ИЗИ ХОУМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИЗИ ХОУМ ЕООД

Една стара новина от последните минути:
СТОЯНЧО ТИ СИ СТРАШНО ТЪП!!!!
ХАХАХАХАХАХАХАХА

Забравих да кажа, че моя приятелка работеше там и не получаваше това, което и беше обещано. В крайна сметка лъжите бяха огромни, а работата много. На граждански договор, които дори нямаше входящ номер и изцяло фалшив. Колегите бяха - жената на Миро, сестрата на Миро..и изобщо все негови роднини..а тези,които не са той ги гонеше..обява пуска всеки ден залъгвайки хората.

Поканиха ме на интервю, само като разбрах, че е на граждански договор и че се обикаля всеки ден по 12 часа на крак за минималната плюс уж процент от сделките. Миро каза, че не се ползва скайп и фейсбук, да си работи той..кои ще седи пред компютъра без да ползва тези сайтове...пълна скръб..па и се работело и в събота..за минималната да си работи той. Постоянно напускат хора от там, защото ги лъже!

Още нещо. Смятам, че Миро, фирмата и колегите са си супер! Вече имам три лета тук и съм повече от доволен. Смятам да се развивам в тази сфера, в тази фирма и в бъдеще, а за Стоян ........ ще пиша друг път.

Стоянчо ти си пълна откачалка и си личи, че си страшно тъп! Не питай от къде знам, защото и да ти кажа няма да разбереш :). Сигурен съм, че инвестираш доста от времето си в този сайт, за да злословиш и клеветиш бившите си колеги и работодатели!

Отношението е ужасно, заплащането ниско. Не си тровете нервите да работите за Миро. Обявите не слизат от джобса, търсят тотално да ви използват за никакви пари. Просто не си заслужава!Крясъци, викове и много стрес и напрежение. Всички негативни коментари по долу са истина. Съжалявам, че не ги прочетох по рано. Ако има бивши опарени тук служители нека да пишат да се свържем с господари на ефира. Има Бог и Миро ще бъде наказан!

СТОЯНЕ, всички знаем от самото начало, че ти пишеш неграмотните и тъпи коментари за нашата фирма. Престани да пишеш глупости през различни псевдоними, не ти ли омръзна да злословиш по наш адрес? Ти работи при нас в рамките на две седмици и не ти се получиха нещата. Приеми го вече и си намери работа най-накрая! Не ти отива на годините!
П.С. От последният ти коментар като "клиент" не разбрах какво точно си искал да правиш: да купуваш ли, да продаваш ли? Вижда се ясно, че не ги разбираш нещата...

Търсех да закупя апартамент от тази агенция. Доста дълго време ме мотаеха. Огледите бяха пълна пародия защото неидваха в удобен за мен момент, което мисля е най-важно. Сухи извинения и ще ви се обадим го чувах за 300 пъти. Много некоректни, съветвам ви да не използвате услугите им.

ДО АВТОРА НА ВСИЧКИ АБСУРДИ ПИСАНИ ЗА ИЗИ ХОУМ
Шокиран съм от глупостите написани по- долу. Да оставим настрана, че са неграмотно написани, но и дадената информация във тези коментари е невярна.
1) Офиса отваря в 9:30ч да не кажа, че зимата и по – късно, а ако работиш 14 часа означава, че работния ти ден е свършил в 23:30ч. Това само по себе си е абсурд!
Ние се занимаваме с недвижими имоти и за нас е важно да работим през светлата част на деня. Представете си, че сте купувач или наемател, как ще оцените показан от нас имот ако е нощем? Изобщо има ли клиент който ще иска да направи оглед през нощта?
Нямам против градивната критика, дори я приветствам. Във тези коментари обаче не откривам критика нито истина!
2) Направих си труда да се разровя във всички получени CV за работа в Изи Хоум ЕООД (от самото начало до днес) и не открих кандидати като Златина Юркова и Изабела Сискова. Това ми изглежда малко съмнително. Не е необходимо да използваш множество псевдоними когато си честен и няма какво да криеш.
3) Мисля, че Изи Хоум предлага доста добри условия за работа и развитие. Ние работим на процент и това кой колко изкарва не зависи само от мен, а също от личната мотивация и нужди на консултанта/брокер. Естествено като всяка организация и тук има правила, които трябва да се спазват, за да протича нормално работният процес, но не съм съгласен, че това става с караници и скандали.
4) Изи Хоум се развива, а това означава, че се отварят нови работни места не виждам нищо странно или срамно да си подбираме персонал от Интернет обяви.
Последно искам да кажа, че идеята на сайта е много добра и ценна. Да го ползваме по предназначение – като обратна връзка за работодателя от страна на негови бъдещи, настоящи и бивши служители. Нека да има креативност и идеи, а не пошлост и лъжи. БЪДЕТЕ ОБЕКТИВНИ!!!

Не си заслужава да се работи за тези измамници, колжката е права!