Линде Газ България /img/frontend/nomap.png"

Линде Газ България

Жалко! И по време на Османкин имаше интриги, но си оставаха във фирмата. Той беше отличен управител и специалист. Явно настоящите ръководители не се справят!

Линде са най-вкусните шоколади в света! Страшни са! Дали раздават шоколади като бонуси на служителите? Сигурно дават.

И аз го знам Мартин. Нали ми беше шеф по едно време. Добре, че се преместих в друг отдел във фирмата и шеф ми е вече Киро. Вярно, че Мартин разбираше, но голям мърморко и дребнав, дребнав, педантичен до припадък... Едвам го издържах. Киро е по-печен!

Линде са най-вкусните бонбони, не знам какво имате против тях...

О! Марче, тил ли си? Мария Игнатова? Аз съм Р. от СЗ. Не си пиша цялото име, защото още съм в Линде. Помниш ли ме? Къде изчезна така изведнъж? Никой нищо не разбра! Ти ли си ги писала коментарите от 23.09.2018 до 03.01.2019? Леле, мале, какви работи само! Ти сигурна ли си в тези неща? Прати ми няакакви твои контакти да се чуем!

Аз съм Мария. И почти всички коментари са на Мартин. Прави го, защото го зарязах. Психопат!

Знам го аз Мартин - голямо копеленце. Марийчето също - ходеше с тревата и белото в джоба и само гледаше да се скрие зад някой ъгъл да шмръкне. Но пък Кирчо си е много як, голям образ. Много клиенти спечели за фирмата. А пък Аннамария живее в Бояна и също много готина. Супер шефка. Да не е луда да живее в мръсния център, където е офисът.

Толкова неграмотно пишат Кирчо и неговият доносник Мария, от транспорта. Ако е Мартин, не му прави чест. Мислех,че е свестен! Работил съм по времето на няколко управления и настоящото е пагубно за компанията. Жалко!

Колежката в Англия не работи в Линде. Замина заради мъжа си. И напусна заради лошата работна среда.

Заплатите не са такива, това са глупости! Само на старите служители над 5г. Преди в специалните газове беше мъж. Явно колегата си пада по мъже, щом го смята за секси. Мария е оперирана от рак на гърдата и изобщо не й пука кой какво мисли за външния й вид и това е несериозно и непрофесионално. Вършеше работа за трима и затова сега работата е разпредлена между 100 човека. В коментарите се забелязва липсата на елементарни граматически познания в българския език. Не е ок за хора, работещи в най-голямата фирма за газове, ако се парадира с това. Смятам,че това е Мартин. Мартине, не ти прави чест да пишеш глупости, защото жената те разбра що за човек си те заряза! Толкова неща наговори против КД и АА, и се вижда,че коментарте по-долу за тях съвпадат с твоето мнение. Излагаш се!