ИЗИ ХОУМ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ИЗИ ХОУМ ЕООД

Аз също съм измамена от тази долна фирма на Миро! Хора, търсете си правата! За 200лв не се съгласявайте да работите по 6 дни по 14 часа! Долни лъжци!!!!!

Г-н анонимен, това че сте дошъл за 1-2 седмици да се пробвате като брокер и не ви се е получило не означава, че трябва да злословите по адрес на фирмата. Не всеки е за тази работа, не всеки може да се справя с разговори по телефона, работа с клиенти, преговори и т.н.
От 2 години работя в агенцията и всичко казано от анонимния е пълна глупост. Събота и неделя не работим, а камо ли по 14 часа на ден, заплащането е над средното за бранша, колегите са супер.И да, г-н анонимен, въртим обяви в jobs.bg, защото се развиваме и растем. ;)

Също така нека отговоря и на останалите въпроси. Работата е свързана с много пътуване, скандали и напрежение, което се създава от Миро. Заплащането казах, че е ниско. Уважение няма - гледа как да те стъпче. Привилегии - служебен телефон, на които ще те търси постоянно да ти възлага нови задачи и да ти вдига скандали. Потенциал на развитие - 0, абсолютно нищо! Работната среда - кошмар, колеги - двулични, интриганти и клюкари, гледат да не ти помагат и да се мъчиш...единственото хубаво е местоположението намиращо се до НДК...и само това..останалото ужас! Вие сами си преценете!

Работих с голямо желание цели 5 месеца. Сега обявите се въртят постоянно в джобс, а хората напускат. Никои, ама никои не иска да работи по 14 часа ужким 5 дни, а те стават плюс събота и неделя..за накакви си 400лв на граждански договор...пародия пълна..хора не си губете времето! И Миро ще ви изгони, ще стойте ден до пладне, докато не дойде следващия кандидат повярвал си сам че ще взима обещаната 1500лв заплата хахаха

търся работа и имам покана лично от Миро. Той ми каза че е уволник 4 човека защото ги е хванал в измама.  Моля последната дама да остави контакт за да й пиша. Интересно ми е положението в тази фирма и дали Миро ме лъже.

Аз работя от началото на годината и съм много доволен. Работата ми харесва и екипа е супер. Изкарвам достатъчно за да си платя сметките и да се поглезя. Чат-пат успявам и да заделя някой лев, а от това по- добре здраве му кажи :) До сега не ми се е налагало да работя събота или неделя. Не знам и някой колега да го прави, освен ако не е нещо епизодично и по негово желание.

До "Анонимен"
Човече ти си пълен НЕГРАМОТНИК! Чудя се как си изкарал и тия 320лв?
Ще те светна нещо - управителя не се казва Мирослав. Изобщо работил ли си в тази фирма , в този бранш?

Когато започнах работа във въпросната измислена фирма на Мирослав незнаех изобщо в какво се забърквам. Нормално беше за мен, че бях без работа, търсех си работа, нямах пари и бях принуден да започна работа в тази измислена фирма за недвижими имоти. Да започна с това, че фирмата е без особенни клиенти. Тоест намират се от интернет обяви клиенти, а не че има опашка от хора, които искат да дойдат във фирмата и да търсят жилища. Мирослав непрекъснато крещеше, всяваше страх, но нищо повече...ВАЖНО относно това за процента Мирослав като шеф ти взима почти целия процент, които ти се полага! С две  думи както по-надолу колеги са писали не се изкарва нищо....той Мирослав казва 1000лв че се изкарвало, но повече от 320 лв с много труд повече пари не изкарах! Само по 1 ден почивах в седмицата и да вярно работи се повече от 12 часа на ден. Осигуровки няма! Загубих си времето и нервите. Моя съвет е да не работите в тази измамна фирма!!!

ИЗИ ХОУМ ЕООД е на пазара от около 2г. и смело мога да заявя, че имаме добра репутация и много сплотен колектив. Естествено всяка фирма се развива и по пътя си остава по някой недоволен. Явно Иване (ако това е истинското ти име) си един от тях.

Относно условията на работа искам да отбележа, че са стандартни за бранша и ако искаш нещо повече трябва да се постараеш повече, или ако не ти харесва сферата на работа, потърси нещо друго, с което да се занимаваш, но не пиши глупости по форумите! :)

За начинаещите брокери ще поясня. Работата не е трудна, но не се отдава на всеки. Тя е доста динамична. Свързана е с много движение и запознанства. Брокерът не седи на едно място и затова професията не е подходяща за хора, които търсят спокойствие и работа на бюро. Също така трябва да сте организирани, пробивни и много градивни. Трябва да сте сигурни, че няма значение дали ще почнете работа във фирма, която дава твърда заплата или ще ви се плаща процент от оборота, който сте направили. Защото трябва да покривате поставените от агенциите планове и ако не го направите си отивате в къщи (колкото и да сте симпатични). Ходим на работа, за да изкарваме пари, а не да се харесваме! Именно и затова повечето брокери са на граждански договор (получават това което са изработили). Но преди да стигнете до там- заплата или процент, първо ще ви дадат основни познания как да работите, каква е тяхната система на работа,каква е тяхната политика, кои са техните приоритети и т.н. В различните фирми този процес (начални стъпки) поглъща различен период от време (при нас в ИЗИ ХОУМ е около 10дни). Разбира се в процеса на обучение от една страна- вие можете да прецените, че това не е вашата работа и да си тръгнете, а от друга- агенцията също може да прецени, че не сте отдадени на работата и да ви прекрати обучението. Никъде досега не съм срещал или чул някоя агенция за недвижими имоти да плаща на начинаещите брокери заплата, затова че се обучава при тях. Т.е.искам да кажа, че където и да започнете ще има един период от време на взаимно оценяване (така да се каже) и този период не гарантира доходи за вас или за избраната от вас агенция.

За да получиш трябва да дадеш! Ето защо не си получил нищо като са те освободили Иване. Защото от „0“лева оборот, какъвто и да е процента ти, възнаграждението ти пак ще е „0“ лева. Проста математика! Наречи го ако искаш и закон на пазарната икономика. Социализма се срина още 1989г. Вече няма нужда да се правиш на страдалец! Вземи се в ръце! Вместо да се жалваш насам- натам си намери работа,а когато си намериш не се пести а работи и ти гарантирам високи резултати.

П.П. Искам да се обърна към всички потребители на този форум и да ви посъветвам чисто приятелски. Ако ви поканят на интервю за работа идете и сами преценете работната обстановка. Не позволявайте на разни драскачи да вземат крайното решение вместо вас!