на Биософ:
Разгледах с интерес вашите обяви в jobs и ми направи впечатление следното. Цитирам:
"При нас няма текучество на персонал, уважаваме и държим на служителите си"
После влязох тук да попрочета за вас и ми стана лошо. То уволнени,то изгонени, то напуснали сами след като не сте им плащали, то даже такива които били супер доволни ама видиш ли напуснали по лични причини. Сигурно над десет човека за по малко от година.
И вие на това ли му викате нямаме текучество!?! От далече лъхате на мошеници. С кой ъкъл пишете от името на клиенти и то в сайт за работници и работодатели?!? Направих си изводите, благодаря!Гледам си търсите цялостен персонал ама май никой не иска да работи при вас. Страшна " реклама" сте си направили сами.

Най-страхотните козунаци. Благодаря ви и тук. Страхотни козунаци и страхотни хора.Справихте се отлично с навалицата при вас. Връщахме се три пъти за козуначетата...и все имаше. БЛАГОДАРЯ ПЕКАРНА БИОСОФ.