24 ТРЕЙД ЕООД /img/frontend/nomap.png"

24 ТРЕЙД ЕООД

1 точка от 67 мнения

Напълно подкрепям казаното до тук. Фирмата е изключително некоректна собствениците Битон и Сисон не стават за тази работа, единствено ги интересува колко пари ще им докараш, но дойде ли време за заплата изчезват от офиса.

Крайно некоректни работодатели, с некоректно отношение, с липса на елементарни знания и умения относно бизнеса, бизнес комуникациите и управлението на човешките ресурси. Просто не си заслужава, пълна загуба на време е да "работите" там, с нулево заплащане и пръскане на излишни нерви и емоции в нещо!

Нормално е, когато си уволнен поради некомпетентност, да си ядосан и да пишеш лоши неща за дадената фирма. Ако условията наистина бяха толкова лоши, щеше ли да има толкова хора, които работят там с години?! А и фирмата нямаше да съществува толкова време и да е толкова успешна...

Като бивш служител мисля да ви кажа само едно нещо- Ако искате да си губите времето и да ви лъжат че ще изкарате пари- отидете. Отдавна тази фирма не става за нищо, минаха годините в които се изкарват пари от висене в офис и системно торзмозене на хора по телефона, които ВЕЧЕ развиват бизнес и изкарват пари. Отдавана няма балами които да се вържат на простотията как някой ще изкара пари от инвестиции в измислени кипърски сайтове и то в акции (пардон- CFD) . НЕКВАЛИФИЦИРАН на максимум персонал пълен със селяни, простаци, бивши сервитьори и какви ли още не хора дето грам не знаят защо забога са там. Шефче, което не спира да плямпа 5 години как да щели да изкарат милионите там, а самия той няма пукнат лев. ЖАЛКА история, смръдлив офис, прост народ и нито спечелен лев, освен заплатата от 500лв дето се бави със седмици.

нека изясним няколко неща:

1. дори да си вземаш навреме парите от шефа, защото му въртиш свирки или по друга сексуална причина, тези 24 трейд нямат лиценз. като адвокат по наказателно право вече 5 години ти казвам, че за извършване на дейност без лиценз и като служител на фирма без лиценз са ти от 11 години нагоре ако са над 150 минимални работни заплати или общо взето ако си нанесъл вреди за над 15,000 лева. а имам ужасното усещане, че си минал този клоус, нали приятел?

2. пълна глупост е, че 24 трейд и трейд 24 нямат нищо общо - мили дечица, най-малкоот общо им е еднаквия брой полицейски акции, които са се провели в офисите им, с участние на Комисия по финансов надзор, охранителна полиция, ГДБОП и под надзора на ДАНС.

3. ако си мислиш, че си невинен защото си малка рибка...сори, законът не подбира само тузарите. мижитурките също гълтат вода, особено когато шефът ти пише в показанията си, че ти си виновен и показанията му съвпадат с тези на опарените клиенти от тези пирамиди.

някои кретени си мислят, 4е ако не се виждаш с клиентите, не си виновен и съзнателно помагат на тези лъжци да обират хората, в същото време вземат трохи

"24 Трейд" ЕООД и trade-24.com нямат нищо общо.

може ли да ми кажете: има ли връзка между 24 трейд ООДЗдравейте,

Моля да ми отговорите спешно: има ли връзка между 24 Трейд ООД и Prospere Gessit Ltd. – една и съща фирма ли са, въобще имат ли нещо общо? Тази последната фирма е нова, но подозирам, че и тя няма лиценз от КФН, като 24 Трейд ООД. Има публикувани списъци в КФН, но и двете ги няма. Някой знае ли нещо?

Някой може ли да ми каже, дали "24 Трейд" ЕООД и trade-24.ком имат нещо общо ?
Предварително благодаря за отговора.

Тук прочетах доста лъжи, писани може би от конкурентни фирми. На мен работата ми допада. Вярно че има доста динамика, но на мен това ми харесва. От няколко месеца работя тук и проблеми със заплащането нямам. Заплатата ми е 690лв и отделно си взимам процент и бонус. Престанете да пишете глупости.

Те са мошеници и куче няма да седи там и с парите се ебават