Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Ей Плевен стига сти ревали бе. Я елте в 605 и ще видите за кво става дума. Ако прочетете всичко писано от 607 пак ще е малко да си представите ква е  тая.................................

Супер сме 50% изпълнение и то с намален състав ,с Баумакс и с некъдърните ни шефове,Лошото е че без значение от промоциите и от персонала магазина не върви и на всички ни писна да работим за лудо и заради някои хора  които не се махат от компютъра на Уни кредит-вярно криза е но дайте да съберим пари за интернет на тая женичкаОт друга страна пък там най-добре заедно със Сота може да се правят всичките интриги и селски номера ,които продължават и до днес,Но докато и управата ни е сбирщина от селата така ще е -няма значение как работиш-важно е как се мазниш

Господа управители вашият магазин да не би да е пред фалит.Служители няма ,отделите ви са като мострени зали ,харесаш си нещо няма
го.А цените да не ги коментираме. Не може клиент да чака да бъде обслужен 45 минути и още толкова да му бъде доставена стоката,която отгоре на всичко не е качествена.

И айде пак отново ние си пишем истината за магазина и за управата ни те го трият-няма проблем- време имаме а и не сме претоварени ,че кой вече работи в Практикер ПлевенСамо вижте Любо със сигурност има 1 работна година прекарана в пушене в стаята за почивка или пред магазина ,ама човека е зле и ако не получи бонус току виж схванал го кръста месец болничен лошо А кака Минка дори успява в паузите на разговорите си с "бате шефе"да обърка всичко на центр, информацияИзобщо всичко е ок А милият ни вечно червен шеф ако си смени подхода към нас може и да не му изкарваме кирливите ризи пред всички особенно ако си тръгне и без това няма вече какво да открадне и какво да съсипе в магазина Той твърди че мисли за нас ами тръгни си всички те мразим и то заслужено,а дано след инвентаризацията да те издухат все пак винаги тогава се решава всичко ,но за разлика от достойните ,като Николова и Делибалтов ти няма да идеш в София никакъв шанс,

Съгласен съм,че не е тук мястото за уреждане на лични спорове и тн ,но кажете ми на кой тогава обикновеният киртак може да се оплаче??!!В 606 положението е повече от ужасно -и да работиш ,и да не работиш щом не си човек на шефа по-добре е да си ходиш само интриги ,заплахи и унижения всеки ден!във всяка друга фирма персонала се цени а тук защо ще се освобождават всички зам.ръководители,защо напускат хора а в случея с 1 прецакан от друга фирма колега ,защо не го върнаха на работа???И изобщо защо трябва да си подмазвач и интригант да работиш тук???Честно казано надявам се Баумакс да съсипе този магазин за да смените негодното управление

Здравейте, колеги. Искам само да споделя, че ми е неудобно и обидно всеки път, когато вляза в този сайт. Вълна от безсмислени коментари, в които няма нищо конструктивно, уреждане на лични конфликти, интриги и клюкарстване на дребно.
/Мнението ми не е обвързано с конкретен магазин/

Колеги, защо първо не се научите на правопис и после да си оставяте мнението тук.Смело мога да твърдя,че нашите управници мислят за нас.И все пак-който както си постели.Вие като сте толкова находчиви, защо сте още в Практикер.Напуснете и бъдете Вие тези които ще определят правилата.Направо сте смешни.....криете се по форумите и нямате смелост да се изправите очи в очи с истината!

Колеги, не се заблуждавайте, че някой го интересува обикновения служител.Всеки от управляващите ни се води само от своето благополучие.Това дето се случва тук/далаверите на нашия управител,своеволията му и психическия терор който налага/ е само капка в морето.Кой да му търси отговорност като гарван гарвану око не вади.Цялата ни система е опорочена.Ако сте съвестни хора и с морал тук не е вашето място.Дано да сте го осъзнали!

И при нас в 606-Плевен е по същия начин.Напускат колеги,които са от отварянето на магазина(2006)и в същото време никой не се опитва да разбере какво е накарало тези хора да стигнат до това решение.Вместо това се измислят нови и нови задължения(като дежурствата със жълтите тениски пред централна-онизителна работа),на мястото на напусналите и съкратени колеги не се назначават нови служители,а за овеличение на заплати неможе да се говори.В Практикер вече няма никакво сигурност и ежедневно се работи под напрежение и стах.На мен лично сегашното полужение в 606 слабо казано не ми харесва.
Най-вероятно и аз ще взема трудното решение в скоро време
Успех на всички колеги!

Какво прави фирмата, и въобще прави ли някакви опити да спре масовото напускане на служители във фирмата напоследък - и то хора с 5-6 годишен стаж в Практикер, хора доказали се с изключителните си качества и дали страшно много за фирмата. Ако така лесно се губят тези хора е просто жалко. Не можете ли да го проумеете?