Карго Партнер ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R&markers=София,Район р-н Искър, Христофор Колумб 64, /София Еърпорт Център/, Логистична сграда 3, вход 4, офис R

Карго Партнер ЕООД

Съвет - не ползвайте услугите на тази фирма. не знам на какво се дължи, но служителите и (поне с тези, с които общувах) са много любезни празнодумци. Провалът ви е в кърпа вързан. Търсете някой, който ще свърши работа. Тези не стават.

Фирма в която не трябва да почват работа. Обещанията са мн. Големи, шефовете супер любезни, а после всичко се оказва лъжа, не се гледа с добро око на отпуски и болнични. Труда не се цени, заплатите не са високи, изплащат се навреме. Местоположението е ужасно, пътува се час час и нещо, наоколо няма нищо. Много работа и никога не те оценяват а те товара още повече.

Не бих препоръчал фирмата за уважаващи себе си хора,както като професионалисти,така и като личности.Масовият начин за доказване и издигане в йерархията е чрез интриги,сплетни и доноси към правилните хора. Всичко се подслушва И докладва. Бонуси Няма,въпреки че на интервюта обещават такива. За позициите на спедитори пропускат да уведомят кандидатите,че се дават дежурства по празниците. Плюс тук е,че се плащат двойно. Не се гледа с добро око на болнични и на отпуски. В отделите обикновено има един служител,който отнася цялата работа и няколко,които се скатават и разхождат. В масовия случай, точно тези биват съкращавани. Увеличения на заплати няма,уважението от мениджмънта е нулево.Не се ценят добрите кадри и поради тази причина текучеството е огромно.Има голям отлив на клиенти и понякога се налага служители да съвместяват длъжности или да бъдат премествани на нови. Офис сградата е модерна,в близост до метро.Въпреки това,ако не разполагате с автомобил трябва да си носите храната от вкъщи,защото в близост и на пешаходно разстояние няма абсолютно нищо. Няма нито аптека,нито магазини
..нищо. т.е. В обедната почивка можете са работите. Извънреден труд не се заплаща,но е обща практика да се седи след 18:00 ч. Ако човек напуска офиса в 18:00 не се гледа с добро око на това. Ако все пак започвате работа във фирмата,съветът ми е - внимавайте с кого,какво споделяте. Със сигурност ще го чуете в някакъв момент.И не се раздавайте н 100% за работодател,който няма да ви оцени!
Надявам се са съм бил полезен и късмет!

Има огромно текучество във фирмата. Средата е много лоша за работа. Няма уважение. Мениджмънта е на много ниско ниво

Моля за мнение за длъжност авио спедитор. Условия заплата, навреме ли се плаща.Става ли за старт на кариерата, обучения. Благодаря

Здравейте, някой разполага ли с актуална информация да офиса във Варна?

Може ли да дадете някаква адекватна информация за фирмата?

Мога да кажа само, че изключително много се радвам, че не се повлиях от остарялата информация във форума и започнах работа в карго-партнер. Не знам кои са споменатите по-долу хора, тях ги няма във фирмата. Работата има много и си върви, вече сме 2014г., а не 2009г., работодателят е коректен и щедър.
Съжалявам за болезнените спомени от миналото на бивши служители, наистина звучат ужасно.

Моля за коректна и адекватна информация /без лични нападки и емоционални изказвания/ относно :
1) работна заплата
2) за работна среда
3) спазване на закона и по-специално Кодекса на труда
4) спазване на работното време
Зная,че има много афектирани бивши и настоящи служители, но моял за обективизъм,тъй като има обява за работа и искам да проверя предварително дали да си подам документите.Благодаря предварително на всички !

ако знаете сносен немски, договаряйте заплатата направо в австрия..
т.нар. шефове на отдели отдавна са се разбрали.. техните на 2-3 хил.. на остналите, няма и 600лв.
освен това...новият шеф налитал на бой на клиентите..заплахи, викове, скандали...
.. като почнете и после си тръгнете или просто ви изгонят ще схванете колко сте били прецакани през цялото време...
.. ако си разбирате от работата... има много фирми и все  по-добри... то не си струва дори да си им клиент на тия от каго-партнер