АРГОИНВЕСТСТРОЙ АД /img/frontend/nomap.png"

АРГОИНВЕСТСТРОЙ АД

Прочетох някои от мненията и за това реших да кажа своето. Бях в Муравленко - Русия. Да само един месец, защото и до ден днешен не знам защо бях върнат. Никой от ръководството не пожела да говори с мен, въпреки обещанието на г-н Апостолов да разговаряме. И сега бих се срещнал и разговарял с него, но трябва и той да е съгласен.
За работата в АИС - само добри неща. По мое мнение за месец бяха свършени доста неща, но явно не дооценени от някой. Всичко във фирмата е коректно особено заплащането. Стремежа на г-н Апостолов е нормална обстановка и високи резултати. Това което се иска е само работа, останалото се предоставя. За отбелязване в Германия условията са на светлинни години по-лоши от тия в Русия.
 Критиката ми е че имат слаб ИТР състав. Няма да коментирам колегите, но не трябва който може да чете и пише да се прави техн. ръководител.
 Не знам дали въвведоха акордния наряд, но ако е така въведен както ми бе обяснено работниците могат да си тръгнат.
 Успех на всички колеги , въпреки отзоваването ми не се сърдя на ... г-н знае кой...

Заплащането и работата е добра. Квадратура голяма, но не и за мързеливите.   Към счетоводството, когато даден човек идва при вас, нека първо да мине през дрегера, само тогава ги изпращайте за Русия.

фирмата е добра, условията са добри, парите се превеждат на време,и с наи голямо удоволствие бих работил пак....а хората които си пишат глупости тук, нека ходят да си пасат овците на селоо....РУСИЯ НЕ ЗА МЬРЗЕЛИВЦИ..

Петко, ти кой си и какъв си че да определяш дали ще си пиша името или не? Това е избор на всеки един, хайде да не даваш тон в живота на другите, а да гледаш себе си.
За мен е по - важно това,че хората имат смелостта да напишат мнението си, без значение дали е Иван, Стоян, или Драган... А можеби си от засегнатите, на които някой друг трябва да вади заплатата. Гледай себе си, и ще си по- спокоен! Ако искаш да натрупаш точки пред ръководството пусни им картичка за празниците, по - файда ще има.

Пишете си имената колеги. Не Ви прави чест да коментирате по този начин. Според мен не че не Ви харесва и Ви е тежко. Просто Ви е страх. Свикнали сте на колхозен труд - един работи двама го гледат... Нека поне за това да не се лъжем а?

Под коректен към фирмата - имаш предвид роб, защото ако искаш да работиш в нея, си на разположение 24/7 и понятието край на работното време е една илюзия. Заплащането е супер - няма две мнения по въпроса. Отношението към служителите е меко казано унизително - все едно си тяхна собственост. 10дни отпуск на година - не се плаща; не те осигуряват на реално получаваното; ако си тръгнеш точно на време или 5 мин след края на работния ден - не те гледат с добро око. Постоянно ти се натяква, че трябва да се впишеш в екипа като оставаш до по-късно и тн. и тн. докато не се наведеш до земята. От моя личен опит няколко неща:
1) Може да понатрупате доста опит за малко време - зависи от Вас;
2) Добра заплата - не зазвиси от Вас/има и глобички/;
3) Не забравяйте че от постъпването Ви във фирмата до напускането и шефовете - "n" на брой и ще се държат с Вас меко казано лошо.
4) Никога повече не бих се върнал там.
p.s. - към настоящите служители.
Моля, да имате предвид, коментарите от бивши служители в повечето случай са акурантни и точни. Мнението на настощи служители е изкл. не меродавно и не отговарят на истината дори на 10%. Коментарите по другите форуми умишлено се трият.

Който е коректен към фирмата и фирмата е коректна към него, ако си поизчистят малко връзкарите и да се избират работници по уменията ще е перфектно и аз с удоволствие ще отида отново.

Бях там фирмата и уникална .бес проблеми  всичко е отлично .само че ядеме много картофи .иначе хората си плащат и всичко е на ниво .до година пак ни чакат със радост

Колективът е добър, заплащането е нормално, условията са добри. Но това са положителните страни. Отпуск 10 дни, не се почива на официални празници, само засега на Коледа и Великден. Могат да те уволнят защото шефа е спал на криво без никаква причина.

Моля накой бивш работник да остави тел за връзка или да се обади на 0893259070