Линде Газ България /img/frontend/nomap.png"

Линде Газ България

На едно събрание на животните маймуната като танцувала, спечелила благоволението на всички и била избрана за цар. Лисицата й завидяла. Ето защо, като видяла един капан, в който имало парче месо, завела маймуната там. Казала й, че е намерила имане, което тя нямало да използува за себе си — запазила го била за нея като дар за царското й достойнство и я подканила да го вземе. Маймуната, без да помисли, се доближила и се хванала в капана. Започнала да обвинява лисицата, че й е устроила клопка. А тя й отговорила:
— Ей, маймуно! Та ти като имаш толкова малко ум, как ще царуваш над животните?
Така и тези, които необмислено се залавят за някоя работа, освен нещастието си навличат и присмех.

Линде произвеждат мотокари. Фирмата е в Пловдив, не е в София. И управителят се казва Атанас, не е жена. И аз съм чувал за заплати по 4-5 хил. лв на обикновените работници. Добра е фирмата. Качествени са нещата. Само оттам купуваме мотокари.

„Не приемайте нищо лично, защото когато приемате нещата лично, вие се обричате на безсмислено страда­ние. Хората са пристрастени към страданието в раз­лична степен и ние се подкрепяме един друг в поддържането на тази пагубна привързаност. Хората са съгласни да си помагат да страдат. Ако имате нужда от малтре­тиране, много лесно ще намерите кой да ви малтретира. По същия начин, ако сте с хора, които имат нужда да страдат, нещо във вас ви кара да ги измъчвате. Сякаш на гърба им е написано: „Моля ви, ритнете ме“. Те търсят оправдание за страданието си. Пристрастеността им към страданието всъщност е споразумение, което се подновява всеки ден….

Създадете ли си навика да не приемате нищо лич­но, ще избегнете много неприятности в живота си. Гневът, ревността и завистта ви ще изчезнат и дори тъгата просто ще се стопи, ако не приемате нещата лично…

Напишете това споразумение на лист и го закачете на хладилника си, за да ви напомня постоянно: Не приемай нищо лично.

Когато ви стане навик да не приемате нещата лич­но, няма да ви е необходимо да се доверявате на казаното или направеното от другите. Ще взимате сериоз­ните решения благодарение на вярата в себе си. Вие никога не сте отговорни за постъпките на другите; отговорни сте само за собствените си постъпки. Кога­то наистина го разберете и откажете да приемате не­щата лично, небрежните забележки или постъпки на другите едва ли ще ви наранят.

Ако спазвате това споразумение, можете да пътува­те по целия свят с напълно отворено сърце и никой няма да ви нарани. Ще можете да кажете: „Обичам те“, без страх, че ще ви се присмеят или ще ви отхвърлят. Няма да се боите да поискате онова, което ви е необхо­димо. Ще можете да кажете „да“ или „не“ – което избе­рете – без да се осъждате и да изпитвате чувство за вина. Ще можете винаги да следвате сърцето си. Тога­ва дори насред ада ще изпитвате вътрешен покой и щастие. Ще можете да останете в блаженство и адът въобще няма да ви засегне.“
На никой не му пука за вас, хорица дребни :)

Две гарги летели,летели...
Особено втората!

Че той Мартин не става в леглото. Правила съм с*кс с него няколко пъти. Не става, ама ако няма нищо по-добро. Коя пък жена ще го издържи, че да се разделят. Много му е малък и свършва за 2-3 минути. Трагедия... Пък той разбира само от формули, да пише любовни писма - смехория. В леглото само изчисления правеше.

Сега разбирам защо управлението е неефективно. Ми те шефчетата само с интриги се занимават. И ебати заплатите вземат лелее а нас ни гърчат за дребни. Язък ви за претенциите и „имиджа” . И защо не коментирате резултати си ами плюете разни хора които не са във фирмата. Я извадете от продажбите си специалните газове и си вижте резултатите. Дали някой щеше дажвземе бонус а? Всички знаем че Кирил Деликирев не става и цялата фирма си чеше езиците с него. Тея глупости ги е писал Мартин защото той доведе Мария в Линде и после я преследва и накрая и тя и жена му го зарязаха. Всички сме чвели любовните му писма нали Кирчо и Аннамария ги показват навсякъде и се гаврят .И това ми било имидж Голяма простотия. Направо ме е срам от вас колеги. Ма не се учудвам тук някой като напусне и всички започват да го плюят и да си извиняват лошите резултати с него. Абсолютно подкрепям мнението че Османкин беше професионалист и нещата вървяха. Ся фирмата клюкарник станала пфууу

Аз мърдам, ти мърдаш, аз мърдам, ти мърдаш... Ако мърдаме по-бързо, ще свършим по-бързо.
Що е то?
Шах.

Очевидно управлението си няма работа, а се занимава с интриги и постове в този форум. И оправдава мненията по-долу...

Линде правят мотокари! Знам ги аз - в Пловдив са, до магистралата. В наштаа фирма ползваме техните мотокари от 20 години - много са добри. Управителят е Наско. Знам го.