Каргил България https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Тодор Каблешков 71&markers=София,бул. Тодор Каблешков 71

Каргил България

Здравейте, бих искал да изразя възмущението си относно компанията. Ходих на интервю в началото на Декември 2018, поканиха ме на второ преди средата на Януари 2019 и все още нямам никакъв отговор, въпреки че писах многократно мейли на HR-ката, която не си направи труда да ми отговори поне ...Ясно е, че са наели друг кандидат, но такова безобразие и неуважение рядко съм срещал! Дано се променят, но се съмнявам, май е практика, защото го чувам и от други кандидати.

Анонимния кандидат не си ли малко нагъл. Във форума такива въпроси да питаш...всеки като пробва на някое интервю има познати и тях пита...не пита настоящите служители , които даже не познава

бих искала да помоля, ако някой е ходил на интервю в компанията и е правил теста за счетоводители, какво горе-голу включва и на какво ниво е?
Предварително благодаря!

Фирмата е добра за работа - за тези които отиват там, за да работят и да си заслужат заплатата е екстра. За всички, които си мислят, че работят, но всъщност се чудят как да лафят с колегите, докато пият безплатно кафе и/или бичат фейсбук и ютюб - няма да им хареса. За жалост, явно болшинството от кандидатствашите и пишещите в раздела тук са от втория тип.

Още повече че явно ниския рейтинг е от нови кандидати, които са се запънали на интервюто, нямат растав как да си потърсят обратна връзка и да разберат резултата. Извинявайте, ама ако това не може да свършите за себе си, каква работа, какви повишения...???

Иначе - работа има, ще има още повече, ако всичко върви. И когато работите и давате 100% от себе си, значи сте си заслужили 100% от заплатата. Много смешно ми стана - чета по-долу - перефразирам - ами щото не ме повишават и не ме забелязват, аз пък няма да давам 100% от себе си. Много смешно, та чак тъжно, защото причинно следствеността е обратната - даваш 100% от себе си за заплатата, за която си се договорил. Това е честно, когато обаче почнеш да показваш 110%, 120%, 130%, тогава те забелязват и влизаш в кръга за повишение/развитие, защото е ясно, че можеш много повече от това, което ти е делегирано в момента...
Всичко друго са незрели и неосъзнати претенции на хора с малко опит и малко способности. Извинявайте, ама всички пишат колко са добри с например Excel - а после се оказва, че елементарни неща не зная. Какво да говорим повече?

И на мен ми казаха че до 2 седмици ще получа обратна връзка, ни уви нищо. Не ми се случва за първи път така че не се очудвам въпреки че компанията уж е голяма и сериозна. Затова им писах и чак тогава ми отговориха със стандартния емайл :)

Здрасти, мен не ме одобриха и ми изпратиха имейл, който дойде в пощата ми като СПАМ. Така че си провери папката със СПАМОВЕТЕ и ще разбереш. Но според мен, ако си одобрен, ще ти се обадят...

Нормално ли е да не ти се върне отговор какъвто и да е след минали 2 интервюта повече от месец?Политика на фирмата ли е или отказ за който нямам осведомение?
Кандидатствах за работа и на 2 рото ми интервю казаха до 2 седмици...и че ще ме осведомят и в двата случая...
Много несериозно изглежда,нека да се включат хора който са минали това...

Здравейте, преди 2 дни имах телефонно интервю за отдел Логистика. HR- КАта ме предупреди, че работата там е много напрегната. Имате ли инфо какво би ме очаквало. Из мненията тук всичко е за счетоводния отдел, но ако може някой да сподели какви са условияга в логистиката.

Непонятно ми е къде са работили 90% от хората, които изразяват така компетентно и силово мненията си тук. Може би са си тръгнали от Гугъл, защото 40-те безплатни заведения не са им допадали и винаги са мечтали да ядат в "Колелото", но нещо в мазната пържола там също трагично се е объркало и тези 5 лева сега им излизат през г**а. Само във фирмата на баща ви няма шуробаджанащина в тая държава а явно не работите там.. Имате първо да преборите цялата система в държавата преди този феномен да се премахне от фирмите с геолокация България, но и това не се очаква скоро така че има дълго време да го живеем и да завиждаме на Братовчеда, но все пак от скромния ми опит там има възможност и нещата да ти се случват, ако бачкаш и си свестен към всички, с които имаш касателство (това че половината от тях няма да са, мисля че е феномен в цял свят). Гъзолизането също е интересен похват и съществува още от ранните епохи, но ми е интересно как си представяте контакта с по-висше стоящи - "Копеле, снощи за малко да хвана трипер, ама ми беше останал последен кондом.. Иначе фактурите съм ги оправил" ???
Имало натокани мацки.. отидете да работите в Холандия в офис и ще искате да излезете на поляната, за да се влюбите в кравата Пенка. Че били прости .. ако бяха грозни и прости щяхте ли да ги говорите? Неоспорим факт е, че хора работят като за 3ма, а други си изключват компютъра преди да са го включили да не се озорят. Би било мъдро да отбележим, че всички тук поне 1 път са мислели че това са 50% от хората,които се оплакват че нямало растеж. Еми какъв растеж да има като сменяш 7ма фирма за 8ма година, защото все не те оценяват и все си недоволен. Отвори си една фирма и ще те оценят.. ама най вероятно ще те домързи да си платиш данъка за създаване на фирмено име и ще отидеш да муаш в Таван, поне 1 път в месеца, щото преведоха заплатата пак на 29-30 преди края на месеца даже, а на всичкото отгоре не е и толкова зле.
Надявам се да се смеете на коментара, от която и страна да сте, хумора и самоиронията вървят ръка за ръка.

Със Здраве

Очаква се да правиш свирки на тим лидера и супервайзора..Другото е пълнеж ;-)