Еконт Експрес https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Русе,Тутракан 11&markers=Русе,Тутракан 11

Еконт Експрес

Чета ужасяващите коментари по-долу и съм шокиран от това какви неща пишат хората за фирмата, в която разботих 4 години! Ще се опитам да оборя казаното, описвайки собственото си преживяване в тази очарователна фирма:

1. Заплатата е изключително ниска, но за сметка на това работното време е много гъвкаво и удобно! Офиса отваря в 9.00, но трябва да си в офиса час и половина по-рано, за да посрещаш буса с пратките, да измиеш тоалетната и пода и да оправиш касата.

2. Работния ден е според зависи от офиса - някои до 18, други до 18.30, 19 или 19.30. Тръгването час по-рано от официалния работен ден е невъзможно при никакви обстоятелства. Товариш буса, приключваш касовия, караш се с колегите от чии джоб да се платят липсите в касата, т.н

3. ЕКОНТ предлага изключителната възможност да работиш задължително всяка събота от 9 до 13.00 (разбирай 7.30 - 14.30). В крайна сметка фирмата предлага близо 70 часова работна седмица, което е една фантастична възможност да забравиш лицата на хората, с които живееш под един покрив, или дори пътя обратно до вкъщи. Минуса е, че не те задължават да работиш и в неделя, но за сметка на това висиш на Коледа, НГ и т.н.

4. В моя франчайз заплащането беше гъвкаво - договора на минимална работна заплата, парите в плик, и общо взето според това в какво настроение е шефа. Стигало се е до случаи (не преувеличавам) на заплащане под формата на фъстъци и ядки. Конктерно, имах да получавам едни 40-50 лв, които буквално ми бяха "изплатени" под формата на ядки.

5. Най-хубавото е, че всяка липса в касата, без значение по каква вина се е случила, се заплаща от служителя. Това включва заплащането на суми, които некоректни клиенти отказват да заплатят за връщане на пратки с опция преглед и тест, грешки в системата, т.н. В най-добрите си дни след елементарни клакулации се е оказвало, че парите, които съм оставил от собствения си джоб заради липси в касата са повече от изкараните за деня. Един вид, плащам, за да мога да работя в ЕКОНТ.

6. Натоварването е нищожно. Опашките от по 20-30 изнервени чакащи са нещо ежедневно. Почти винаги се налага да работиш с по 2-3 клиента едновременно, което рабзира се е и мечтата на вскеи служител.

7. Възможността сами да хигиенизираме тоалетната и да се грижим тя да бъде в приличен вид е нещо, което истински ми лиспва на текущата ми работа!

8. Тормоза от страна на "мениджмънта" в Русйе е ежедневен и привнася положителна нотка и приятни емоции.

9. Постоянно пазарящите се, псуващи и кълнящи клиенти, които викайки пръснат плюнки в лицето ти е едно от нещата, заради които винаги ще си спомням с умиление за годините, прекарани в Еконт!

10. Не на последно място, искам да спомена и "гъвкавата" обедна почивка. Малки почивки, разбира се няма, а когато решиш, че можеш да станеш за обяд (отзад в стаичката, тъй, като напускане на офиса е забранено), може да се случи така, че да бъдеш повикан на петата минута, защото колегите не се справят, а са влезли 20 клиента. Така обяда се отлага за довечера след 21 часа, когато някак си си успял да се добереш до вкъщи.

ЕКОНТ е едно прекрасно място за работа, което горещо препоръчвам на всеки! Рабзира се, малцина са избраните, тъй, като те подлагат на тестове като за пилот на НАСА, вкл. тест за интелигентност (!) и пр. Ако ви попадне отворена позиция / не се колебайте и кандидатствайте веднага!

Здравейте, бъдещи кандидати!
Не започвайте работа в тази фирма!!! Ще съжалявате МНОГО след време!!!

Значи и аз като предишния пост - кандидатсвах, преминах им малоумния тест и интервюто им. И на края пачаврата от 'Ейч Ар' отдела им в Русе дейба и шибаната курва ми звъни и ме пита как ми мина интервюто в София и разбираш ли как се е представила интервюиращата ме в София и на следващия ден курвата с курва ми праща 'копи пейст имейл' че са избрали друг кандидат за тази позиция(в джобс има нова обява...). в булгаристан 'Ейч Ар талантките' са бая надменни и с ГОЛЯМО ЕГО дейба и селските курви.

