Балкан Стар /img/frontend/nomap.png"

Балкан Стар

Средно ниво на заплащане за бранша, слаб мениджмънт, много високо вклиняване на роднини и приятели в управлението, според мен най-големият проблем на тази компания като "парашутисти" има и дори при търговците. Социалната политика обаче беше доста добра, повечето колеги бяха много приятни и с тях се работеше сравнително лесно, Запрянов и Мезан - прекрасни мениджъри. Работно време, натоварване - нормално, може би под стандартното за някои по-масови марки. Ужасен ремаркетинг, независимо от коя гледна точка.

здравейте,
понеже от две седмици има в сайта за търсене на работа обява за Балкан стар, длъжност търговец на автомобили. Някой може ли да ми каже колко ориентировъчно е стартовата заплата ?

Възможно наи големите мошенници. Дължът пари на работниците още от командировките в Рига сумите са в евро и големи размери.Работиш без заплата и ако питаш за пари ставаш неудобен.Части и масло от ауто плюс и други подобни фирми. Опаковките се свалят за да няма произход на частите а след това се префактурират.Извършват се услуги които се заплащат директно на приемчиците така цената е много по ниска и не се заплаща на монтъорите.

Никой да не започва работа в тази фалирала компания, ужасът е пълен, ще получите първа заплата едва след 3 или 4 месеца зависимост от това дали сте в Ритейл или Аутомотив, трагедията в Балкан стар е пълна, в склада няма 1 резервна част, няма пари за доставки нито на леки, нито на товарни автомобили. Единственият вариант да получите по-рано някакви пари е да вземате някакъв измислен аванс, който после трябва да върнете, след като ви платят заплатата, тоест пак оставате без пари, УЖАСНО Е !!!! Аз напускам

Здравейте! Искам да попитам за мнение как е положението в Счетоводния/Финансовия отдел във фирмата - колеги, заплащане, натовареност и т.н.?! Благодаря Ви предварително!

Всичко хубаво във фирмата, но в никакъв случай не започвайте работа тук, фирмата е пред фалит, миналият петък си взехме заплатите за месец май !!!!!!! просто фирмата е на доизживяване, няма коли, няма резервни части, склада ни е празен, просто е някакъв ужас

В този отдел ако не си на някой човек само те мачкат.Няма никаква комуникация между колегите. Всеки гледа да набута дори и най-малката задача на другия. Ако могат само да си стоят на столовете и да звънят по телефона (най им е добре). Некомпетентни( не знаят какво продават).Шефката не знае на какво е шефка изобщо(какви коли има в какво състояние са и дори къде се намират).Пак за нея ако е на кеф добре ако не е - отнасят го всички(домашните неволи се пренасят на работа ) Всеки дебне другия и гледа да го натопи дори за най- малкото нещо. Общо взето целия отдел е съставен от лицемери и мързеливци (изключвам няколко човека). Колкото повече се трудиш и изпълняваш всичко толкова повече ти се качват на главата. Никакво развитие и перспектива !Хора с големи претенции ,но без никакво покритие.
(Пак казвам изключвам от горния текст Явор Матов, Полина Димитрова, Бранимир Матов и Ивайло Спасов).

Изчетох мненията дотук, явно някои колеги, така да кажа, са си създали ясна представа за фирмата. Идеята ми е обаче следната, в бизнеса място за сантименти няма. На който му харесва, ок, на който не му, търси друго место за реализация. Кви мрънкате само! Малко пари, нинам кво си! Ми да, такава е конюнктурата! Към бившите търговзи мога едно да кажа - идете някъде на 150-200 основно и 50 лева бонус на продажба и ще ви питам как се кара месеца! Питайте за колеги от варна през период 2006-2008-9 какви коли си накупиха и колко месечни доходи правеха, какви кинти им снасяха лизингите(неофициалните).
По София също лапаница имаше яко. Сто човека бяха ги насъбрали да продават.
Верно е, че в момента има хора, които без да са продали и един геврек заеха доста високи отговорни позиции(Китов за теб става дума)ама тва го има по целия бял свят.Пича си беше на топло кресло в Маркетинга, после решиха, че може да замести успешно един от най-добрите мениджъри, с които съм работил - Новков.
 Ама да завърша с главното - тези, които имат идея тепърва да работят за БС - криза е, трудно е ама Вие дерзайте и ако е писано ще успеете, ако не, като мен сега ще работите нещо друго!
 Годините изминали ми там определено са ми положителна точка в CV-то.

