АРГОИНВЕСТСТРОЙ АД /img/frontend/nomap.png"

АРГОИНВЕСТСТРОЙ АД

Здравейте,прочетох коментарите,в които се изразяват различни мнения,ето защо си позволявам да изразя и моето.Преди две години бях в Нови Уренгой,това беше 2014 г.,като част от инженерния състав на "Аргоинвестстрой" ООО.Още в София преди да замина се запознах с част от ръководния състав в лицето на Сашо Радев и Краси,които ме приеха по страхотен начин.След няколко дни отидох на среща и с Наско Апостолов,който ме прие в кабинета си също по страхотен начин,който никога няма да забравя.Винаги впоследствие се е държал отлично с мен с много чувство за хумор а когато се налага и по строго но със зачитане на достойнството на другия човек.В Нови Уренгой се работеше от 7,30 сутрин до 19,30 след обяд,като през това време имахме закуска,обяд и вечеря в столовата в самия обект безплатно.В неделя също се работеше от 7,30 до 13 часа.Имах на разположение стая от тристаен апартамент,като съжителствах с още двама колеги в апартамента при много добри битови условия.При работниците беше по-различно те бяха в общежитие по 4ма или 3ма в стая.Аз за себе си коментирам и мога да кажа ,че съм много доволен.Заплащането беше винаги на време,а след три месеца ми вдигнаха заплатата без да съм дори питал за това(жестове ,които говорят много).В работата ми като авторски надзор постоянно общувах с много от работниците,повечето отлични професионалисти,като почти всички също бяха доволни.На всеки трети месец имахме право да се приберем до България за 12 дни за сметка на работодателя.Условията там не са много леки но всички бяхме подготвени за това.Поздрави на всички.

Радвам се че от две години съм в Германия!
Тук поне има правила!

iskam da popitam rakovodstvoto ili nqkoi koito znae dali 6te se zaminavave4e za rusiiq ili vlaka e iztarvan

Здравейте , искам да попитам ръководството , защо се провали заминаването за Русия.

ТЪРСЯ РАБОТА КАТО БАГЕРИСТ ВЪВ ВАШАТА ФИРМА .ИМАМ ДЪЛГОГОДИШЕН СТАЖ

Единствения плюс за фирмата е плащането навреме. Относно заплащането - 7 дни в седмицата по 10 и повече часа на ден за 80-100 лева надник - сами си направете сметка. Организацията на обекта - пълна нула, поради факта че техническия състав е съставен в по голамата част от работници а не от квалифицирани инженери. Социално битовити условия - 4 човека в 18 квадрата, храната - еднообразна. Замислете се преди да заминете.

АИС една от малкото коректни и точни компании в България

АИС една от малкото коректни и точни фирми в България

Здравейте.Аз от много време чета какво се пише тук-още преди да замина.Първо искам да помоля този мой адаш да си пише фамилията защото и аз съм от София но на съвсем друго мнение от неговото.Та да си дойдем на думата.Бях 4 месеца в Н.Уренгой и искам да кажа ,че по-коректни хора не съм срещал.Тук важи поговорката който каквото си постели на това ще легне.Ако си гледаш работата както трябва ,не създаваш конфликти,не се напиваш така ,че на другия ден техническия да ходи да те буди в общежитието или да ти звъни всичко което са обещали хората се спазва.Много хора бяха отишли там на почивка и им беше все едно колко пари ще вземат.Важното за тях е каквото получат да се изпие.Е все пак сме там да работим.Това да се забравят почивките и че в неделя не се работи до обяд са пълни глупости.Когато отидохме в общежитието ние бяхме първите му обитатели.Имаше 10 душа.На 3 месец изпочупиха половината.После се оплакват от условията.Чудят се защо ги прибират без предупреждение.Ами със сигурност е имало причина.Само ще кажа ,че за сбиване веднага купуваха билет за България и така трябва да бъде.Не се оплаквайте.Всички тези негативни реакций са написани от изгонени работници

Бях на работа с АИС в гр. Салехард. Фирмата е много коректна. Вярно е иска се работа, но се заплаща всичко на време. Ръководството е направило отлична организация, бригадирите са на ниво, колегите също. Всички работят. С нетърпение чакам да замина пак. За всеки, който не го мързи, препоръчвам да отиде в Русия с АИС.