Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Приятели ето начин как можете да си изкарате малко странични диходи от тези сайтове "pay to click"

Плащът с крипто валута, като това са възможно най-добрите сайтове които съществуват в нета. Аз вече 3 години си цъкам на тях, като в началото не печелих кой знае колко но напоследък крипто валутите скочиха доста така, че съм
доволен.

Май има къртица.Деси я да видим ще разбереш ли коя е

Десооо от къде знаеш че съм пич или пичка.Имаше едно момче Влади работише и не му плащаха,а Деси е толкова мързелива че една от кафето което има ходи да и чисти къщата,а сега какво ще отгориш

Добри и точни хора са. (:
Гледам некъв пише само некви глупост. Хихихихихи. Гръмни се бе пич.
Добри хора и точни и колегите също.

Търсите нови възможности за финансова независимост, стабилност и просперитет? Попаднахте на точното място! Само тук и сега ще узнаете как да спечелите страхотни допълнителни доходи с работа от вкъщи или което и да е място по света и у нас! Работете колкото си пожелаете и когато си искате! Необходимо Ви е малко свободно време, лаптоп, компютър, таблет или смартфон, връзка с интернет и започвате. Печелете лесно и си харчете парите със здраве! Как ще се случи това, вижте тук : WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Надомна работа, допълнителни доходи, работа от вкъщи, работа по интернет, онлайн бизнес

Абе Десо защо се мислиш за много добра като човек и работодател.Я помисли колко хора си обидила с твойта лошо държание и грубост

Яко местенце и готини хора.
Правят найстина хубави неща и да държат найстина да е чисто и всичко да е хубаво. Истина.

Аз имах честта да работя там.Ама Десислава за каква честота говориш ,ти в обекта имаш само една мивка.Сигурно подкупваш някого.Има камери и микрофони за да слуша дали някой говори за нея.Абе далеч от там , усвен ако сте като нея интриганти ,само така ще се задържите там

Много съм доволна от всичко във фирмата. Работя от няколко месеца, но всичко е наред, колегите са супер, отношението и средата.
Ще откриват още един обект. Найстина се държи на качеството много и на чистотата.Шефката много държи всичко да е добро и да е чисто.
Въх, стига да се оплюват свестните хора и работи от някакъв никаквец то един тука пише като гледам няма си друга работа и пише ли...
Само положително за фирмата ще кажа. Няма две мнения по този въпрос .

Коректен работодател. Хубаво място. (: (: