24 ТРЕЙД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

24 ТРЕЙД ЕООД

1 точка от 67 мнения

Тази фирма е пародия и подигравка към всички клиенти и служители!

Голямо количество адски некомпетентни и не на място. Офиса е нагъчкан, неподходящо осветление, липса на кът за почивка..нищо положително.

Понеже виждам, че има хора, които се правят на много знаещи ( а в същото време са Анонимни..) Да поясня...Ариел Битон и КФИР Сасон са собсвтвениците на 24 Трейд. Това може лесно да се проври като напишете имената в Гоогле..Бидони аз не виждам. Просто фирмата има некоректни собственици, с чувство единствено и само към парите, не и към служителите!

Напълно съм съгласен с последните коментари. Тази фирма за нищо не става. Заплатата е смешна, работа като за последно, яко те гърчат. Хора като мениджърите както , по цял ден си клатят краката, а ние простите работници се гърчим.

Няма отърваване от тези звънят по 100 пъти на клиенти да ги акрат да инвестират, някой хора им се връзват и естествено си губят парите щото неразбират, апо лошото е че вече са се появили и такива дето уж ще те оправят, но и те само те дооскубват http://www.mignews.info/da-ograbvash-ograbeni/

Непрекъснато се остава след работното време, без това да се компенсира с допълнително заплащане. Работа на Коледа и Нова година, естествено без допълнително заплащане. Прашни, мръсни, претъпкани, тъмни офиси. Липса на нормално обучение на новите служители. Мизерно заплащане.

Управлението се включва подобавощо отричайки всичко. На черното не можеш да кажеш бяло.

Моля, когато решите да пишете некоректни и невярни твърдения за дадена фирма, УВЕРЕТЕ СЕ ПЪРВО, ЧЕ ПИШЕТЕ ЗА ПРАВИЛНАТА ФИРМА! Не знам какви са тези Бидон, Сисон и останалата джунгла, която споменавате, но в 24 ТРЕЙД такива хора НЕ съществуват!

една от най-некоректните фирми, които "Мачкат" служителите си. Недостига на персонал, отношението на преките ръководители, липсата на добра организация, всекидневните недоволни клиенти... не започвайте работа там! Рискувате да съсипете здравето и нервите си. Препоръчвам на всички клиенти да не използват услугите им, защото не стават за нищо...Не си губете времето.

Основния проблем в тази фирма са Ариел Битон и Кфир Сасон, и това за съжаление са шефовете, те освен че са супер некадърни и прости, ама и въобще не са за тази работа!
Нямат си представа какви смазващи усилия полагат служителите, за жалкото заплащане което те и останалите кретени от ръководството им подхвърлят...
На всичкото отгоре си позволявт дори да се карат и унижават служителите.
И не на последно място трябва да се отбележи че НАЙ-НАГЛО ИЗЛЪГАХА, когато обещаха по-коректна бонусна схема, повишаване на заплатите и т.н. врели - некипели, от които естествено нищо не изпълни!
С такива шефове тая фирма няма да прокопса.