Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

До Жоро ,ако искаш някакъв успех в тази фирма стани кръстник на управителя!!!И ще бъдеш ръководител отдел- в Плевен това поне е сигурно,но тук май вече е семейна фирма от Луковит!!!Друго какво да ти кажа- ако не можеш да се подмазваш
да  разнасяш слухове и интриги и да се подмазваш не почвай тук!!!
Заплатата е смешна ,натоварването е огромно а интригите и своеволията на ръководството безумни,изобщо  успех ,

Няма никакъв стимул да почваш там, само ще те гърбят за 350 лева, така че се откажи от тази мисъл

Какви са условията за работа в Бургас? Какво е заплащането? Как се работи (на смени или редовна смяна?) Струва ли си да започне човек работа в Практикер?  Има ли някакъв стимул?

Искам да се оплача от Praktiker(София) -Дружба. Чаках 30 мин да дойде консултант на плочките,защото бил в склада и след като дойде ми каза,че работното му време свършвало вече и трябва да си ходя. Дойде охраната и супер грубо ми каза,че трябвало да напусна.Такова ли Ви е отношението към клиентите?

Вчера бях на интервю, казах им 1200лв.,...ако щът. Останах с впечатлението, че искат да превземАш пазар ( експанзер ) и да ти дават 500лв.

Васко ,какъв търговски представител????Хората,които бяха от създаването на фирмата избягаха във Баумакс Какво заплащане аз от 2008 съм на 330лв като сътрудник -просто в Плевен няма работа инак отдавна да им кажа чао,Няма човек койта да е останал заради заплащането тук -то няма такова -само интриги ,лицемери и подигравка с труда ти ,Ако цениш труда си не почвай тук-аз стоя само заради заема който имам

Я кажете, какво е заплащането на търговския представител и какви придобивки има, бонуси?

Ей Плевен как мина инвентаризацията?Ще го бъде ли този магазин?

Айде успех на всички във фирмата,половината служители в Бургас отиват в Баумакс.Другите чакат.Служителите в Бургас взимаме с 100 лева повече от чистачките.4 години седим на едни и същи заплати-УЖАС.На човек се падат по 100 отговорности и искаме високи резултати на клиенти-НЯМА КАК АКО СМЕНЯМЕ БЕЗУМНИ АКЦИИ ПО ЦЯЛ ДЕН,ЗА ПОЧИВКА ПРАВИМ ПРЕНАРЕЖДАНИЯ,А СМЕ 40 И НОВИ НЯМА ДА ИМА.Магазин Бургас УМРЯ!!!

Да Вие от Варна се отървахте -ние може би също ,но ще видим след инвентаризацията ,Колко липси има само-този път не вярвам да успеят да ги потулят,В целият магазин е хаус ама най-зле е касова зона-то машините  от ремонт  не излизат ,ваучерите са активирани погрешно,касите не излизат-"перфектни" са,Не знам дали причината е в Баумакс или в кадърността на шефовете ни но този магазин вече е само склад на върнати и използвани стокиДано след някой и друг месец ни сменят шефа и се оправят нещата -дотогава късмет и успех на всички оцелели до следващата чистка