Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Защо спорите за съпътстващи дейности и помощни структури от сорта на Facility/Fleet Management, които основно се занимават с местене на мебели, контрол на консумацията на тоалетна хартия и обработка на пътни листове, и са далече от core бизнеса на електроразпределителното дружество, без значение как е кръстена съответната дирекция - НИАП или друго подобно.

До бившия 'настоящ служител':Моля да преоодолееш проблемите си ... и просто да продължиш напред.Не говори така за дирекцията защото по този начин обиждаш и колегите си, които все още те уважават!
Поздрави от всички ни!!!
PS:СЪВЕТ!!!Смени си настройките на сайта, защото ще продължаваме да сме наясно с анонимните ти коментари.

А за Доставки какво ще кажете?

Трябва да се вдигне щата на администрацията, която се задъхва да обслужва постоянните искания на Север

До последните два 'изумруда' по-долу:

1-во:До модерният разбирач от `мениджмънт и още нещо`
Хубаво е че за толкова много време сте схванали ценността си за компанията...а колкото до тефтерите .... разбирам кога сте успели да завършите основното си образование.

2-ро:До 'неуспялата Ванга' ..... не не НИАП, защото там в момента е единия от малкото директори, които гледат да си свършат работата, без да се мазнят или да мажат другите.

Колега, коя дирекция визираш? НИАП?

Колеги, от близо три години съм във фирмата и виждам следното: неуплътнено работно време, некомпетентни мениджъри, които незнаят какво работят подчинените им. Не се шегувам, моя директор е такъв. Освен това констатирам, че има дублиране на дейности между дирекциите. За да тръгнат процесите и работата да върви много добре и бързо, трябва редукция на персонала. Има дирекции, които все още пишат на тефтери. Това в 21 век направо си е чудо.
Със сигурност трябва волята на мениджмънта за сериозна промяна.

Справедливоста изисква -за една и съща длъжност да има еднакви основни заплати.
Различията трябва да се проявяват за отделния служител в размера на бонуса и то при оценени заслуги в изпълнение на конкретни задължения с финансов резултат за фирмата.
Всички други различия в заплатите ще бъдат награди за доносничество,слагачество пред началника,подмазване.
Във фирма ЕНЕРГО-ПРО заплатите се определят безпринципно!!!
Управниците не им стига мозък да проумеят тези прости принципи.
Какво да очакваш от таково управление което крие от служителите си вътрешните правила за организация на работната заплата в нарушение на кодекса на труда.
Това им помага да крадат от служителите за най дребните грешки.
НЕ ОЧАКВАМ НИЩО ДА СЕ ПРОМЕНИ В ТАЗИ НАСОКА!!!
ПРОФСЪЮЗНИТЕ АКТИВИСТИ СА СЕ СРАСНАЛИ С УПРАВЛЯВАЩИТЕ И НЯМА КОЙ ДА ГИ СЪБУДИ!!!

Промяна трябва да има, даже е задължителна,особено за такива директорчета дето топлят столчетата повече от 6-7 години, а в дирекциите им е хаос - за дейности, които могат да се извършват от един човек, се извършват от трима, или трима в отдела са натоварени на макс, а останалите 6 са цял във Фейсбук, на кафе извън сградата, на кафе в кухните по етажите, или на работните места, ама не работят.Ангелов мисли че може да накара хората да работят, може само ако постоянно ги бута, иначе пак заспиват. Класификатора на длъжностите може да е добър за някоя друга фирма, но за ЕНЕРГО-ПРО няма да свърши тази работа, за която е въведен и това ще проличи след три-четири години. Управителите искат заплатите за една и съща длъжност да са еднакви, а бонуса да бил различен.Но това няма как да се случи когато това се определя от директор, който се е обградил с 5-6 човека приближени, оправя техните заплати и бонуси, а другите кучета ги яли.

Традиционно в края на септември, началото на октомври започна есенната жътва на ръководните кадри, все пак чорбаджията не иска ратаите да се отпускат и по този начин ги страхува. Интересното е докога ще успява да им намира заместници, дори полуграмотни при тези смехотворни нива на заплащане.