Юмена България / Юмена ООД /img/frontend/nomap.png"

Юмена България / Юмена ООД

Не мога да разбера, кое е толкова странно, че знам името на човека, с който работим толкова време, и ако не с името му, тогава ми кажи КАК да се обръщам към него? Не знам в каква сфера работиш в момента, но по принцип от едно уважение трябва да знаеш името на човека, към който отправяш всички запитвания и поръчки!
Ти явно си бивш служител, и си нямал контакти с фирми, а само с физически лица, които влизат, разглеждат, евентуално купуват и си заминават и никои не ти е знаел името, затова ти е толкова странно.

Понеже си видях името ,време е и аз да напиша нещичко и да обясня на "на-великите" и не толкова,как стоят нещата,понеже нямате смелостта да посочите името си под тово което пишете.Аз отдавна оцених Елито,не беше необходимо да си тръгна от Юмена за да го направя.Това че някой е бил винаги виновен по оперативките,не означава че не е подмазвач,въпроса е дали се е подмазвал на правилния човек.И точно тази велика личност,която на всяка оперативка беше войнствено настроена към фирмата,която все беше недоволна от всичко,интересно сега как за нея фирмата е най-перфектната.Защо ли е така?
Имало е периоди в които офис 4 е правил по-високи обороти,но явно който е изразил това мнение съвсем не е запознат кога и защо е било така.За уискито и бонбоните ще кажа,че много малко хора са изпращани по този начин,но това е трудно разбираемо за всеки.Но съм сигурна че точно Ели ни е изпратила с тази почерпка от радост,нали по този начин зае по малко от нашите задължения и отговорности и точно тук е време да споделя колко е вярно изречението с което завършва по-предното мнение-"Делата, а не думите говорят повече".Властта не е за всеки,особено за тези,които незнаят какво да правят с нея.
Аз поне имам доблестта да си напиша името и ще помоля тези които ме споменават,нека да се представят,ако не от друго,поне от възпитание.

Вижте как се пише с име не зад узери.Сега всичко се вижда какво е отношението на фирмата към служители като мен на 5 години и служител на 8 години в Юмена(Лина).Показно е че имах добро мнение към фирмата,погледнете с какво се занимават сегашните служители.Няма какво да се каже .Колкото до оборотите на офис 4 са били винаги по високи по времето на Лина,ако някой го отрече то нека да е от ръководството а ако и те го отречат нека си понесат всички последствия.
Срамно е за ръководството че не заема оценка в спора това означава че
има слабо и подмолно ръковоство.Както и сегашните служители в Пловдив са слаби и непълноценни.
Забележете започнах с добро а за какво става на въпрос!!!!!!!!!!
Един културен човек би осмислил това и не знам как би реагирал
Вижте как се отнасят към служителите тези служители които са им правили хляба.
Колкото до колегите сега ти се смеят Ленче нямаш нито една фискална система,няма и да имаш.
Хора според мен от тук нататък който не си пише името е помиар.Ако има нещо да се казва пишете като мен.Не се криите помиарската.

Как един клиент знае имаето на служителите много сте тъпи сегащните служители на Юмена.
Представете си клиент знае името на някои си служител.
Вижте колко сте смешни и как представяте Юмена.Дори не мислите как се изказвате.

Клиент съм на Юмена ООД, офиса в Шумен, чрез фирмата в която работя. Съвмесната ни работа е от близо половин година, и съм доволен от отношението и компетентността на Управителя и сервизните техници. При всеки проблем, винаги има бърза реакция от тяхна страна и много добре свършена работа. Това е важно за всяка една фирма, като моята, която зависи от техниката, с която работи. Контактува ли сме с много компютърни фирми в Шумен, и сме имали много проблеми с тях, защото работата или беше на половина свършена или трябваше да чакаме с дни за да отстранят даден проблем. Доволен съм, че имахме късмета да попаднем на фирма, която цени клиентите си!
Иване, бъдещето и развитието на Юмена - Шумен е в твоите ръце!

