Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

ТОЧНИ, КОРЕКТНИ ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ, ПРОФЕСИОНАЛИСТИ И ПЕРФЕКЦИОНИСТИ - НЕ СЕ СРЕЩАТ ЧЕСТО ХОРА, КОЙТО НЕ ПРАВЯТ КОМПРОМИС С КАЧЕСТВОТО И СУРОВИНИТЕ И НАИСТИНА МИСЛЯТ ЗА КЛИЕНТИТЕ И ПЕРСОНАЛА. ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯЯЯЯЯ ОТ МЕН.
(:(:(:(:(: ЧУДЕСНИ СТЕ

Г-жо Козарева,
сравнете моите писания с вашите. И кой е нервен, и завиждащ и неможещ?!? А преуспял?!?
От писанията ясно се усеща вашето настроение. Та кой завижда и е ядосан?!?
А за един наистина успял човек и професионалист, писанията на двама, трима некадърни / според Вас/ служители няма да повлияят въобще на неговото настроение и бизнес. Най-малкото да се опитва да се защитава след всяко " невярно" твърдение.
Та ако ще ми говорите за професионализъм, високо качество и успехи, моля моля.
Желая Ви хубава и спокойна вечер!

Хайде пак АНОНИМНИ, ЕДНИ И СЪЩИ и пак с ЛЪЖЛИВИ писания. Нито фирмата е от 7 години, нито тук са писали 20 човека бивши служители....лъжи лъжи лъжи...........................................................................................................................................................явно много ви е яд на успешните хора, защото сте крайно ЗЛЕ.

Фирмата си е абсолютно точна, а злостните коментарчета са явен показател, че се върви в правилна посока. Напред и нагоре. Само така ПЕКАРНА. С ВАС СМЕ.

А как здравомислещия човек ще си обясни фразите" при нас няма текучество на персонал" и " служителите са ни от 7 години" и в същото време над 20 "бивши", " настоящи", " почасови" и т.н. служители се изрежждат да хвалят и защитават фирмата?!?
И всичко това в рамките на няколко месеца?!?
И малките деца могат да направят тази проста сметка, какво говорим за здравомислещия човек?!?
За да убедите хората че 2+2=5 се изискват качества, които вие явно не притежавате. В стремежа си да сте винаги една крачка напред, започвате да се оплитате в собствените си писания. Но пък съм абсолютно съгласна с вас - здравомислещия човек ще разбере!

Изключително точни, коректни работодатели и най-вече ХОРА.

Хейтърите гледам са един двама и се повтарят в писанията си, но пък съм сигурен, че здраво мислещия и сериозен човек ще го разбере.

Препоръчвам за работа. (:

Г-жо Козлева, не слагайте всички под един знаменател. Не всички тук се казват" Веско" и имат неговите " умения и квалификация". Не съм работила в обекта и няма и да работя. Имам си лични впечатления от вас и те са си лични.
Продават се боклуци, лъжат се хората и т.н. да не изпадам в подробности, за да не ви разваля "реномето".
Само ще кажа в заключение, че да ми хвалите жена съдена за измама и злоупотреба с информация като коректен работодател е малко смешно.
И дай боже да си намерите истински и читав персонал, защото сегашния е под всякаква критика. А и трудно се задържа при вас.

Веско - човекът който пише от различни имена - анонимни и измислени...как си въобразявате в бизнес средите някакви " две приятелки" да седнат да се наговорят и да пишат или отговарят на някой си Веско - човек без работа, развитие и прогрес, който не спира да пише ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ за място, което не познава и хора, който също не познава.
И пиша моят коментар, не защото нещо не е наред с фирмата, а защото съм потресена колко много ГЛУПОСТИ И ЛЪЖИ, може да избълва едно момче живеещо с родителите си на тези години. Питах за теб, казаха ми, че са те взели пробно за няколко дни, но НИЩО НЕ СТАВАЛО ОТ ТЕБ. Явно продължаваш да вървиш надолу.

Явно си ядосан, но пак казвам УЧИ моето момче, квалифицирай се. На колко си години а още живееш с мама и татко. Засрами се. Виж се ти и тогава оплювай другите - явно и видно много по-напред от теб и много по-успели.

Пиша това, за да е ясно кои пише тук от различни имена, а всъщност е един и същи човек - Веско!!!!

Нека на добросъвестните и мислещи хора ако влязат в този сайт да им е ясно, че тук не тече реална дискусия за фирмата условия, перспективи и подобни а един човек сипе ПЪЛНИ ГЛУПОСТИ И ЛЪЖИ, за фирма и хора от, който няма представа.!!!!!!!!!!!!!!

