Окшънайз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!

В тая фирма работих към до 100 години и след като се уволних мога да кажа само едно, тотал щета. Може да възкликнете, "Кажи честно," но най-голямата ми грешка в този живот е, че напуснах Оксижен. Мислех си, че и други тех фирми биха ме наели за експертизата ми в металите и хартията, но май сбърках. Тук парите текoха като канализацията по улицата пред дома ми в мъълътъ.

Имах почти достатъчно да изхранвам десетте ми деца всеки ден. Дали ще е Мак Доналдс или Фак Доналдс, Субуей или Мъбуей, все намирах по нещо, почти всички дни. Някои дни не оставаха достатъчно пари защото всичко за деня изхарчвах в ефбет (то си заслужаваше де, усещам, че скоро ще е моят ден), за сметка на малък Кимьончо, но останалите нормално ги хранех достатъчно добре, че поне социалните да не ми правят проблеми. Пък и за играчки не ми трябваха пари, покрай металите все намирах някоя джаджа.

Но най-просто казано, работата ми за Ауксионизе (точка) цом беше една от най-добрите. Силно препоръчвам. -1 звезда заплащане за сина ми Кимьон, който така и си остана най-ниския в класа си.

Преди не кой знае колко години се запознах с един Диван, свястно момче ако ли малко ненормален и много пиян. Направи ми впечатление какви огромни суми беше готов да пръсва по салфетки в Биад. Направо същински впечатлен бях, пък за това реших да го питам, "От къде пари бе бате?"

Момчето най-съвестно ми каза, че милиардите се леят от Оукчънайс (Okzsynays на международен език) и си казах, трябва да работя с тях. Такива пари освен от Пеевски няма от къде да идват ми беше първата мисъл, но пък от където и да идват си викам, представи си, че тези лудаци са намерили алтернатива на Бат Пейо.

Та свързах се с тях и ги поразпитах. Някакъв измекяр ми вдигна телефона първия път, предлага ми някакви услуги за без пари които самият сайт реално не предлагаше, не по неволя, а защото буквално такива варианти не съществуваха. Но след като ме препратиха на малко от малко кадърен гъртовец всичко ми се избистри.

Разбрах аз как Ауксионайзе помага на купувачите, или иначе казано пори продавачите, и започнах да го използвам. От тогава дископатията ми не се е обаждала и пeниcът ми е пораснал с поне три сантиметра. Нямам оплаквания.

МНОГО ПРЕПОРЪЧВАМ!

(-1 звезда заплащане защото не работя там)

От четири години в тая фирма работя, и от четири години ме лъжат, че все следващата седмица пускаме новата версия. Започва да изглежда, като че ли вярно тея дни ще пуснем нова. Това, разбира се, е огромен проблем. От къде на къде ще се очаква да вършим истинска работа след четири години, като аз си планирам живота тука да тествам поне още десет? Кой ще ми гледа децата, всички тринадесет, ако аз трябва да ходя на работа?! Тотални мърши в тази фирма, да не говорим за турското влияние. Но като няма кой друг да ме наеме в Чипровци, нямам много избор. Аз питам, КОЙ ЩЕ НИ ДАДЕ ПАРИ?!

За всички, обмислящи да кандидатстват тук, ВНИМАВАЙТЕ! Тежко и горко на всеки, който смята, че тук ще намери чиста българска фирма. И да се пазят от гнусната вътрешнофирмена политика където се очаква да работим нечувани часове, понякога дори до пълен работен ден! У Ж А С Т !

Иначе извън тези проблеми с натоварването (-1 звезда), фирмата е приемлива. Басейна на руфтопа може да е 50% пикня, но все пак другите 50% са бая приятни.

Фирмата цепи мрака. Много силна стажантска програма. Лятото гъмжи от надъхани младежи от елитни европейски и американски университети. На руфтопа на фирмата има басейн и стажантите се пръсват. Тази година даже афтърпартито на гей парада беше там и се разцепихме (наистина - проверете).
Само шефът на стажантите е малко арогантен и си пада алкохолик, но водката все още не го е съсипала тотално и от време на време прави силни включвания на оперативки.
Иначе какво да ти кажа, работата си е работа. Навсякъде е ташак. Някои хора си мислят че тревата е по зелена от другата страна, но аз знам че не е така и стискам зъби. Останалото историята ще го покаже.

Рядко пиша мнения, но тук ще напиша впечатлението, което оставиха в мен след интервюто, което проведохме (не бях удобрен в последствие). Въпреки последното написано, хората бяха изключително коректни. Обадиха ми се за да обяснят причината, както и на какво трябва да наблегна, което за мен беше изключително ценно (това е адски рядка практика в България). Това е, което съм усетил за краткия ми досег към компанията.

Поздрави

Явно самия голем милионер се е засегнал, че му обиждат некадърните курв..., а пардон, HR-ки и е проявил всеизвестното си селско чувство за хумор. Започвайте да пишете коментарчета...