Значи кандидаствах в Еконт за работа като офис администратор,като без предизвестие напуснах бившата си работа, защото при тях ме устройваха условията... НО... въпросната фирма си имат тест за интелигентност (който аз взех) представя те ли си, няква ла*няна куриерска фирма има тякъв тест... Както и да е, взех го, и очаквах да ми звъннат, за да се изясним да започвам, ами, не ми звъннаха, пробвах втори път, и пак ми с*аха в устата, мизерници

В български фирми като "Еконт" избягвайте да работите.

Фирмата е изключително добра с идея та и удобствата,но нека служителите Ви да не са толкова агресивни!Визирам офиса Русе халите.Може ли да са по вежливи ,когато влезе клиент?!Любезно Ви моля.

Чудя се от къде да започна за работата на офис Своге!!!!!!!
Старите работници ги махнаха за да назначат служители нямащи нищо общо с извършването на тази дейност!
Тотална бъркотия пълна награмотност от страна на новите служители бързина на обслужване цял работен ден/стига да разполагаш с тагова/.Единственият служител който знае по какъв въпрос е там е Божидар може би защото Петя и Делчо/бившите служители/ му бяха показали как се работи.
С ЕНА ДУМА ОФИС ТОТАЛ ЩЕТА!
Ако евентуално това се прочете от началниците моля да вземат мерки.Ще загубите позицийте в гр.Своге.Аз бях редовен клиент от поредното си посещаване се отказвам тотално!

Здравейте,относно офис Раковски в гр.Стара Загора ул.Г.С.Раковски 59.Нямам думи да се изкажа за служителката Диана Йорданова Христова в този офис.Която е толкова неучтиви,груба, няма никакво възпитание и обноски към клиентите,придава си важност,имитира някаква работа /АКО НЕ ПИЕ КАФЕ И НЕ ПУШИ ОТВЪН/ и те кара да чакаш, а не дай се боже да я попиташ за нещо така щети се изрепчи, че да съжалиш, че си попитал.А ако си и направил забележка веднъж, ще намери начин след това да те връща или ще ти отговорят нагло на висок тон.И това е мнението на много мои познати,които ги е последвало същото държание.Общо казано НЕВЪЗПИТАНО И АМОРАЛНО СЪЩЕСТВО. Сутрин е сърдита на себе си, а следобед на останалите. Това е МНОГО жалко за фирмата щом държи такъв служител.

Здравейте, трябва да се обърне огромно внимание на офисите в Перник - Даскалово и Изток! служителите там са супер нелюбезни особено в Даскслово, все едно съм отишъл в тях гледат лошо, даже така и наречената им шефка винаги е намръщена и крещи на клиентитеи се държи всякаш си на пазара и това жена над средната възраст! Преди няколко дни бях там 10 мин ми се търси пратка, а пък пари ако имам да получавам почти никога нямат. Само разкарват клиентите ходи при колежката пък колежката прави физономий абе ужас, другото което е повечето клиенти са така наречените мутри на Перник те са с предимство , тях ги обслужват с усмивка за тях няма ред! Девойките в Изток поне са малко по ориентирани и могат да ти обяснят нормално , не всички но има само едно младо момиче,което е в час , но и там не винаги те посрещат с усмивка!

Трябва да призная, че не повярвах на отрицателните мнения тук - все си мислех, че хората поради различни причини преувеличават. Уви, имах удоволствието да проведа кратък разговор с П.Пенчев за около 30 мин. - след него мога да кажа едно: НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО!!! Ще се опитат да ви унижат, да ви обидят, да ви докажат, че нямате опит, за който претендирате и въобще - как така имате смелостта да поставяте свои собствени условия, вместо да не млъкнете изплашено и да благодарите, че разговарят с вас! И всичко това с невероятно груб, хамалски тон, който най-вероятно е напълно естествен за бизнес средата в Еконт. Един поглед към лицето на представителя от отдел "Човешки ресурси" показа, че съвсем не греша в преценката си - от страх тя просто не можеше да погледне в очите ми! Искрено съжалявам хората, които работят в тази компания (като наемни работници)! И принципно преставам да използвам услугите й.