24 ТРЕЙД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

24 ТРЕЙД ЕООД

1 точка от 67 мнения

Обадиха ми се от тази фирма да ми рекламират услуги и като ги попитах откъде ми имат номера ми затвориха телефона.

Този път наистина няма да им се размине на тези сладури! Не може толкова време да работиш без лиценз и да си измамил хиляди хора и накрая да ти се размине без затвор...

Въпреки че няма право да си подаде и носа на българския пазар, напълно необезпокоявани от никого „24 Трейд” или „Трейд 24” притежава повече от 200 души персонал тук в България и „върти“ всекидневни сделки под прикритието вече и на маркетингови услуги. Ако беше маркетингова фирма, то „24 Трейд” или „Трейд 24”щеше да има повече от един клиент и щеше да прави реклама и на компании извън финансовия сектор. За жалост това изглежда просто като параван за измами.

Вижте цялата статия за 24 Трейд тук: http://www.banker.bg/finansov-dnevnik/read/mente-posrednici-burkat-v-djoba-ni-predresheni-kato-saitove-za-elektronna-turgoviia

Бъдеще в тази фирма имат само хора, които умеят да ближат задници, но трябва наистина да го умеят!

Униженото от страна на шефовете в тази фирма е достигнало космически висини...

Шефовете без проблем ще ви натопят за измамите. Все пак на никого не му се ходи в затвора. Не знам дали знаете, но 24 Трейд нямат лиценз, а това си е престъпление.

Не знам за другите, но аз определено съм "ужилена" от 24 ТРЕЙД и определено искам да ги злепоставя. По-скоро искам хората да не се заблуждават и да се доверяват като мен на сляпо... Не знам какви са като работодатели, но аз чисто като клиент съм КРАЙНО разочарована.

В началната страница на БГРАБОТОДАТЕЛ се виждат последните 5 мнения. Прави ми впечатление, че доста често се появяват веднага едно след друго негативни мнения за няколко фирми:
И ЕНД ДЖИ ФАЙНЕНСИС
КУАНТУМ БГ ЕООД
Б.М. Инвестмънтс
Технементалс Технолоджис (България)
24 ТРЕЙД ЕООД
и няколко други.
Очевадно е, че даден човек минава през всички тях периодично да ги плюе, все едно са от различни коментатори. Всички са в една сфера, инвестиционни посредници. Не знам дали са истина или не коментарите, може да са, но имайте предвид че последните поне 10 коментара на всяка една от тях са на едно лице, вероятно ужилено и искащо да ги злепостави!

Работете здраво, но пари няма да видите!!!

Шефовете са най-големите мишки! Топят екипа си за измами, за които служителите нямат никаква вина...