Окшънайз https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3&markers=София,бул. Цариградско шосе 111В, ет. 3

От скоро съм тук, но съм много доволен. Работата върви по мед и масло. Евала и на колегите големи са пичове.

Отдавна се каня да напиша едно ревю за тази фирма, тъй като работих 3 седмици със заплата за 4. Като мениджър на HR отдела на стажантите една от главните ми задачи беше да не правя нищо(все пак сме HR-и колеги). За радост на тази фирма, аз обаче и това не правих. След 2 седмици работа се изпокарах с шефа на стажантите, тъй като имаше оплаквания за физически тормоз от него(вероятно сексуален), затова веднага след това си взех платен отпуск за седмица и отидох на море. Морето беше много добре, имаше си всичко: слънце, пясък, море и най-вече работа, в сравнение с работното ми място. След така добре прекараната отпуска, шефа на стажантите ми вика, че няма да взема пълна заплата от 500 лева, но шегата е в/у него, защото аз ги взех. Накратко фирмата страхотна, ако ви се прави нищо с платени отпуски без договор и обичате да чакате ъпдейти. Това е фирмата за вас, защото те не само, че се бавят с новите ъпдейт, па той даже и е само един!

Заплащане - 5 старс, пари за без пари

Уважение - 4(-1), както казах, шефа на стажантите(не че нещо, но доколкото знам, разбрах, че бил връзкар там и голям тарикат, избягвайте го)

Привелегии - 5 като приятен турчин много(в източното крило пълно с килимчета)

Фирмена сигурност - 5 старс, за няколко пъти да ме направят на Баташко, ма на мен ми се мре и без тва

Натоварване - 5+ от 0 до никакво (добър диапазон, важи и за женския интелект)

Потенциал - 5 точки, елементарен въпрос! в зависимост колко си нависоко, толкова повече потенциална енергия duh?

Местоположение-
"София, братче, е центъра на просветата, в София са, братче, най-хараби момчетата. София, братче, е центъра на планетата, в София са, братче, най-хараби артистчетата. София, София, мой малък Лондон, София, София, ау обичам те. София, София, мой малък Лондон, София, София, ау обичам те."

Колеги - 5+, супер са! не ги помня даже

Работна среда - 5 старс, винаги е по средата, нямам оплаквания, даже няколко пъти я мерих, па да съм си сигурен

Да, пиша второ ревю. И кво ще ми направите, ще кажете на администраторчетата ли бе, лешове? Виждам, че едно ревю тука ме хули и няма да седя мирно докато ме мачкат тези боклуци.

Значи Мон Джакейн искам много внимателно да се замисли, ама много внимателно, за това колко цени ноктите и клепачите си. Тотална щета човек си ти, ей.

Ако не спреш да говориш глупости и да разпространяваш лaйна безпричинно ще ти се изпикая в дюнерджийницата бе мършо. Да ти cepa в устата бе, мухльо мазен гаден.

Ще се оплакваш не от изтезание и затвор, а че си жив, хлебарко гадна.

Знам, че ти знаеш, че това не е просто беззъба заплаха. Внимавай.

Иначе топ фирма, 40 хилки на ден взимам, ама -1 звезда заплащане че е в левове, а не евра.

Шломо да си мери приказките само, Хер Шмидт беше дядо ми. Към момента може да използваме тази недодялана платформа правена от нечистокръвна измет, но ако чуя още оплаквания от този меко казано боклук-човек ще вземем да сменим на Ариба!

Аз познавам малките ти братчета, ако искаш някой ден пак да ги видиш научи се малко с уважение да се отнасяш към по-висшите от теб. Иначе вече не толкова мъничкичките близнаци Шимон и Шлумиел може да не доживеят 90-ят си рожден ден.

Дядо някога ми каза с евреи да си нямаш работа, ама кой да го слуша...

Иначе фирмата е топ, цените падат, продуктите от 60-те насам са си с най-добро качество, като член на движение 88 и техен български представител и като клиент нямам оплаквания!

(-1 звезда колеги заради Шломо)

Краят на света иде, а с него и новата версия на Окшънайз. Остават ни 12 години преди глобалното затопляне да ни изпържи поради прекалено много пластмаса и ГМО продукти, което означава, че поне още 12 години трябва някак си да бавим релийса на този ключов ъпдейт за сайта.

