Практикер България /img/frontend/nomap.png"

Практикер България

Накратко ситуацията при нас-_ взехме 1 бонус-това и ще остане до нова година сигурно-никой не работи ,клюки и интриги нон стоп ,но най-новото е краденето в максимални количества нали Сота си отива грам не им дреме вече,Другото интересно  са опитите на нашия шеф да се прави на приятел -моля те откажи се жалък и смешен си всичките те знаем,Оборот няма ,централна връщат на макс -виж те ако имаха тарга отдавна щяха да са я ипълнили,10 човека работят всички други не им дреме -не става така -добре че инвентаризацията наближава при всички липси току виж си имаме нов шеф-дай божеАко изобщо на някой от Централата му пука за този магазин -направете нещо -няма стока ,няма персонал ,некадърни са ни шефовете -как очаквате някакви резултати

МОЛБA                                                 до                                                           Изпълнителния Директор на фирма ПРАКТИКЕР                           Г-н Директор много ви моля не оставяите тази голяма фирма да се разпадне !!!
1. Вдигнете заплатите,че избягаха половината кадарни служители,останахме малко поне 1000 лв трябва да взимаме нали от нас идват заплатите на всички нас пряката връзка с клиентите сме ние!!!
2.Свалете цените за да се препални магазина с клиенти,не бъдете лакоми!!!
3.Идваите по често на събрание с нас служителите!!!

Eй а вземете да се поспрете малко,такъв ни е управителя и толкова.Няма човек без недостатъци.Важното е да сме екип и тогава може би работата ще тръгне поне малко.Такива като теб само си изливат отрицателното настроение и толкова.На всички ни е ясно,4е нито постоянните размествания в градина нито стаите в мебели са резултат на идеите на Тошко,той само следи и ръководи процесите,които са в следствие на всяко посещение от по-високите.
Престанете,ставаме за срам пред колегите от другите градове!!!

Не мога да разбера защо предишното мнение за магазина във Варна го няма,то описва много точно ситуацията тук.С тази разлика,че е изпуснат главния герой в цялата картина,Хусцар.Той е най-големия смешник от всички.Мога да употребявам всякакви негативни епитети по негов адрес и все ще са верни,но смешник е думата която обобщава всичко.Вечно мигащ неразбиращо, интересуват го само табелките,намерил си топло местенце тук,човек който друго не прави освен да си разхожда шкембето,плешивото теме и цайсите си напред-назад,това е нашия “управител” Хусцар.А забравих има и друго което го интересува,това са деколтетата на колежките и клиентките,добавено към навика му да лъже,маже и порти .Та този т.н. “управител” е в основата на цялата простотия тук.Всички други описани в предишното мнение на колегата са негови производни и чада.То с какъвто се събереш такъв ставаш и обикновенно простотията побеждава.Даже молко ми е жал за тях,всички се изредиха на опашката за Баумакс,а останаха на сухо.Интересно е обаче,че никой не се сети да покани нашия “управител”,ами че конкуренцията да не е луда,че да си съсипва магазина,за нея е по-добре Хусцар да твори глупости и негови производни в нашия магазин.
Та такава е ситуацията тук при нас,весела и тъжна.
И все пак като махнеш описаните в предишното и настоящото мнения герои, остават колеги които искам да поздравя за тяхното мъжество и търпение.

Ха банкет а бе още ли не си разбрал ,че никой не иска да седне с теб на 1 маса Тошко?Проблема не е че е далече ,че са парите от бонус и тн проблема си ти !!!Отдавна се самозабрави слез на земята всички те мразим и никой не ти се връзва на"общите решения" само ти решаваш и то според клюките които са ти казали Проблема е че съсипа магазина съсипа колектива и че не ставаш за управител Ако ще да местим стоката по хиляда пъти на ден клиенти няма ,бонус няма и получаваме само овикване и заплахи

Колега казваш ,че е зле положението при Вас а ние какво да кажем откакто Николова замина в София при нас не е зле -при нас е ужас -от некадърник на некадърник,Не може магазина при бившата ни шефка да е супер един от първите а сега къде е ? ,Някога всички ходехме с желание на работа а сега ?Всички се молим този некадърник и подмазвач Тодор да го изгонят и с него всичките му подмазвачи но не ,За това основна вина имат ония от централата ако четяха поне полвината коментари щяха да променят нещо но не  им пука така че успех на всички и дано си намерим друга работа където да ни уважават

Хора мнохо е зле положенито. Само пренареждаме магазина с узумителни презентации, които в повечето случаи са безсмислени .Работим за хора които не ни уважат и само потапкват достойсвото на служителите си. Жалко! Но фактите са такива . Били сме свидели как управителката на магазина крещи на служител пред клиенти което е недопустимо за един самоуважаващ се шеф.Госпожо Стоянова ние работим за вас и за фирмата направете  така ,че да не сте постояно в устата на хората и застанете зад служителите си не против тях защото те ви вадят заплатата.

Мислех че практикер са коректни към клиентите,които ползват отстапка(за млади семейства)обаче сам се лъгал.Ситуацията е такава;отивам да си закупя термо плот за шкаф,който не е на промоция,и би трябвало да ползувам отстъпка,но отстапка НЯМА.Попитах на информазия защо е така,те ми отварнаха,че този артикул е с минимална надценка и затова нямам отстъпка,аз попитах как аз да знам кои артикул е с минимална надценка о кой не е, като за това няма обозначение никъде.Съответно служителката нямаше какво да ми отговори и аз си оставих картата при нея,защото мисля че няма да ми трябва повече,след като незнам за кои точно неща я ползувам тази отстапка.
Поради тази причина искам да информирам всички други и бадещи млади семейства,че тази карта не важи.

ХАХАХА  Тошко се е променил към добро това само Тодор Иванов може да го каже и напише дори тия дето му се мазнят го плюят зад гърба му Радвам се че четеш какво мислим за теб,но си вземи поука и спри тия интриги и накарай твоите любимци за разнообразие да поработят, Не съм от село но за съжаление работя в такова и ако не беше тая криза отдавна щях да се махна

Да ти кажа по принцип разбирам намерението те да отправяш критики към ръковотството(трябва да бъде към по-високите етажи),но според мен трябва първо да си подредиш мислите колега!!!Многа неясни неща има.....мисля,че ако става въпрос за СОТ то е ясно,че ВКР-то е Бисер.Що се отнася за хората от селата съм сигурен,че и ти си един от тях.Невиждам нищо лошо в това а за мазненето...........това е за хора с много нисък морал
Въпреки всичко аз мисля,че Тошко се е променил в полужителен смисъл и ако има някой да обвиняваме той е на по-високо ниво.
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПЛЕВЕНЧАНИ!!!