Арго Прима ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София, Лозенец, ул. Козяк, 35, ет. 1, ап. 2&markers=София, Лозенец, ул. Козяк, 35, ет. 1, ап. 2

Арго Прима ЕООД

1 точка от 98 мнения

Какво става с тази така наречена фирма,не може да си намери служители.Постоянно се пускат обяви за набиране на хора,нали уж имало много добри условия за работа и много се разбирали хората там.
Май всичко е само за да се хване някой да работи ,но като видят истината хората и бягат.
Отвратително отношение към труда на хората,ниско заплащане,осигуровките на минимална заплата.Тези които са останали да работят там са интриганти и клюкари.Все хора от обкръжението на собственика.Сестрата на собственика и бившия и мъж,кумеца на собственика,майката на небезизвестната плеймейтка Бадер,доносната интригантна касиерка!Голям състав от злобни и конфликтни хора.Затова бягат хората откакто собственика прехвърли фирмата на некомпетентната си съпруга.Не вярвайте на това ,с което се опитват да ви излъжат,защото много бързо ще разберете истината за работата.
НЕ СПИРАТ ОБЯВИТЕ ЗА НАБИРАНЕ НА ПЕРСОНАЛ!БЯГАЙТЕ ОТ ТОЗИ РАБОТОДАТЕЛ!
ДАРИЯ ТУЧЕВА ЗНАЕ ЛИ ЗНАЧЕНИЕТО НА ДУМАТА-ДАЛАВЕРА?

Запитайте се защо постоянно вървят обяви за набиране на хора.Защо има текучество и хората масово напускат.Ниско заплащане и некоректни осигуровки.Хората не достигат и се натоварва наличния персонал в пъти повече.Защо институциите не се сезират и не прекратят тези противозаконни дейности на такива фирми.Отношението на така наречената собственичка към служителите е отвратително.Грешка на съпруга и ,че прехвърли фирмата на нейно име.Но това е част от задкулисните дейности на фирмата.Напълно некомпетентна жена.Конфликтна и злобна.И от началото на годината започват с набиране на хора!Засега само две обяви,но ще стават все повече.

Дария Тучева!Некоректен работодател!Конфликтна,арогантна с никакво покритие на действията си.Несигурно и ниско заплащане.Некоректни осигуровки.Постоянно се търсят хора и персонала не отговаря за обема работа,тъй като постоянно напускат хората.Обкръжението на Дария Тучева е доносник-Николай,интригант-Мария,конфликт-Румяна!Дори сестрата Христиана е злато пред тях!Правете си изводи и дали да кандидатствате в такава фирма.Дария-зад гърба на хората да разнасяш неверни клюки ,не е достойно за един ръководител.Дори Драгомир бледнее пред твоите действия и поведение.
И кой е този който не е съгласен,че постоянно текат обяви за набиране на персонал.Дори в момента вървят две обяви за набиране на хора,защото хората напускат след като видят некоректното отношение към служителите!

НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКИ ДА КАНДИДАТСТВАТЕ В ТАЗИ ФИРМА.ЛОШО ОТНОШЕНИЕ.НИКАКВО РАЗВИТИЕ.ЛОШО ЗАПЛАЩАНЕ.НЕКОРЕКТНИ ОСИГУРОВКИ.НИКАКВИ КОЛЕГИАЛНИ ВЗАИМООТНОШЕНИЯ.КЛЮКАРСТВА,ШУРОБАДЖАНАЩИНА,ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ СА ПРЕНЕБРЕГВАНИ,ПОДЦЕНЯВАНИ И ИЗПОЛЗВАНИ ДА ИЗВЪРШВАТ ЦЯЛАТА РАБОТА.УПРАВИТЕЛКАТА ДАРИЯ ТУЧЕВА-АБСОЛЮТНО НЕКОМПЕТЕНТНА И МНОГО НЕКОРЕКТНА.СЛУША И СЕ ВОДИ ПО АКЪЛА НА ОБКРЪЖЕНИЕТО СИ.БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧ ОТ ТАКИВА ФИРМИ.

Никаква перспектива,никакво развитие!Само обещания,а фирмата е в застой от създаването си.

Ето линк как може да си купите от най-голямата борса за криптовалути в света https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

ОТНОВО ОБЯВА ЗА НАБИРАНЕ НА ХОРА,А НЯКОЙ НЕ Е СЪГЛАСЕН С НАПИСАНИТЕ КОМЕНТАРИ ТУК.ОПИСАНИЯТА ЗА НАЕМАНЕ НА ХОРА-
- Сигурно работно място и коректно отношение;
- Работа в млад и сплотен екип
НЕ ОТГОВАРЯТ НА ИСТИНАТА.
НИКАКВО КОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ СЛУЖИТЕЛИТЕ И МЕЖДУ ТЯХ.
МЛАД И СПЛОТЕН ЕКИП-ТОВА Е ИЗМИСЛИЦА!
ХОРАТА ,КОИТО СА ОСТАНАЛИ ДА РАБОТЯТ СА НАД 40-50 ГОДИШНИ!
ТЪРСЕТЕ ИНФОРМАЦИЯ ЗА ФИРМАТА КОГАТО КАНДИДАТСТВАТЕ,ЗА ДА НЕ НАПРАВИТЕ ГРЕШЕН ИЗБОР.

Кой не е съгласен с условията и осигуровките ,кой не е съгласен че постоянно има обяви за набиране на персонал?Дори от днес има обява за набиране на хора!
Не кандидатствайте за работа ,защото ще бъдете подведени и излъгани.Ужасни условия на работа ,а за хората около собственика не е необходимо да се пише.Натегачи,конфликтни,интриганти.
Пазете се от такива фирми и хора.

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ БЕЗДЕЛНИКА НИКОЛАЙ.ИНТРИГАНТ.ДОНОСНИК.ПОДМОЛЕН.
КОНФЛИКТНА ЛИЧНОСТ И СЕ НАГАЖДА ,ЗА ДА ВЗЕМА НЕЗАСЛУЖЕНА ЗАПЛАТА.
ТАКИВА СЛУЖИТЕЛИ СА ОБКРЪЖЕНИЕТО НА СОБСТВЕНИКА.