"Кентавър Трейдинг СПС" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Кентавър Трейдинг СПС" ЕООД

Арогантна шефка! Дълго работно време! Принуждаване да разписвате дукоменти с невярно съдържание! Заплата е изключително ниска и почти никога не се дава на време . Ако е на кеф шефката ще ви я даде , ако не е на кеф ще ви навика и ще чакате да и дойде кефа. Изключително некоректнен работодател! Ако може да ви излъже ще го направи без да се замисли. Искам да кажа нещо хубаво, но няма такова. Най- унизителното място на което съм работила. Въобще не препоръчвам!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Некоректна фирма, заплащането е малко за работното време,забавяне на всички парични средства, при напускане те режат от заплатата, не ти позволяват да си използваш отпуската която ти се полага. Под всякаква критика.

Поредната некоректна фирма, която осигурява на минимална и си търси шарани. Попадам на много такива в последно време и мисля, че трябва инспекцията по труда да се вземе в ръце и да започне да налага солени глоби, защото всички фирмаджии много са се разпищолили нещо. Не знам дали осъзнавате, НЕуважаеми работодатели, че ни отблъсквате с вечните си шмекерии и номера, за да спестите някой лев и после ревете по телевизията как нямало кадри, и искате да си ги внасяте от къде ли не. Наистина много ми прекипя, защото аман вече от вас и вашето безочие и наглост.

Искам да кажа фирмата е под всякаква критика заплата не се изплаща редовно ,а когато на тях им хрумне 12часови работни смени за смешни пари ,отнощението на шефовете арогантно говори се на “ма,че,она,тая “още всякакви от този род ,никога не си вдигат телефоните ,а трябва да им се обаждаш всеки път дори ,като ходиш до тлалетна ,напуснах и след 3месеца всеки ден звънене и писане и ходене до магазина и молене да ми се върнат документите и изплащане на заплата за 2месеца всеки ден слушах утре звъни пак ,изплатиха и то поне на трипати при което пак се обаждах и обаждах и то не ,всичко а си зимаха и за тях всеки път по-двайсе ,трийсет лева и после не си вдигаха телефоните ,накрая в трудовата ми книжка ме бяха написала ,че съм напуснала без предизвестие ,а аз бях го спазила .НЕ препоръчвам тази фирма ,ако може така да се нарече най-кошмарната ми работа да се молиш за заплата всеки път и да излезеш до тлалетна .

Работното време е много над допустимото.Заплатата е ниска и не се дава редовно.Когато ви викат на работа извънредно не се заплаща.Отпуска не може да ползвате когато вие искате и колкото ви се полага по закон.Шефовете имат много арогантно и некоректно отношение спрямо персонала. Аз НЕ препоръчвам фирмата.

Никога не работете във тази фирма.Колегите са супер.но шефовете са отвратителни хора.Замислете се...защо толкова често търсят хора ?

САМО ДА КАЖА НА ВАЛЯ ЧЕ НЕЩО НЕЕ ДОБРЕ ,ТАМ Е КОНЦЛАГЕР.

САМО ДА КАЖА НА ВАЛЯ ЧЕ НЕЩО НЕЕ ДОБРЕ ,ТАМ Е КОНЦЛАГЕР.

може ли някой да ми даде компетентно мнение относно позицията като "Управител"?
Благодаря предварително.