ОРАК Инженеринг https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Пловдив,бул. Санкт Петербург, бизнес център Аркадия&markers=Пловдив,бул. Санкт Петербург, бизнес център Аркадия

ОРАК Инженеринг

Всичко което прочетохте в по-горните постове е абсолютната истина! Жалкото е, че са малко хората които го вярват. Но това е нормално, защото е трудно да се проумее. Не се заблуждавайте от това, че фирмата е голяма и че има толкова офиси из цялата страна. Повярвайте, не си струва!!! Само нервите и притесненията ще ви струват много повече!

И аз съм служител на прословутата фирма, и абсолютно подкрепям по-горните (-) мнения ! Просто мисля че каквото има да се каже за тази фирма, е казано.

Направо не зная от къде да започна.Тази фирма няма аналог.Тук хората е пълна нула,но това е само капка в морето,става въпрос за абсолютен стрес и ужас.Хиляди изискваниа ,които са мотивирани само с глоби,непосилни месечни цели и сектантски проповеди за величието на ръководството.Тук можеш винаги да започнеш работа,защото непрекъснато някой напуска!

Aferim !Abe teia ot 'tamata strana na silata' naistina sa idioti.Alo 'onia s konia': Az pregledah power pointa ot saita na Microsoft i ne otkrih nito edna pravopisna grechka.Naprotiv - velikolepen bisnes angliiski!! Ti siguren li si chel sachtoto - chtoto v tazi chast na saita se vliza s parolka ! A dokolko poznavam KRASI - na nego pak izobchto ne mu e v stila da manka - naprotiv. Stoianov e malak Kastro - Sluchal sam negovi prezantacii po 2 chasa v koito spokono e smenial pone 3 izika bez zabelejki.Taka che nechto barkach dragi mi smehurko....V sluchai che ne si pisal i predichnoto mnenie chte kaja na avtora mu che tva go chetem non-stop i veche ni omrazna.Niakoi predi mene beche opisal tova sastoianie na duha mnogo tochno s 'kradeca vika drajte kradeca'. No vse pak sam dlajen da zabeleja sas zadovolstvo che avtora(kata) na povarniata beleji razvitie v polojitelna posoka:Pochva da zabeliazva i otbeliazva dosta ot preimushtestvata na ORAK. Naprimer che zaplatite nikoga ne zakasniavat i t.n. Davai v tozi duh ochte malko, dobre se dvijech - ima nadejda skoro da te priemem v fen kluba na frmata. :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Iavni tuk kupona e non-stop ! Abe chto ne spretnem edin istinski kupon i na nego se razberem kato horata, A ? Tva tuka na nichto ne prilicha. Bivchi , nastoiachti , badechti i tam kakvito drugi doidat , da se saberem , pa da se napiem i da stignem do nekakv dostoen kraj na taja istoria.PO EVROPEISKI ! Kvo mislite ? Daje chte predloja ot orak da sponsorirat smetkata. To i bez tova takav PR deto tuka im spretnahme na zapada struva ludi pari. Taka che da si platiat i te,vsichki tuka sme fenove (ot tamnata ili svetlata strana na silata), taka che Orak da pocherpi- znaem che pari imat!

ами видях ги тия снимки батка и честно да ти кажа, ако това ви е гордостта на фирмата...мерси много....ти му кажи на ....., да си оправи правописните грешки в power point-ските презентации и да не не мънка пред хората....второто мнение не е от мене....
аааа относно английския език....мисля че съвсем не беше на място забележката ти....и това за индия не го разбрах....и да разгледам индийските сайтове, това няма да оправдае аматьорщината на голяма част от бг. софт. компании,не че няма добри и даже мн. добри,но масата от фирми са много зле....всички са мн. велики, всички се развиват бурно, всичкоможем, всичко правим....и т.н.

Споделям мнението, че всички положителни коментари са написани от един и същ човек, който наистина явно е някакви отклонения.Забележете стила на писане навсякаде се използват подсещащи коментари оградени от "/".Съмнявам се че толкова много различни коментатори биха използвали един и същ похват на писане!Колкото до ОРАК, аз също съм един от бившите служители на тази покварена фирма.Работата на така наречения управител е не да си гледа бизнеса (който явно му запада), а си търси дребни интриги които да скалъпва, както и да прави мрасотии на колеги които са напуснали.По отношение на заплащането мога да спокойно да каже,че то липсва, може базовите заплати да се дават навреме но обещаните допълнителни бонуси,както и часове по протоколи които ти биват обещавани при започването на работа, не се изплащат, а когато си ги поискаш ти отговарят "Нямаш сертификация", което е редовното обяснение, пък на всичко отгоре те пращат да изпълняваш задачи,които трябва да се изпълняват от сертифицирани хора!Фирмена сигурност - според мен тя изобщо липсва, всеки ден се увеличават клиентите на горе упомената фирма които се отказват от услугите и, за каква сигурност говорим!Съотношение работа /свободно време- няма такова съотношени, в ОРАК има само работа, и то в повечето случай се работи почти денонощно (особено пред панаирно),което не се заплаща, още повече че това изобщо не се отбелязва. Потенциал за развити: ами какво развитие можеш да имаш при положение че клиентите на фирмата намаляват с всеки изминал ден, а пък капризите на собственика, глобите, изискванията се вдигат без покритие всеки ден. Колкото до колегите споделям мнението на всички коментирали Фирма ОРАК, колектива там е добър и е съставен от съветни хора,и точно порати тяхната съвест,и това че са "вързани" с различни финансови споразумения, и можеби от страх ще след като напуснат трудно биха си на намерили работата заради "саморазправата" на управителя със всички останали напуснали колеги ги държи там.Аз питам - Това нормална работна среда ли е ?
Нямам какво повече да коментирам, освен да кажа, на бъдещите хора които си търсят работа - Стоите по далече от ОРАК или се подсигурете с добър адвокат.

П.С : Забравих да спомена, това че голяма част от служителите в ОРАК нямат трудови договори, особено новите, а има и такива който карат години без тях! А от невнесените от страна на ОРАК осигуровки печели единстено КР.Стоянов, а губят всички останали!А автопарка както го е нарекъл някой преди мен се трупа за сметка на държата и служителите!!!

Хайде със Здраве на всички!

имал съм възможност да си комуникирам с .... .......... и с още няколко хора от фирмата, въпреки, че не съм работил там. Краси ми направи впечатление на такъв приятно луд човек, незнам как е като мениджър, но съм сигурен, че голяма част от позитивните мнения са негово дело, типично в стила му междудругото......видял съм доста цървулщина в български софтуерни фирмички, така че съм склонен да дам ухо на негативните мнения.......
абе това, че световни гиганти като сап, ибм, и майкрософт подкрепчли орак, кой го измисли бе....много ме кефите ей...

Е, какво ви спира да дадете положително мнение , щом като толкова искате ? Доколкото виждаме всички никой не е забранил даване на положителни мнения! И не лъжете ли прекалено много като съдите толкова строго тази компания .... и то с такива аргументи. Е явно че считате четящите този сайт за малоумници или себе си за големи тарикати. Да ви кажа честно най-вероятно много грешите : Нито посетителите на тоя сайт са малоумници като предишноизходилият се , нито с такива аргументи ще спомогните за обективното отразяване на имформацията за този работодател в настоящият сайт !!

Много ми се искаше да дам положително мнение за тази фирма. Как да го направя като това ще значи да излъжа?!

Какво може да се очаква от неграмотни управляващи? Рибата се вмирисва от към главата.