Окшънайз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3

В краткото си време на работа нито веднъж не ме наказаха, че всеки ден след работа се напушвах. С лекота най-яката фирма!

Не знам от какво е жива тази фирма...Двете дами,които я управляват, я съсипват тотално...Никакъв професионализъм, никакво отношение. И ако приемем, че в България е ок, да се държиш гадно с подчинените ти до такава степен, че никой от служителите да не може да те диша, не знам до колко е приемливо да се държиш толкова непрофесионално и гордо с клиенти , от които ти зависят парите...Може би фирмата има някаква печалба, но пропуснатите ползи са огромни. Управлението на въпросните ръководителки кара качествените и работливи хора да напускат, докато те издигат на почит и толелират най-много хора, които нямат нито опит в дейността, нито качества. Няма как да предпочиташ служители, които дори не се представят по телефона на клиета, такива, които не са продавали друго в живота си освен цигари, камо ли за скъпи абонаментни пакети, такива, които не познават системата и работата на фирмата и накрая да очакваш работата да върви. Предполагам, че след като всяка една от тях си взима хиледарките, не й пука какво се случва с фирма, клиенти и служители. Едната дама е като муха без глава и няма грам представа какво прави, няма представа от бизнес. Другата дъвче дъвчка като селянка и "бе"-ка на клиентите по телефона.Няма как да очакваш добро ръководство от невъзпитани и гадни хора, които знаят, че целият екип не ги понася и са ок с това и продължават да се отнасят с хората по същия начин!

Преди 2-3 месеца бях на обучение в София за търговски агенти на процент без заплата и отидох с приятел да чуя за какво става дума. нищо не можа да ни покажат как работи та се наложи да бием път още един път. 3-4 колеги се излъгаха. айде всичко добре, ама един колега се усети и пита фирмата само на търговски агенти като нас ли ще разчита? и тука лъснаха казват да ама имало и търговци на щат във фирмата за да помагат. познат ходи на интервю там значи търсят на щат още, та и там големи обещания за сделки били. дай им контакта, намери сделка и после търговците на фирмата да вземат парите дето са на заплати. договорите дето предложиха за без пари смях

споделям впечатления от интервю за работа за позиция маркетинг мениджър (само заглавието е мениджърско):

много интересни задължения бяха описани в обявата, но на интервюто ме загубиха с неяснота.

задълженията бяха обяснени по-скоро доста общо като за специалист по всичко, а и не разбрах в какво се състои тази позиция, което го разчетох като риск да си напуснеш работата.

нещо, което ми направи впечатление, е че интервюиращата пита повече за контактите ми с фирми отколкото за по-важни неща уменията ми за маркетинг. и още нещо, честото пускане на обява за търговски представител, което може да е червен флаг.

Аз лично ходя с кеф на работа и работният ден минава леко и неусетно. Колегите са готини, екипът е задружен и сплотен, а работата предизвикателна и интересна. Няма от какво да се оплаче човек.

Мястото е супер, работната обстановка е на ниво, колегите са много свежи и настроението винаги е добро. Фирмата пръсва!

Супер е. Работата е предизвикателна и иновативна. Има банички, масажи, тенис, фитнес и безплатна карта за катерене. Двата ресторанта в сградата са евтини и вкусни. (От двата препоръчвам Лаура). Само шефа на охраната на експото малко се дърви когато пушим на покрива, но това е защото завижда че скоро се местим към Колайдера: https://youtu.be/bIyvb1p56xQ

Интересно мнение от „анонимен щастлив служител“. Щом е щастлив, не би трябвало да е анонимен, но след като е анонимен, явно е нечий друг служител. То няма и как да е иначе, при положение, че присъствието ти в офиса се отчита електронно и мониторът на компютъра ти се следи от програма за наблюдение, а пък ти да си пишеш по лични въпроси в интернет в 09:45 (освен ако някой специално не те е помолил).
И това с трудовия стаж също беше интригуващо. Ако случайно си завършила висше образование и освен работата си в чужбина си работила и в няколко български компании за по-дълго от няколко дни, значи трябва да си около 40 години, което няма как да стане, защото в тази фирма, както и във фирмата-мащеха назначените девойки са на възраст до 25 години, иначе нямат никакъв шанс да преминат финалното интервю (със собственика). Все пак зад маската на вулгарен и агресивен самец същият се опитва да компенсира по някакъв начин букетът от комплекси, с които е надарен и с течение на времето защо пък и да не успее.

Работя във фирмата от година и смея да кажа, че това е един от най-добрите работодатели, които съм имала до сега, а базата ми за сравнение е доста добра (работила съм в чужбина близо 5 години, както и в няколко други български компании). Екипът е малък, но с голямо чувство за хумор, атмосферата е креативна и на амбициозните и упоритите им се дава шанс да участва в създаването на продукта, във взимането на решения, в целият творчески процес. Това не е стандартната българска фирма с деспотичните мениджърски приоми или супер гръмката международна компания, която обаче е аутсорснала у нас, само entry level позиции и рутинна работа, за която не се изисква много "мисъл". За мен Auxionize е място където, се отглежда..."инкубира" предприемачески дух, който така липсва у нас, а би бил чудесен заместител на мрънкането!

Разбира се, както обикновено в живота нещата не са сложни. Въпросната фирма е поредното недоносче на своята мащеха – производителка на катерачни стени. И тук се изповядва символ-веруюто на сравнително стабилния умствено и психически гуру на компанията, а именно – открадни чужд проект, обяви конкурс за различно име и се опитай да го патентоваш.
Две думи и за невероятната ръководителка на фирмата. След като се провали с гръм и трясък като мениджър във фирмата-мащеха, поради неизвестно какви причини, най-вероятно свързани с определени умения, които се харесват на гуруто, най-накрая на същата й намериха ново поле за изява. А дано да се справи, ама ...