Спартак https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Бургас,ул. Одрин 3&markers=Бургас,ул. Одрин 3

Бе шефе не и ли беше забранил на счетката да пише коментари,ама явно не си ,като гледам коментара долу.
Не става за пиар счетката.
Кои са "приятните колеги" ? Да има кой да вярва на приказките за добрата фирма с приятните колеги.
Сигурно миризливката дето беше и другите сега, и щото сме и приятни на счетката непрекъснато ни тормози.
По прякорите за които е писал колеката ще разберете колко са нормални тука.

Не лоша фирма с приятни колеги!

Наистина нивото на персонала във фирмата е паднало много в сравнение с предни години,и мога да го кажа защото съм дългогодишен служител.
В коментара си колегата пише за някои колежки и как си вършат работата, действията им пораждат съмнения за психическото им състояние.
Колежката в маркт.,която се недоволства ,че я наричат Тъпотиева,Откаченлиева,Лъжлиева и др.не минава ден да не се изложи сама,вече и не коментираме само се смеем и цъкъме с език, и фирмата и шефа станаха за смях.
Малко да се усещаше и да има достойнство ще си напусне без да не се излага повече,както и други не толкова очевадни,направо сме жалки.

Относно коментара по- долу,коментиращия е писал,че отдавна е идвал но и в момента е същото с тази разлика,че вече и интервюта не провеждат и хора не търсят от ръководствотои да търсят никой няма да дойде ,като не мисеха докато все още се лъжеха да идват кадърни колеги,днес сме доволни и на такива които могат да си напишат името правилно и то в администрацията и с дипломи.
Тука всеки разбира от всичко,готвачи,кроячи и в крайна сметка никой не знае какво прави и само се карат ,престорено разбирателство а всъщност само се карат ,престуват се,че не чуват телефоните да звънят за да си правят на пук и клиентите се отказват.

Макар че минаха много години откато ходих на интервю,не мога да го забравя.
Вярвайте никога не ми е било толкова смешно на работно интервю,наистина едвам си сдържах смеха през цялото време.
Беше интервю за инженер а почти не стана дума за инженерство,с изключение на няколко минути от разговора в които стана ясно,че мъжът и жената водещи интервюто не знаят елементарни инженерни термини.
Жената мълча почти през цялото интервю само промънка добър ден и довиждане ,мъжът се правеше на остроумен по глупав начин също като хлапак в опити да впечатли момиче. Уточнявам,че не ми стана известно с какво образование са,не помня дали се представиха какви са във фирмата,но бяха изключително смешни,когато излязох навънка се насмях хубавичко,такива са ми кратките впечатления.

Всичките началници се имат за велики тука,директорът ги е оставил да правят каквото си искат.
Началницинте работят най-малко,например Глав. на само си седи и използва жените от отдела да и вършат всичко,защото я мързи и не знае нищо въпреки ,че е шеф колежките и знаят повече.
В търговския две години без началник и няма разлика и с началник зле и без пак зле,тоест шефа ако мисли за съкращуния трябва да почне от началниците.

С това ,че наемат и задържат на работа колеги като описаните в коментарите ръководството на фирмата казва на бъдещите кандидати за работа,че талантливите и прогресивните са нежелани и намат място тук.
Шефа ще продължава да разчита на стринки и лелинки на работници все пак е по-лесно е да се правиш на велик пред полуграмотни,докато пред интелигентни веднага си проличава когато си пълна нула.

Оф,ама сто години изоставаме от другите.
Абе виждат ,че не могат да намират добри служители защото фирмата не е привлекателна за кандидатите за работа .
Винаги в последния момент търсят и накрая виждаме какви "чудесии" намират .
Вижте цивилизованите и работещи фирми ,правят си един раздел "работа" ли ще е ,"карирери" да пращат сивита хората,събират ги и като им потрябват нови служители отварят изпратените сивита и търсят- подробно обяснявам да разберат щото трудно схващат.
А нашите кво праят, обикалят двора и питат всеки срещнат има ли стринка,зълва,вуйчо и др. да си търсят работа.
Затова другите вървят напред а наште си запълват деня като пускат стари клипове и постове от преди години ,кво сме изнесли ,къв тим билдинг сме правили преди колко години със нова дата ,като си мислят ,че ще заблодят някой,че в момента работим и сме екип и т.н.
В момента сме на никъде, тук таме имаме по някоя мижава поръчка, от стоене колежките се схванаха и си запълват времето с клюки.

Можете ли да си представите отбор да губи мачове а тренерът не сменя играчите,които вкарват автоголове и са слаби и даже им дава повече пари защото губят,така е тука.
Ето един съвет към бъдещите колеги,ако дойдете да работите тук не споделяйте нищо за живота си, какво сте работили,кой познавате,какви интереси имате и др.
Имаме колеги, накои ръководни ,които само разпитват,слухтят и интригантсват,така че умната,и ги поставете на място,да питат много,много.

Работниците се учат най- добре на работа от личния пример на шефа си.
Така и ние вземаме пример от нашия шеф как работи.
За шефа половината работен ден минава в губене на време по стаите, в празни приказки,кискане и закачки първо при снабдителката,после при маркетинга да говори на стените,щото ония нищо не вдяват и гледат тъпо с празни погледи,след това при главната на отчет и той работния ден минал,това е да си шеф и затова си взимаш тлъсти пачки.