Диван и Жобо смятат, че сме почти готови, но аз ги питам, "Кажи честно," защото трябва да ги спра. Ако случайно ги изпусна и им разреша да пуснат сайта ние прекалено бързо ще подпукаме и унищожим конкуренцията. ЕМАГ? Фалирали. Алиекспрес? Фалирали. Амазон? Ново CEO - Олайви. Ново CTO - Диван. Ново CQO - Жобидар. Най-голям собственик на дялове - Auxionize АД. Превзети отвътре от наще момчета. И ако това се случи, световната икономика ще се срине преди да има шанс краят на света да дойде. Просто не можете да си представите какъв бизнес модел се завърта, какви решения се взимат, каква топ платформа се оформя зад колисите.

Та така, моля всички четящи да се молят заедно с мен, най-добре или на Алах с фирмения имам или на Яхве с Шломо (но ако имате други предпочитания, на който и да е молитвата ще помогне), да забавят релийса още някое друго десетилетие, да не разбалансираме живота на земята прекалено много преди неизбежния му край.

Иначе фирмата е

Шалом, читателю. Помня 40-те години на миналия век както помня вчерашния ден. 1942-ра година не беше добра за мен, по разбираеми причини ако прочетете името ми. Помня дните в дрешника, под дъските, в горите. И най-силно помня денят, в който обергрупенфюрер Шмит намери мен и моите малки братя.

Но до ден днешен помня също така как Окшънайз спасиха живота ми. Когато ни бяха хванали в гората, следващата стъпка беше разбира се да ни качат на влаковете към Аушвиц. Бяхме чували ужасни неща за тамошния концентрационен лагер и когато ни качиха на влаковете вече всички смятахме, че това щеше да бъде края за нас.

Но за мое щастие, СС бяха поръчали влаковете през Окшънайз. Недоразбрали как работят търговете, получили оферти за неработещи, стари, многогодишно неизползвани влакове, а понякога даже и не за влакове. Бяха възложили на най-ниската цена. След като първите няколко километра се движеше най-кадърно по релсите, вагонът в който ме бяха сложили започна да се разпада. Минути по-късно се откачи от самия влак. Там видях шанса си и действах.

И така до ден днешен съм жив. Оцелях, спасих се. Някои хора смятат Оскар Шиндлер за герой, но аз и хората в моят вагон знаят, че истинският герой на войната е Окшънайз. Така и не видях братята си отново, но куp за тях.

От благодарност реших да работя за Окшънайз и съм супер доволен от работата. Любимата ми фирма! (-1 звезда заплащане, по разбираеми причини)

заплатите тук са тоП и всичкО си е МногО добре! изобЩо няма никакви проблеми тук, Зад тази фирма стоят сАмо свесТни и съВестни хОра и със сигуРност Не сме под шариат зарадИ фирмения имам! Каквото и да Сте чували откЪм клюки и Манипулативни слухове, лъжа е!

вярвайте мИ, аЗ рабоТя на висока заплата и никога нЕ са ме карали да работя тук насила до сутринта беЗ дА спя и без праВо дори дА ходя до Тоалетна! не, тук саМо щастиЕ цари и шефовете всичките са много свестни.

най-якото обаче, е с колко уважение моите колеги се дъРжат, Освен един диван, който си пада злоБар. УВи, нямА перфектна фирМа на тоя Свят. и все ПАк, чувСтвам сЕ късмеТлия, чЕ Мога да работя в тази вЕлика фирма!

(-1 звезда колеги заради диван)

Преди години ме питаха за мнение за тази фирма, а аз гордо отговорих "Аз съм запознат с програмата Окшънайз." Но тогава излъгах. Истината е, че днес аз истински се запознах с този софтуерен пакет, наречен Окшънайз. Преди всичките тези години аз изпитвах погнуса и бях същински отблъснат от техните постоянни забавяния. Може би се чудите, промени ли се нещо, че да съм дал толкова много звезди? Защо, аджеба, аз вече явно обичам този клиентоцентричен пазар?

Е, нека Ви помогна - нищо не се е променило. Още не са пуснали ъпдейта дори, дето се канят от около 2003 година да го пускат. Но от сравнително скоро (в мащабът на десетилетията работа, които са минали), във фирмата работи фирмен имам. Един Жобидар, от ранно детство се познаваме. Това прави програмата Окшънайз най-добрата програма на този свят.

Може би след като това ви се изясни, вие сега се чудите от къде на къде аз, без никакъв опит с този софтуер, без да съм работил за тях нито ден, пиша мнение за колегите, работната среда, натоварването, и прочее? И аз не знам, но колкото съм запознат с програмата БГРаботодател, така работи. Сайтът ме пита и аз отговарям.

-1 звезда привилегии защото нямат достатъчно схеми, в които да влезна. Имат немалко, разбира се, но ми се иска да бяха повече.

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!

Помпайте позитивките, помпайте още, че не стига!!!