Овергаз Инк. АД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Лозенец, Квартал ЛОЗЕНЕЦ, ул. ФИЛИП КУТЕВ, 5&markers=София,Район р-н Лозенец, Квартал ЛОЗЕНЕЦ, ул. ФИЛИП КУТЕВ, 5

Овергаз Инк. АД

Tam si nikoi,prosto niakoi,za kogoto na nikogo ne mu puka.... imat edno drujestvo "Renesans" tam e nai- zle... ama hich ne im se davat pari nezavisimo kolko rabotish!Inache dobar start za mladi hora da vidiat kade ne triabva da se raboti v badeshte

Овергаз Инк. - мечта за много завършващи студенти. Уви те очакват големи заплати, но не ги получават и няма да ги получат защото на всеки от директорите в тази компания след няколко месеца разбират, че не са взели подходящият човек. Всъщност дори да знаеш много някой трябва да те научи да работиш , а в тази фирма няма кой. Повечето служители са от кръга на близки, роднини и познати на г-н Дончев, роднини на политици или на хора които правят някакви услуги на фирмата. Преди години компанията е дала едно обещание на Газпром - да продава газ на 30 000 битови потребители. Обещала, но не може да изпълни. С тайната надежда ,че реорганизациите ще мобилизират хората за 5 години работа в нея съм преживяла три преструктурирания и 4 човека за преки ръководители. Резултат от това обаче няма - няма 30 000 битови потребители, няма вече и добри специалисти. Само за около година от маркетинговата дирекция си отиде 40% от персонала. Тези хора си намериха по-добра работа, не само като заплащане , но и като признание за труда им. В Овергаз няма система за оценяване на личния принос на служителите . Това е в резултат на шуробаджашките назначения на непрофесионалисти и неудобството те да бъдат сравнявани с останалите служители. Големия шеф в голяма степен проявява дискриминация спрямо жените. Те не са желани на отговорни постове, освен ако не са от неговия кръг на близко и познати. Накрая ще ви кажа, че в тази фирма не се работи много - тя трябва да управлява дъщерни дружества разположени в цялата страна. Тези дружества имат същата структура и предпочитат да работят самостоятелно. Цялата работа на служителите е да правят безмислени справки и да пишат анализи изсмукани от пръстите им.

Абе ,колеги да ви кажа на мен работата ми харесваше.Само, че интригите сред колегите бяха наистина ежедневие.За съжаление наистина бях възприел за своя мисията на г-н Дончев,"Да направим живота на хората по-добър", само че в един момент ми "подрязаха крилцата".
Трудно мога да дам оценка за работата си,но знам едно работих със душа и сърце,но май останах недооценен,незнам.
Г-н Илиан Йорданов беше наистина човек попаднал на неправилното място в неправилното време.Големи каши забърка тоя човек в компанията.
Жалко че г-н Дончев инвестира толкова много в него.
Както и да е мисля че сега съм на страхотно мяясто с чудесни колеги.
Наистина Овергаз и дружеството в което бях ще ми останат на сърцето.
Както със жените ,първата любов не се забравя.
Наистина заплащането не беше особено високо,но това не беше най-големия проблем

Успех на всички в компанията

Питате за Овергаз... сега ще Ви кажа за тази смешна подложка на руската компания Газпром... Заплатите са ненормално ниски:Инженер в компанията около 700лв, и почти всички се въртят около тази цифра било то чистачки или шофъори.Преди 2-3 години без връзки нямаше влизане,но сега напускат средно по 30 човека на месец и фирмата се движи благодарение на младите стажантчета.които се учат там.Някой каза,че имало детска градина.. Да има,но струва 350лв на месец исамо децата на шефовете могат да си го позволят.Купуват се само скъпи коли,а хората гладуват.... премии няма,13-та заплата е имало само 2 пъти,отношение към хората няма!Ръководството е некадърно и некомпетентно,което къса нервите на нормален човек,а увеличение на заплатите не е имало от 10 години,няма и да има скоро!!!БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ ТАМ!!!!

Да бе ще се усетят руснаците, те знаят, фирмата се командва като в русия, за работниците трохи, а олигарсите пари!
Фирмата и с/без качествени служители, ще си върви напред, защото се движи по инерция, както много такива "Големи" в БГ!
Жалко, че качествените хора напускат БГ, заради такива като тях!!!

Шуробаджанащина, никаква сигурност и идея за развитие , хаос - това е овергаз - просто някой хора са успели да захапаят сектора и да трупат парички целата им рода с множество малки обслужващи фирми, който смучат от меда - дано руснаците да се усетят и да преразгледат договорите си , иначе тежко и горко на тая фирма .....

Бях на интервю предложиха ми заплата по-ниска от шофьор на градски транспорт и някакви социални придобивки, който са на 1/3 от настоящата ми фирма, заплата също е с 50% по ниска, а моята фирма е малка, а тяхната най-голямата и най-великата, ала на думи. Тестове, изисквания, стаж и накрая смешна заплата! Как работят хора там не знам! Оставам факта за връзки и тем подобни, те са ясни! Но с какво мотивират младите хора – не знам! Вече никой не работи за чест и слава, а за пари. Уж големите фирми са затова, да крадат кадрите обучени и готови за работа от малките фирми, с цел да затруднят работата на малките, но в БГ и капитализма не е развит! Май тях човешкия потенциал не ги блазни имат други интереси. Иначе любезни хора, усмихнати, дружелюбни, но си губят времето там или вземат други заплати. Не си губете времето там, няма смисъл дори на интервю да ходите!

Никаде не пише какви са атрактивните заплати?
Какви са социалните предобивките?
Всяка година актуализират ли заплатите според инфлацията за годината?
Давате само негативни мнения с недомлъвки.
Ще съм благодарна, ако някой ми отговори на въпросите, благодаря!

Какво значи средно ниво на заплащане?
За мен е едно, за други е друго!
Колко е?
Какви са тези "социални предобивки"?
Превилегията "пълно осигуряване" не е предобивка, а задалжително по кодекса на труда, май!
В тази фирма можели да бъдеш назначен без връзки?
Благодаря!

Любимата ми фраза от предходните мнения е "осигуряват на пълната заплата"... Стига бе, хора, това за екстра ли се брои? Това е в реда на нещата. Аз ли съм късметлия, не знам, но навсякъде, където съм работил досега, са ме осигурявали на пълната заплата...