Енерго-Про Варна ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г&markers=Варна,бул. Владислав Варненчик 258, Варна Тауърс , кула Г

Енерго-Про Варна ЕАД

Циркът е пълен ......
Система за оценка на компетенциите трябва, да видя тогава част от управителния съвет как ще остане на работа.
Или някои директори, които не могат да разпределят работа или такива, които искат всичко да минава през тях и се взират в детайла, а глобално работата в дирекцията куца.
Съжалявам за Филев, истински професионалист, енергетик, вещ във всяко отношение, добър мениджър. Горко им на РОЦ РусеРазград с тоз управител.
Лоша работа.................

Циркът "Енерго-Про" върви с пълна сила.
Да ни е честито увеличението. От ноември 2018 се говори за въпросното увелиение. Щеше да е март, че юни, че октомври взе и се случи. Че не бяха срещи с управителен съвет, с изпълнителният директор. Че грейдове бяха, че световно призната методика за оценка на длъжности, че левъли. Всичко да е точно, прозрачно, справедливо. И накрая, така чаканото увеличение се оказа разлика от 64 лева в превода към дебитната карта. Та въпросното увеличение, повече ще му отива да се нарича индексиране с процента на инфлацията. Остава да се надяваме през 2020 пак да има увеличение/индексиране.
И за край ... г-н Ангелов на въпросната среща убедено заяви, че компанията щяла да наблегне на обучения (рязане с трион), повишаване на квалификация (заварчик) и т.н., щяла да подкрепя повишаването на образователни степени на служителите (заблудените, които искат да учат висше), да се позволява да се повишават грейдове веднъж годишно и прочие. И 10-15 дни по късно се обяви, че при определяне на грейдовете няма да се взимат предвид образованието и стажа.
Циркът продължава...

"Грузия, Източна Европа – 96 долара на година

Правене на бизнес в Грузия може да бъде доста доходоносна, тъй като минималната работна заплата е изключително ниска. В частния сектор минималната работна заплата е 8 долара на месец, което е само 0.05 долара на час. Държавата обаче е най-добрият работодател, тъй като плаща минималната работна заплата до 48 долара на месец. Някои източници казват, че в страната може да се намери работната сила, която да работи за 0.24 долара на час, което е много полезно за чуждестранни компании, които искат да се спестяват."

Както се казва, още много може да се дълбае надолу и внимавайте какво си пожелавате :)

Класификатора няма да бъде въведен. Да изчистят хората с личните договорки за заплати и бонуси, после на увеличенията, да задържат големите заплати и ......... след 3-4 години сме готови, без великата скандинавска система.В нашата компания, скандинавска система не ми се връзва.А туй предложение на чий велик ум е?Или Ангелов е искал от ЧР нещо и хоп му дали този вариант.Незнам какви са заплатите и бонусите в Грузия, ама дали няма да ни изравнят с тях.

Здравейте, колеги,
може ли някой да ми обясни повече за скандинавската система, която ще класифицира длъжностите.Нашия шеф каза че и ЧР не му обяснили много. Системата била на две части, първо оценявал директора, а после ЧР. Ами извинявам се , но никой от ЧР не познава моята работа и тази на колегите ми. Това е поредната безмислица. Преди да я въведат, дори не я експериментират.Моля първо за проба, за да няма после грешка. Е, няма да е първата, нито последната грешка, но жалко че от цялата безхаберщина през последните 5 години страдат най-вече служителите стоящи най-ниско в йерархията.Чакам Ангелов да сменя директори и членове на УС , които са безхаберили през последните 5-6 години.

Изначално във фирмата всичко е сбъркано. Не се инвестира в мрежата, в служителите, в софтуер и друго, което би спомогнало да се върши повече работа за по-кратко време.
В дирекциите, в които трябва персонала да са намали, а там където трябват повече хора, да се увеличи.Да се обърне голямо внимание на всички монтьори, чужствително да им се вдигнат заплатите. Той тока си върви, ама не се знай докога..............
Управителите на високо ниво да се занимават с важните проблеми - цена на ел. енергия, инвестиции, ограничаване на неправомерни присъединявания, големи длъжници и прочие.В противен случай ще се занимаваме на кой му духа или кой нямал къде да паркира, както обичат да занимават управителите на срещите.
Успех, колеги, много път има да извървим.

Кандидатствам за работа в ЕНЕРГО-ПРО в гр.София за длъжност- Анализатор управление и реализация на производството. Някой може лли да ми каже нещо повече - условия, заплащане, отношение.

Любопитно ми е как Човешките Развалини намират балъци, които да работят за под хилядарка на месец, толкова ли е зле положението и как се оцелява с подобни подаяния, защото не мога да си го представя.

Основната цел години на ред е да се ебе майката на личния състав. Добри специалисти не останаха. Приемат се млади, неопитни, но ефтини. Никой не ги обучава. То няма и кой.
А иначе няма проблем, той тока си тече...Енерго винаги ще има. Кой ще работи в него няма абсолютно никакво значение. Важно е новия директор да козерува пред собственика с максимална печалба , но с минимални разходи.

Въпросната синдикалистка се движеше навремето с едни шменти-капели пласментаджии, пълни боклуци Пар екселанс, и след като ги наритаха си направиха синдикат на алкохолика, начело с един дебил. Явно все още имат разсейки тук там, след като по времето на Е.Он ги надушиха и почнаха да ги отстрелват.