ИЗИ ХОУМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИЗИ ХОУМ ЕООД

Помолих ги да ми намерят апартамент под наем. Доста се забавиха, не съм доволна от услугите им. Искаха и доста пари да дам да търсят нещо извън моя бюджет. Просто ми загубиха времето. ДоБре, че в предишната квартира ми дадоха 2 месеца да се изнеса.

Работех там за кратко.
Все ми е тая кой какво казва за началника ( Миро )
За мен той си остава единственият ми началник за който със гордост мога да кажа че става за нещо.
Даже за доста неща нали но едно от тях е ....
Както и да е няма са да го хваля много нали ма евалата на Мирката и колектива като цяло.
Относно недоволството на бившите им колеги ( то и аз съм бивш колега нали   ) идея си нямам какво толкова мрънкат.
За краткото време което бях там аз се забавлявах и имам огромна полза от от фирмата .
Освен че Миро ме научи да работя създадох толкова приятни познанства че просто нямам какво да направя друго освен да им благодаря.
Което ме подсеща че трябва да взема номера на Миро...
Извинявам се за дългото писание :D

СТОЯНЕ, всички знаем от самото начало, че ти пишеш неграмотните и тъпи коментари за нашата фирма. Престани да пишеш глупости през различни псевдоними, не ти ли омръзна да злословиш по наш адрес? Ти работи при нас в рамките на две седмици и не ти се получиха нещата. Приеми го вече и си намери работа най-накрая! Не ти отива на годините!

Чувам от колеги, че работата в събота и неделя също продължава въпреки обещаните почивни дни? Колеги пишете! Също така не забравяйте да проверите дали гражданския ви договор е актуален и дали се водите на такъв или го нямате!!!!!!!!!!!

Миро, знаем, че никои не стои в офиса. И ако ти сутрин се наспиваш и идваш към 11 в офиса, то ние вече сме на адреси за огледи. Никои не работи в офиса, недей да лъжеш..караше ни от 8 часа да сме на адреси и да следим за огледи. Вечер офиса, ако е до 17ч, нашите огледи продължават до 20-21ч..за ниската заплата, постоянните обяви в джобс, за лошото ти поведение няма да коментирам, гледам, че доста служители се смениха докато аз работех и всичко написано е много вярно..

1) Никога не сме имали служител като Спаска Володиена!!! Понякога се възхищавам на въображението ти Стоянчо! :)
2) Офиса отваря в 9:30ч всеки делничен ден от понеделник до петък. Да не кажа, че зимата и по – късно, а ако работиш 14 часа означава, че работния ти ден е свършил в 23:30ч. Това само по себе си е абсурд! Ние се занимаваме с недвижими имоти и за нас е важно да работим през светлата част на деня.
Успех и на теб в живота от целият ни екип!

Работих за тях като брокерка. Взимах около 340лв за 6 работни дни по 14 часа. Много съм доволна от тази фирма защото бях на граждански договор и Миро много ми се караше по телефона. Давам само положителни оценки за фирмата. Успех балъци!

Стоян ли си, какъв си? Може да се пишеш и като Лили Иванова - певица, но за всички стана ясно, че имаш много свободно време.
Кое говори добре или зле няма как да определи един некомпетентен човек.След всяко обвинение е нормално и фирмата да излезе със свое становище. Смятам, че направо те разнищиха.

Не говори добре фирмата да се защитава след всяко мнение от страна на служители или клиенти, които са недоволни от лошите условия, които предлагате. Обслужването ви е под всяка критика, а всеки опит да нападате бивши служители и клиенти говори лошо за вас. Оправете си отношението и уважението към клиентите, спрете с циничността. Нови служители - некадърни поради липса на обучение, елементарни познания и тн губите клиенти. Лъжите също.

Фирмата "Изи хоум" е супер!!! Не се работи в напрегната и изнервена обстановка, напротив. Колегите са страшно готини, а за Миро какво да кажа: няма по-позитивен и усмихнат човек от него :)))
П.С. За този неграмотник, който пише постоянно някакви глупости по наш адрес мога само да кажа: "Който зло мисли, зло намира"! Така че, замисли се...