Арго Прима ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, ул. Козяк, 35, ет. 1, ап. 2&markers=София, Лозенец, ул. Козяк, 35, ет. 1, ап. 2

Арго Прима ЕООД

1 точка от 98 мнения

Писна ми да чета мнения на сърдити хора, които дори нямат смелостта да застанат зад думите си!

Нямам идея и не искам да знам как е било преди аз започна работа тук.
Ако се зачетете в моите коментари по-внимателно ще разберете, че не защитавам никого, а казвам фактите към настоящия момент.
Някой от обидените говорил ли с някой за да твърди, че лъжа?
ДА обявите са постоянни - факт и голям принос за това имат всички, както тези които пишат тук, така и проблемите които фирмата има.
Не мога да направя нищо за хората които пишат, но работя активно по решаването на проблемите - тези които зависят от мен. Както вече писах в предишен коментар промените са видими с просто око.

Похвално е ,че синът ти знае къде да поставя въпросителен знак!Но той няма нищо общо с отношенията на фирмата в която работиш!И наистина е хубаво за въпросителния знак и дано не знае само това!Дано да умее да задава въпроси и да попита баща си само да лъже ли може!
Да се натяга и да лъже за отношенията във фирмата в която работи,за условията,за заплащането,за осигуряването на служителите,за напускането на хората ,за постоянните обяви които текат постоянно!
Свършва една обява и започва нова!
Погледнете обяви от днес!
Много правилно хората се изказват за отношението и работата в тази фирма,защото това е точно сайт за такива мнения и хората да не попадат на некоректни работодатели.
А не да пишат за семейното си състояние и дали децата им знаят къде да поставят въпросителен знак!
Тук въпросите които се задават са риторични,няма нужда от въпросителни знаци!
Те няма да оправят хаоса в такива фирми като тази!
Защо обявите за набиране на хора се пускат от старото име на фирмата,обърни се към работодателя си и попитай ,за да заблуждават хората които четат негативните отношения във форумите!
И то не само в този,разрови се малко по-вече защитнико на лъжливи мнения!

Тъй-като за пореден път бивши сърдити служители намесват семейството ми ще кажа са, че синът ми е 2-ри клас и знае къде да сложи въпросителен знак.

КОГАТО ЧОВЕК НАРУШАВА ЗАКОНИТЕ НА ДЪРЖАВАТА КАК СЕ КВАЛИФИЦИРА.НЕ СТАВА ЛИ АВТОМАТИЧНО ПРЕСТЪПНИК.А ЧОВЕК КОЙТО ГО УКРИВА И СТАВА СЪУЧАСТНИК В ДЕЯНИЯТА МУ,НЕ СТАВА ЛИ И ТОЙ СЪЩИЯ КАТО НЕГО.ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС ДАЛИ ВСЕКИ СЕ СЪГЛАСЯВА С ПРЕДЛОЖЕНИТЕ УСЛОВИЯ НА РАБОТА,А ДАЛИ СА ЗАКОННИ.ВСЕКИ РАБОТОДАТЕЛ ТРЯБВА ДА СПАЗВА ЗАКОНИТЕ ,А КОГАТО ГИ ЗАОБИКАЛЯ И УКРИВА ДОХОДИ И ЛЪЖЕ ДЪРЖАВАТА ,ВИЖДАМЕ ДО КЪДЕ ВОДИ ВСИЧКО ТОВА.ТОЛКОВА Е ЧУВСТВИТЕЛНАТА СИСТЕМА СЕГА,ЧЕ МАЛКО ТРЯБВА ДА ИНСТИТУЦИИТЕ И ДА СЕ ПОВДИГНАТ ОБВИНЕНИЯ ЗА НАРУШЕНИЯ НА ЗАКОНИТЕ.КОЙТО И ДА ПИШЕ ПОЛОЖИТЕЛНИ НЕЩА И ДА ЗАЩИТАВА НАРУШИТЕЛИТЕ Е ХУБАВО НАИСТИНА ДА СЕ ЗАМИСЛИ И ДА ПРЕЦЕНИ ДАЛИ ДА ЗАЩИТАВА.

Работодателя си е назначил нов натегач или пиар,за да му създава имидж на качествен такъв.Всеки служител знае условията и отношението във фирмата,не е необходимо да се преувеличават нещата.Жоро,плащат ли ти за това което пишеш и добре ли си запознат с историята на фирмата.Или работодателя диктува какво да се пише или самия той си ги пише.Защо работодателя не взема отношение и да защити фирмата а човек който работи отскоро дава оценки на служители работещи по-дълго време и познават процеса на работа.Много странно !
А що се касае за семейството ти,да важно е какъв пример ще даваш с това което пишеш и заблуждаваш кандидатите за работа.И това че отричаш за постоянните обяви които текат за набиране на хора.И защо напускат хората.

Когато не знаем нещо не го коментираме (имам предвид склада).Нямам идея от кога са наблюденията на коментиращите тук, но отношенията между колегите на са никак лоши. Само преди месец правихме ревизия (нещо което не се беше случвало отдавна) и цялата фирма работи като един.
МНОГО МОЛЯ който и да си да не намесваш семейството ми, не мисля, че е работа на когото и да било!
По отношение на заплащане и осигуровки всеки е свободен да работи където пожелае и за каквато заплата и осигуровки му предложат. Лично аз нямам оплаквания по този въпрос.
И да допълня - не ме е страх, че ще остана без работа и не защитавам никого, просто споделям фактите към този момент.