Не знам само защо се карате в Пловдив.Всичко се вижда че не върви там и в другите градове.
Който е останал значи или е подмазвач или нещастник който не може да си намери другаде работа.От там може да се стигне до извода кой е останал в Юмена.
Аз лично в Пловдив не мога да кажа кой какъв е но в Варна пак ли изгониха регионалния??
Всички хора ли са изгонени?
Не всички са си тръгнали и са останали шлака която никой не я иска.

Намирам нападките към Елито за абсолютно безпочвени! Точно пък от Лина и Йордан оценки за Елито са нещо смешно! Винаги и за всичко тя беше виновна на оперативките - така че никой с всичкия си не може да нарече Елито подмазвачка! Никой с всичкия си не може да я нарече неефективна - имаше периоди, в които офис 4 правеше по-високи обороти от който и да е от останалите офиси в града (дори и от най-работещия любим офис на Йордан и Лина). Лесно е да си търсиш изкупителна жертва. Още по-лесно е да извърташ истината - особено пък за двамата влюбени в себе си бивш РМ и координатор! Случайно да сте се замислили, че не бонбоните и уискито са критерият колко ви ценят - все пак може да са ви изпратили с тях от радост, че се отървават от вас! Критерият е като се видите с бивш колега дали изобщо ви поздравява и колко пъти са ви поканили да седнете някъде на маса с искрена усмивка! Елито е най-великата и нито Лина, нито Данчо, нито Мазньо - Кресльо (набеденият бивш продуктов мениджър на мястото на Недко) могат да променят това с необоснованите си обиди! Делата, а не думите говорят повече... и винаги ще е така!

в Юмена никога не си е заслужавало да се работи.Без значение от позицията,навсякъде е пълна анрхия,забраниха какво ли не,добре че поне разрешават да "ходим на работа" всеки се звездее и го раздават тежко тежко , колко хора напуснаха и всеки запълва нечия "дупка" защото няка кой да се навие да работи за без пари.много може да се напише за това но просто няма смисъл, всеки е с мания за величие ......... и естествено без покритие.Много ми е смешно как се "хапят" в Пловдив ха-ха-ха който лиже се оправя в тази фирмаоще ли не сте го разбрали,и защо мислите че държът някои хора / няма да цитирам че ще се обиди някой / защото тук максимата е : ПРЕЕБИ ДРУГАТЧЕ !!! и това всеки мноооооого добре го знае :)

Да ви кажа честно не вярвам че има такива служители като Елена ш Юмена.Която се мазнеше на старото РМ и сега и на новото.Разликата е че новото Рм трябва да слезе надолу за да се довери на такъв човек като нея.А то не защото може нещо ми защото няма на кой.
А и за колегите да ги питам колко пъти сте излезнали с тази "дама" николко, а ние старите колеги сме постоянно заедно.
Когато бях търговец с нея ми се повдигаше от неприятната и мазна усмивка.Но повярвайте измамна е.
Като всичко е ок защо ви течат обяви 3месеца и няма никой в търговския отдел.
Не подкрепям старото Рм защото ме уволни но пък ако трябва да го сравняваме по чест и възмоости с тази "дама Елена" тя е провалена мисия..дори и в живота.

Браво,евала,старото РМ дето Ви оправяше бакиите,от тази мания за величие май страдаше,да Ви бърше изцапаните задници.Това може да го напише само някой с голямо мнение за себе си,но въпроса е дали има покритие.Според мен,покритие-нула.Доволните клиенти незнам дали ги има,ама недоволните са доста,така че"количеството качествено свършена работа"незнам дали е подходящо да е обвързано със заплатите.Колегите винаги са били супер,особено бившите.Това със безсмислените обещания,ще се съглася с Данчо,че го е писал човек който не е запознат с нищо текущо в Юмена.А що се отнася до липсата на фаворити на новото РМ-разбирам го,мисля че наистина му е много трудно.