П.п. До господина под мен, пич не се сещам в Бургас да има Балкан Стар, виж за Дарс Ауто съм чувал...да не би да се бъркаш за кой работиш ако работиш изобщо :)

ПИШЕ ВИ КОЛЕГА ОТ БАЛКАН СТАР РИТЕЙЛ ЕООД ГР. БУРГАС. В МОМЕНТ НА ИКОНОМИЧЕСКА КРИЗА И СПАД НА РАБОТАТА КАТО ЦЯЛО, БИХ ИСКАЛ ДА ИЗРАЗЯ МНЕНИЕ ПО ВЪПРОСА С РАБОТЕЩИТЕ ПЕНСИОНЕРИ. В НАШИЯ СЕРВИЗ, ПЕНСИОНЕРИТЕ СА ПОЧТИ КОЛКОТО ХОРАТА В РАБОТОСПОСОБНА ВЪЗРАСТ.
ЛИЧНОТО МИ МНЕНИЕ Е ЧЕ, АКО РАБОТАТА, КОЯТО ИЗВЪРШВАТ СЕ РАЗПРЕДЕЛИ НА ТРУДОСПОСОБНИТЕ МОНТЬОРИ, ТО ЗАПЛАТИТЕ КОИТО ЩЕ ПОЛУЧАВАМЕ ЩЕ БЪДАТ ПО-ЗАДОВОЛИТЕЛНИ И ПО-МОТИВИРАЩИ.
ИМА МЕСЕЦИ В КОИТО ПЕНСИОНЕР ВЗЕМА ПО-ВИСОКА ЗАПЛАТА ОТ ДРУГИТЕ МЕХАНИЦИ. НЯКАК МИ СЕ СТРУВА НЕ РЕАЛНО ДА ПОЛУЧАВАТ ПО-ВИСОКО ВЪЗНАГРАЖДЕНИЕ ОТ НАС И ЗАЕДНО С ТОВА ДА ПОЛУЧАВАТ ПЕНСИИ.
БЕШЕ ДАДЕНО ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА ПРЕМАХВАНЕТО НА РАБОТЕЩИТЕ ПЕНСИОНЕРИ ОТ ДЪРЖАВНАТА АДМИНИСТРАЦИЯ, НЯМА ЛИ ТОВА ДА СЕ ПРЕДЛОЖИ И ЗА ФИРМИТЕ В ЧАСТНИЯ СЕКТОР.
МИСЛЯ ЧЕ ИНВЕСТИЦИЯТА В ОБУЧЕНИЕ НА МЛАДИЯ СЪСТАВ Е ПО-ДОБРО ОТ РАЗХОДИ ЗА ВЪЗНАГРАЖДЕНИЯ НА ПЕНСИОНЕРИТЕ, КОИТО ТАКА ИЛИ ИНАЧЕ СИ ПОЛУЧАВАТ ЗАСЛУЖЕНАТА ПЕНСИЯ И НЕ СА МОТИВИРАНИ ДА РАБОТЯТ С МОДЕРНИТЕ МЕТОДИ И ТЕХНОЛОГИИ.
ЕДИН ЕЛЕМЕНТАРЕН ПРИМЕР: «КОЙ МОЖЕ ДА РАБОТИ С Star Diagnosis ОТ ТЯХ?»

знам я тази колористка колега,беше в сервиз Хюндай и там имаше много проблеми с цветовете,от както я няма  цветовете идват,явно е че проблема е в нея а не в боите,сега ще пищят клиентите на Мерцедес докато не я изгонят и от там