Биософ България ООД /img/frontend/nomap.png"

Биософ България ООД

Направо съм изумен от злобата, която се излива тук! Що за лош човек може да си, за да злобееш и лъжеш по чужд адрес така нагло.
Виждам, че един и същ нагъл тип пише ли пише тук, видно, че си няма работа, но никому не прави чест да пише пълни глупости.
Позитивите за тази фирма са в пъти повече от негативните писания на един двама луди тук.
Чудя се защо тази злоба, защо тази завист. Като са ви уволнили за некадърност преглъщане и напред и да плюете тук, смисъл няма, остават си все същите некадърни и бездарни хора.
И в Google отзиви и тук видно, че положителното разбира се е в пъти повече.
Доброто винаги побеждава.
А за фирмата и хората там, само добро мога да кажа. И те това е истината.

Я, сега да видим част от "доволните" клиенти. Извадката е от Google "отзиви":

"Със смесени чувства съм от това място. Имат добри десерти и закуски, но редовно ми се случва да ми дават баница на 2 дни, която е като камък, немалко от десертите имат вкус на суха паста, някои от готвените храни са като в столова, а цената твърде претенциозна за предлаганото качество, освен това персоналът няма навик да дава касови бележки или поне да ги покаже на клиента, дори когато се плаща с карта!"

"Прекалено е скъпо всичко. Купувал съм си доста продукти,някои от тях са добри, но не виждам смисъл човек да плаща двойно за нещо. Дори неща като кисело мляко, айрян, боза, които е ясно че не се правят там,се продават по-скъпо!!???"

Другите отзиви на все по-доволните клиенти може да си ги прочетете пак там.

Успех на щастливата пекарна и щирокоскроената й собственичка!

Десиславоооооо махни маргарина от долу масата .Или кажи на твоято куче Анджела да го махне

Направо съм впечатлен, бях на интервю с препоръка, просто съм възхитен от отношението на шефовете. Професионализъм.
Добри и хубави хора.

Точни и коректни работодатели, а и хора.
Благодаря ви.
Препоръчвам.

Деси защо пак напускат готвачите.нали си голяма професионалистка.

Случайно попаднах и нека да кажа и аз. С чудесни впечатления съм към компанията, точни и коректни са. Препоръчаха ми ги и съм много доволна от това, което получих, чудесни неща правят. Чест и почитания от мен и семейството ми.
Като работодатели също са много точни знам от първо лице.
А на хората, който злобеят тук мога да кажа. Намерете си работа и спрете да завиждате на хората, трудят се и има големи резултати.
А ако не са ви наели или одобрили ами проблема си в във вас.
Продължавайте все така напред и нагоре.

В Биософт работят най големите професионалнисти.Като Анджела и Маргарита.Бягайте далеч

Брей и продължаваш СТРАХЛИВЕЦ, ЗАЩО СЕ ПИШЕШ АНОНИМЕН? МИ ЩЕ ТИ КАЖА, ЗАЩОТО СИ СТРАХЛИВЕЦ, ЛЪЖЕШ И ХЕЙТВАШ ХОРА, КОЙТО ВИДНО СА 100 ПЪТИ ПО УСПЕШНИ ОТ ТЕБ.
ЧЕСТО СИ СМЕНЯШ РАБОТАТА И ВСЕ КУСУРИ НАМИРАШ НА ХОРАТА, НЯМА СВЕСТНИ ЗА ТЕБЕ. ПРОБЛЕМА Е В ТЕБ ЧОВЕЧЕ, НЕ ГО РАЗБИРАШ И НЕ ГИ ЧУВАШ НЕЩАТА, КАТО ЛЪЖЕШ И СИ ТОЛКОВА КОФТИ ЧОВЕК, ТО НЯМА КАК ДА ТИ СЕ ВРЪЩА ДОБРО. ТОВА МОЙ ЧОВЕК Е НАБЪРЗО ТВОЯ ПРОФИЛ.
ЖАЛКО, ЧЕ БЪЛГАРИНА МРАЗИ УСПЕШНИТЕ, ТО ЗА ТВА СМЕ ТОЛКОВА ДОЛУ, КАТО ИМА ХОРА, КОЙТО ХЕЙТВАТ АНОНИМНО И КЛЕВЕТЯТ ХОРАТА.

Критикуваме лъжците, защото са нагли и безотговорни към клиентите и работниците си. А това че развиват няколко бизнеса...сигурно се занимават с незаконни дейности. Десито преди години имаше условна присъда за неправомерно използване на лични данни. Шефовете били най-яките...ха-ха-ха! На оборската тор злато ли да кажем че е?!!