Окшънайз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3

Аз лично ходя с кеф на работа и работният ден минава леко и неусетно. Колегите са готини, екипът е задружен и сплотен, а работата предизвикателна и интересна. Няма от какво да се оплаче човек.

Мястото е супер, работната обстановка е на ниво, колегите са много свежи и настроението винаги е добро. Фирмата пръсва!

Супер е. Работата е предизвикателна и иновативна. Има банички, масажи, тенис, фитнес и безплатна карта за катерене. Двата ресторанта в сградата са евтини и вкусни. (От двата препоръчвам Лаура). Само шефа на охраната на експото малко се дърви когато пушим на покрива, но това е защото завижда че скоро се местим към Колайдера: https://youtu.be/bIyvb1p56xQ

Интересно мнение от „анонимен щастлив служител“. Щом е щастлив, не би трябвало да е анонимен, но след като е анонимен, явно е нечий друг служител. То няма и как да е иначе, при положение, че присъствието ти в офиса се отчита електронно и мониторът на компютъра ти се следи от програма за наблюдение, а пък ти да си пишеш по лични въпроси в интернет в 09:45 (освен ако някой специално не те е помолил).
И това с трудовия стаж също беше интригуващо. Ако случайно си завършила висше образование и освен работата си в чужбина си работила и в няколко български компании за по-дълго от няколко дни, значи трябва да си около 40 години, което няма как да стане, защото в тази фирма, както и във фирмата-мащеха назначените девойки са на възраст до 25 години, иначе нямат никакъв шанс да преминат финалното интервю (със собственика). Все пак зад маската на вулгарен и агресивен самец същият се опитва да компенсира по някакъв начин букетът от комплекси, с които е надарен и с течение на времето защо пък и да не успее.

Работя във фирмата от година и смея да кажа, че това е един от най-добрите работодатели, които съм имала до сега, а базата ми за сравнение е доста добра (работила съм в чужбина близо 5 години, както и в няколко други български компании). Екипът е малък, но с голямо чувство за хумор, атмосферата е креативна и на амбициозните и упоритите им се дава шанс да участва в създаването на продукта, във взимането на решения, в целият творчески процес. Това не е стандартната българска фирма с деспотичните мениджърски приоми или супер гръмката международна компания, която обаче е аутсорснала у нас, само entry level позиции и рутинна работа, за която не се изисква много "мисъл". За мен Auxionize е място където, се отглежда..."инкубира" предприемачески дух, който така липсва у нас, а би бил чудесен заместител на мрънкането!

Разбира се, както обикновено в живота нещата не са сложни. Въпросната фирма е поредното недоносче на своята мащеха – производителка на катерачни стени. И тук се изповядва символ-веруюто на сравнително стабилния умствено и психически гуру на компанията, а именно – открадни чужд проект, обяви конкурс за различно име и се опитай да го патентоваш.
Две думи и за невероятната ръководителка на фирмата. След като се провали с гръм и трясък като мениджър във фирмата-мащеха, поради неизвестно какви причини, най-вероятно свързани с определени умения, които се харесват на гуруто, най-накрая на същата й намериха ново поле за изява. А дано да се справи, ама ...

Здравейте, бих желал да кандидатствам за работа в тази фирма. Някой може ли да сподели впечатления, тъй като намерих доста противоречиви информации в интернет?