24 ТРЕЙД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

24 ТРЕЙД ЕООД

1 точка от 67 мнения

каква пълна глупост! брато, сигурно си отишъл в държава, от която не се акстрадира, нали?
понеже няма как хората да вярват на теб или мен, защото сме анонимни, нека видим какво казва Комисия по Финансов Надзор и Данс.
виж това и успех зад граница:

РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

КОМИСИЯ ЗА ФИНАНСОВ НАДЗОР
П Р Е Д У П Р Е Ж Д Е Н И Е

Във връзка с постъпили в Комисията за финансов надзор (КФН) сигнали и публикация
в пресата относно дейността на дружества „Инвесторс” ЕООД (предишно
наименование „Астон маркетс” ЕООД) и „24 Трейд” ЕООД (предишно наименование
„Ексус маркетс” ЕООД) на територията на Република България, уведомяваме всички
заинтересовани лица и потенциални инвеститори за следното:
„Инвесторс” ЕООД и „24 Трейд” ЕООД са дружества, които не са лицензирани от
КФН да предоставят инвестиционни услуги и да извършват инвестиционни дейности
по смисъла на Закона за пазарите на финансови инструменти на територията на
Република България и чиято дейност не се регулира от КФН.
Инвестиционни услуги и дейности могат да бъдат предоставяни единствено от
дружества, получили лиценз от КФН за извършване на дейност като инвестиционен
посредник; банки, получили лиценз от БНБ и вписани в регистъра на КФН като
инвестиционни посредници; инвестиционни посредници от държави членки при
условията на свободно предоставяне на услуги или чрез клон на територията на
Република България. Относно дейността по управление на портфейли от финансови
инструменти и парични средства, освен горепосочените дружества, право да извършват
тази дейност имат и дружества, получили лиценз за извършване на дейност като
управляващо дружество или управляващо дружество от държава членка.
Ексус Маркетс ООД и Астон Маркетс ООД не попадат в нито една от изброените по-
горе хипотези, предвид което нямат право да предоставят инвестиционни услуги и
дейности на територията на Република България или друга държава членка.
Инвеститорите, е необходимо първо да проверят дали съответното дружество е
лицензирано от КФН и има право, съгласно издадения лиценз, да предоставя
инвестиционни услуги и дейности на клиенти.
Списък на инвестиционните посредници и управляващите дружества, получили лиценз
от КФН, може да намерите на интернет страницата на КФН на следния адрес:
Списък на инвестиционните посредници от държави членки, имащи право да
предоставят инвестиционни услуги и дейности на територията на Република България,
може да намерите на интернет страницата на КФН на следния адрес:
http://www.fsc.bg/Notifikacii-polucheni-v-KFN-bg-111 Инвеститорите следва да имат предвид, че при сключване на договори и подаване на
нареждания, включително предоставяне на парични средства, за сключване на сделки с
финансови инструменти, с дружества, които не са лицензирани от КФН или от
компетентния орган на друга държава членка, могат да бъдат измамени и да понесат
значителни финансови загуби.
Предоставените финансови активи и парични средства от инвеститорите на дружества,
които не са лицензирани и съответно контролирани от КФН, не са гарантирани от
Фонда за компенсиране на инвеститорите в ценни книжа.

Здравейте. От прочетените мнения до тук, които очевидно са от едно и също лице, вероятно конкурентна фирма, или някой, който не е успял да се справи с работата,мога да потвърдя, че написаното не е вярно. Работих там, но тъй като реших да продължа обучението си в чужбина прекъснах. Въпреки това, съм много благодарен за знанията, които получих, и за опита който придобих от управленския колектив. Всеки,който е амбициозен там успява. Директорът и мениджърите обръщат внимание на всеки един, и лично аз съм получил отговори на всичко, което съм попитал- те са професионалисти. Нивото си личи ое от влизането в самия офис. Да, разбира се, за да си част от екипа на г-н Панчев, трябва да работиш осърдно,и на сто процента. Не издържат хора, които ги мързи, и нищо не правят и само си чакат парите. Моят съвет е- всеки, който иска да опита

Според мен работата си е на ред! Мариян си е пич.

тази фирма въвежда в заблуждение както клиенти така и служители, което е нарушение на всяка човеша норма и закон. нарича се измама и се наказва от закона. успех на всички търсещи работа и бързо забогатяване. шефовете Ви може и да забогатеят и да се погаврят с Вас, но вие ще си тръгнете от там с наведен нос и разбити мечти.

мариян панчев лъже хората си когато парите нестигат за наркотици, а жените не сам най-уважаваните създания...според него този бизнес не бил за жени а жените били само за секс

искаш да кажеш, че Мариян не е наркоман и не се държи ужасно с всички? така ли? мацко, ти ли беша момичето, за което се казва, че влизало под бюрото на шефа? ако си ти, не карай другите да опитват, моля, те

Обръщам се към всички,които имат интерес да започнат работа във въпросната фирма.
Работната атмосфера в 24 Трейд е доста динамична, интересна, мотивираща... В първия ден при постъпване на работа се подписва трудов договор.Работата е на пълен работен ден от понеделник до петък.Събота и неделя са почивни дни,както и официалните празници.Заплатите се превеждат по банков път до 15 число на следващия месец.За трите месеца изработен стаж във фирмата не е имало закъснение или още по-малко неизплащане на трудовото възнаграждение.
Екипът,с който работих ( мениджъри и служители ), се състои от млади и енергични хора, с някои от които изградих не само професионални,но и приятелски отношения. Самото естество и материя на работа изискват помощ от страна на колеги, която ми е била указвана във всеки един момент, в който съм имала нужда.
Моят съвет към всеки, който има интерес за започване на работа там, е да опита. Със сигурност ще придобиете много нови умения в сферата на маркетинга, търговията, финансите... При постигане на добри резултати има голяма възможност и за развитие.Ще завържете нови интересни познанства и ще срещнете едно коректно отношение от страна на работодатели (поне при мен беше така).
Успех!

правете си сметка за тези: вижте последния официален сайт на комисията по финансов надзор. тоя ще го заключат

не се страхувам да си кажа името, срамът, който изкарах с тези наркомани и престъпници ме направи по-силна.

започнах работа там малко след пристигането ми в софия. панчев веднага започна да ми се натиска и ме набеляза за негово момиче. тоя кретен звънеше постоянно нощем, а през работно време не спираше да ме тормози. включи негови подчинени и всички вкупом не натискаха да спя с него. гадория след гадория....накрая не ми плати и ме изгони по най-гнусния начин на света

пазете се от този, това е безграничен простак, неграмотник и накроман....този никога не е идвал на работа недрогиран, а ако не сте такива хора, се опитват да ви направят: наркотиците са широко разпространени в тая фирма, жените са сексуално пристенявани, а работата е да окраден хората...парите отиват директно при мариан панчев

нека Ви разкажа за схемата, ня която станах жертва: дадох има пари защото си мислех, че са адекватна фирма, поради полулярността на сайта...тогава беше на някакъв европейски брокер (сега е от Белиз). панчев и неговите криминални приятели ми се обадиха един ден и ми казаха, че съм изкарала много пари. веднага ми заговориха за довнасяния и доплащания и това решение найстина изглеждаше логично.
ТЕЗИ НЕГОДНИЦИ МИ ВЗЕХА НАД 100,000 ДОЛАРА.
пуснах жалба в кфн и прокуратурата но засега панчев е на свобода. бъди проклет крадец такъв