СКЛАДА НЕЗНАМ КАК Е!ВИНАГИ Е БИЛ ПОДРЕДЕН.ТУК НЕ СТАВА ВЪПРОС КАК Е ПОДРЕДЕН СКЛАДА,А КАКВО Е ЗАПЛАЩАНЕТО,ОТНОШЕНИЕТО,ОСИГУРОВКИТЕ И ВСИЧКИ НЕУРЕДИЦИ И НАРУШАВАНЕ НА ПРАВАТА НА СЛУЖИТЕЛИТЕ И НА ЗАКОНИТЕ.НЕЩА КОИТО СА В ПРОТИВОВЕЗ СЪС ЗАКОНИТЕ НА ДЪРЖАВАТА И ТО С ГОДИНИ .ХУБАВО ЗАЩИТАВАШ ФИРМАТА,НЕ СЕ СТРАХУВАЙ ЧЕ ЩЕ СИ ЗАГУБИШ РАБОТАТА.НО БЪДИ ЧЕСТЕН ПРЕД СЕБЕ СИ И СЕМЕЙСТВОТО СИ,ЗАЩОТО ТОВА НЕ ДАВА ХУБАВ ПРИМЕР НА КОГОТО И ДА БИЛО.ДА ТОВА Е САЙТ НЕ ЗА РАЗСЛЕДВАНЕ ,А ДА КАЖЕ ИСТИНАТА ЗА РАБОТАТА В НЕКОРЕКТНИТЕ ФИРМИ И ХОРАТА ДА СИ ПРАВЯТ ИЗВОДИ ДАЛИ ДА КАНДИДАТСТВАТ ЗА РАБОТА.
А ЩО СЕ КАСАЕ ЗА РАЗСЛЕДВАНЕ ИМА СИ ОРГАНИ КОИТО ДА УСТАНОВЯТ НАРУШЕНИЯТА И СЪОТВЕТНО ВСЕКИ ДА СИ ПОЛУЧИ НАКАЗАНИЯТА.

Нямам намерение да влизам в спорове с когото и да било през който и да е сайт. Това е сайт за мнения, а не за разследвания. Ситуацията в склада на фирмата е следната: склада-преоборудван на 50% съответно и много по-подреден, складовите служители-работят без никакво напрежение, имат работно облекло и това, че склада е подреден ги прави много по-продуктивни, съответно и по-добре платени.

ПРОЧЕТЕТЕ МНЕНИЯТА НА СЛУЖИТЕЛИ ОТ ПРЕДИ 12 ГОДИНИ И ЩЕ ВИДИТЕ ,ЧЕ НИЩО НЕ СЕ Е ПРОМЕНИЛО В ТАЗИ ФИРМА.ЕДИНСТВЕНО САМО ХОРАТА СЕ СМЕНЯТ ПОСТОЯННО.НЕУРЕДИЦИ,НАТОВАРВАНЕ,НИКАКВО ОТНОШЕНИЕ.ЗЛОБА И ИНТРИГИ САМО СЕ ВЪРТЯТ.ВСЕКИ ГОВОРИ ЗАД ГЪРБА НА ДРУГИЯ И ГО КОВЕ ПРЕД СОБСТВЕНИКА.УЖАСНИ УСЛОВИЯ НА ТРУД.ПЪЛЕН РАЗПАД И ЗАТОВА ОБЯВИТЕ ЗА НАБИРАНЕ НА СЛУЖИТЕЛИ ВЪРВЯТ НОН СТОП.
ВИЖТЕ МНЕНИЯТА И ЗА АРГОС ПРИМА-ТЪЙ КАТО СОБСТВЕНИКА ПРАВИ МАШИНАЦИИ И ПРЕХВЪРЛИ ФИРМАТА НА СЪПРУГАТА.ПО ОБЯСНИМИ ПРИЧИНИ.

НОВИЯ СЛУЖИТЕЛ,КОЙТО ТВЪРДИ ЧЕ Е МНОГО ДОВОЛЕН ОТ РАБОТАТА,ДА ОТГОВОРИ ЗАЩО ТЕКАТ ПОСТОЯННО ОБЯВИ ЗА НАБИРАНЕ НА ХОРА.РАБОТАТА КЪДЕТО НЕ СЕ ИЗИСКВАЛО ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОРА,НЯМА КАНДИДАТИ ДА СЕ ИЗЛЪЖАТ И ДА ЗАПОЧНАТ В ТАЗИ ФИРМА.А ТЕЗИ КОИТО ЗАПОЧВАТ,НАПУСКАТ МНОГО БЪРЗО КАТО РАЗБЕРАТ ИСТИНАТА.
РАБОТОДАТЕЛЯ ДА СЕ ЗАМИСЛИ ЗАРАДИ КОИ ХОРА ,КОИТО РАБОТЯТ В МОМЕНТА-НАПУСКАТ ХОРАТА.
В ТАЗИ ФИРМА НЕ СЕ ИЗИСКВА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ А ХОРА КОИТО ДА СИ ВЪРШАТ РАБОТАТА КАЧЕСТВЕНО.