ОРАК Инженеринг https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Санкт Петербург, бизнес център Аркадия&markers=Пловдив,бул. Санкт Петербург, бизнес център Аркадия

ОРАК Инженеринг

Orak sa varha ! Napuk na izmislenite geroi deto samo se probvat da zlobeiat ! Zlobeite be zlobeite....razbiram vi napalno!!! To kat nema kvo drugo da pravite neka taka da vi minava po barzo vremeto mejdu dva podpisa v buroto za bezrabotni.....Orak sa varha ! Tova e !!!!

Их-ах , тука някой се цепи яко. последователю на Болен Сидеров , що направо не издигнеш лозунг ' Орак на сапун' . Самосъзнай се или просто се прегледай !! Мислиш ли че с такива аргументи някой ще ти се върже ? И от лъхащата откровенна злоба и воня доколко обективна информация давате на четящите настоящият сайт ? А всъщност подкрепям искането ви точките за оценка на тая фирма да бъдат увеличени в интервала -100 до +100 така ще имаш възможност по добре да оцениш собствият си интелект и злоба по справедливо / защото начина по който даваш оценка и аргументацията им не оценя всъщност компанията а автора на помийката). Иначе смятам че Орак си е много добра фирма и и давам отлични оценки по всички показатели !

Да така е, простотията не ходи сама, а ходи по хората, просто няма думи за ръководството на ОРАК, оценка (-5) е малко за тази фирма, ще питам админа на този сайт ако може да направи оценката да е (-100) за да може тази фирма да бъде реално оценена!

Аве ръководството, не ви ли писна да пускате позитивни мнения за тази фирма. Вече на всички е ясно, че само един човек ги пуска тези мнения.
Няма служител на фирмата, който се е махнал от ОРАк и да не е доволен от това. Истината е тази, и колкото и да я усуквате, въртите и хвалите няма да промените нищо.
А по-добре се замислете защо е така и се опитайте да го промените.
Дори да не ми беше преди напълно отрицателно мнението за фирмата, вече е и смело смея да го твърдя.
Тя простотията не ходи сама, а ходи по хората.
или нещо такова беше.

Уважаеми , колега 'настоящ' ! Аз релно не работя в орак инженеринг почти година но явно съм по добре осведомен от Вас за какво става въпрос....Истина е, че в този сайт орак бяха оплюти и оклеветенни и то много подло и мръснишки...Истина е че това не беше коректно и честно и доста хора/ включително и системният администратор на настоящият сайт/ които не споделят това реагираха напълно справедливо.... Е ако смятате че целта на настоящият сайт е да се оклевити дадена фирма, то напълно бих разбрал усилията ви! Но в противен случаи наистина не разбирам мотивацията ви да давате строго негативни и с нищо необосновани крайно негативни оценки ! Това е и причината да поставя/ в противовес на вашите/ строго позитивни оценки. Споделям мнението че това една от малкото свестни фирми в този бранш и се присъединявам към положителните оценки дадени по горе.

Интересни неща са написани тук... много интересни. От челната тройка в "Аз мразя моята фирма" ОРАК почти е на път да влезе в "Аз харесвам". Браво!ръководство - добре си вършите работата:) Що не вземете да сложите един рекламен банер? Ама смисъла на този сайт май е малко по-различен. Примерно, ако си търся работа, да вляза и да прочета реални мнения на служители. Аре че се ядосах.... Бивши и настоящи - пишете бе, пишете - не се заяждайте помежду си.

Леле-Мале тоя дето се пише настоящ ,
Абе ако наистина си настоящ, кои те задържа ? Камерите или 'безумното' ръководство ? Какво ти прече да се махнеш веднага ? Или ти харесва да те глобяват ? А пак ако наистина са те глобили кажи защо ? И дали не е имало защо, А ? А сподели дали не си имал и награди случайно ?
Въпроси , въпроси ?????
Все пак малко вероятно е да си настоящ !!! Доколкото на всички във фирмата/информацията за глобите и наградите е фирмена тайна, но е достъпна за всички служители/ им е известно за последните месеци има само един 'глобен' и той е от висшето ръководство. Така че сами си правете изводите !

Otwratitelno mjasto za rabota i prichinata e naj-weche na nivo rukovodstvo i otnoshenieto mu kam slujitelite. Kolegite move i da sa dobri, no neka da ne si goworim za tjah, a za ORAK kato cjalo. Mojete li da naprawite sprawka kakaw e statusa na napusnali prez poslednata godina i zashto sa napusnali horata.

Безумни правила, безумни глоби, камери навсякъде и безумно ръководство. Нормалните се махат, а тези които остават не са намерили все още подходяща работа. Бягайте далече от тази тоталитарна фирма!

Подкрепям Фарона. Наистина трябва да си много под "средно интелигентен" за да се вържеш на неспокосани клевети и долни лъжи / мутри,перачи и т.н./. Но те сами по себе си говорят за умствения багаж на автора си.Пожелавам и да му се падне да работят при истински мутри и да го управляват истински перачи , та да види той за какво наистина става въпрос. А на пичовете от ОРАК пожелавам просто да не обръщат внимание на такива глупости и да продължават все така яко да вървят напред за пълен ужас на малоумните си зависници !

P.S. :-) Ако дори за секунда премем, че клеветниците са говорят истината тогава излиза че Бат Бойко трябва да им дигне незабавно паметник на жълтите павета. Защо? Ами след като както твърдят клеветниците по-горе тия мутри от орак стъпиха на врата на българската мафия и ги спукват от бой и рекет по цял ден, то те овладяха юздите и на американските мафиоти /http://4press.idg.bg/?call=USE~press;&action=item&id=1232/. И ги трошат от лабут по цяла нощ. Ама и това не им стига на тия Орак палавници, ами под напълно организирано си рекитират и респектират явно и японската мафия (якудза) и китайските триади /http://4press.idg.bg/?call=USE~press;&action=item&id=1396/.
:-)))