Нямам нито личен, нито професионален интерес да си измисля каквото и да било. С очите си съм видяла и собствениците и Пекарната какви ОГРОМНИ усилия се полагат всичко да е наред, да се правят хубави неща И ВСИЧКО В ИМЕТО НА КЛИЕНТА.
Не мога да допусна да чета измислици и да остана безучастна.

ЗА ПОРЕДЕН И ПОСЛЕДЕН ПЪТ КАЗВАМ, ЧЕ ФИРМАТА И СОБСТВЕНИЦИТЕ СА АБСОЛЮТНО КОРЕКТНИ И ТОЧНИ ВЪВ ВСЯКО ЕДНО ОТНОШЕНИЕ. Нещата, който правят са на високо ниво - домашни сладкиши и печива по авторски рецепти с много желание и старание.

Хейтъри ще има много и винаги, мога само да кажа да продължават напред и всички усилия винаги се овенчават с успехи. Още по-големи от тези, който имат.
Дамяна Козарева

Г-жо Козлева, хейтърите пишещи тук са двама трима, а колко са тия които хвалят фирмата? Вие и Десислава.
Разбирам, че Ви е приятелка и правите всичко възможно да я защитите и това си е Ваш избор, но истината рано или късно лъсва, а тя не е толкова лицеприятна. Да, трудно е да се намери читав персонал, но монетата си има две страни, трудно е да попаднеш и на читав работодател.
Ще Ви кажа само две думи: Ако всичко в Биософ беше наред, нямаше да Ви пука какво пишат тук двама трима хайтъри, при това некадърни, а да си развивате успешния бизнес.
Както и Десислава нямаше да моли тоя и оня да пишат романи, колко сте "велики"!
Изводите си ги прави всеки сам!

Пекарната и собствениците са абсолютно коректни и точни във всяко едно отношение - имам преки впечатления. От три години та даже четири вече. Проблемът е в персонала, не е само при тях , а навсякъде липсва кадърен и качествен персонал. И като изгониш някого, защото вече не издържаш и не можеш да търпиш повече се започва едно плюене, едни лъжи, то от анонимни то лъжливи лелелеле...............................................................................страшно

Само гадости се изливат в този сайт, няма фирма за която да се каже нещо добро. А такива има доста. Занимавам се и с подбор на персонал и имам преки впечатления. Има изключително коректни работодатели в България. Биософ с две ръце вдигнати влизат там. изключително коректни и точни са - затова и толкова страдат милите. Масово служителите не стават. Нямат никакви квалификаций, а имат ОГРОМНИ претенций без всякакво покритие. Мързел, арогантност и неграмотност. Не може да ходиш на работа само за заплатата и да смяташ , че ще те оценят подобаващо.
И когато фирмата не е доволна и прекрати трудови отношения, работникът започва да плюе ли плюе. И подобни глупаци вярват ли вярват.
Българите сме ГОЛЕМИ хейтъри ....
Но пък малкото останали качествени хора, знаят това и не вярват на брътвежи и дрънканици от един двама изгонени.
В Пекарната работят основно едни и същи хора почти от откриването. Във времето е имало опити да се увеличи и разрастне персонала, но но....греда в повечето случай. Моят съвет към хейтърите тук, а те са един двама по словореда си личи. Хора квалифицирайте се в нещо, бъдете добри в нещо и ще сте ценни за всеки един работодател и никой няма да ви освободи, а напротив ще се бори за вас. Вместо са пишеш тук глупости и да си губиш времето УЧИ. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Фирмата и Пекарната са си ок. Всичко е добре там. Собствениците са много разбрани и лоялни към служителите.
Правят се много яки неща, като в къщи и компромис с продуктите не се прави. Шефката много държи на качеството. Това съм го видял с очите си.

Злостните коментари са от едни и същи хора изхвърлени от там. Няколко човека са - знаем за тях. Пословичната некадърност си има имена, но те си знаят кой са, нали те пишат едно и също, даже гледам, че вече и едни и същи коментари се публикуват с copy/paste.....леле и капацитет малко. Не се ли изчерпахте с едно и също.

Ех Веско Веско, намери си работа, а и имай личен живот бе човек. Жал ми е за теб. Явно вече много си я закъсал. Е ама ти няма накъде - некадърници никой не търпи дълго. Ти си знаеш, за живота, който водиш.
Всички знаем за Веско - бедничкия нещастен човечец.!!!
Хайде изливай пумия няма кой да ти се връзва. (: (: (:
Бъди по-позитивен - ЛЪЖАТА е ГРЯХ Вескооооо.