"Кентавър Трейдинг СПС" ЕООД /img/frontend/nomap.png"

"Кентавър Трейдинг СПС" ЕООД

може ли някой да ми даде мнение за позицията "Управител",тъй като утре съм на интервю?
Благодаря предварително.

Ще помоля авторката на последното мнение Валя за връзка. Имам въпрос,може ли на [email protected]

Работната среда е приятна, а задълженията са в рамките на нормалното, които един продавач-консултант би следвало да изпълнява. Изказвам мнението като бивш служител на фирмата, работих близо 5 год, но ми се наложи да замина за чужбина.

В Кентавър Трейдинг СПС работих и нямам думи за какво отношение става въпрос.Собствениците не плащат редовно.Трябва всеки път когато си взимаш заплатата да им звъниш и да питаш може ли или не.Първо се подписваш на ведомост ,а после след няколко дни ако решат да ти вдигнат телефона тогава си вземаш парите.Първия месец те осигуряват на 4 часа,а работиш 10часа на ден.

Здравейте. Преди около година и аз се явих на подобно "интервю". При самото пристигане пред магазина в The Mall,забелязах че още около 5 момичета чакат за същото място. Интервюто продължи близо 3 часа... Самите "управители" бяха с доста просташко държание. След първото интервю получих обаждане за второ такова. След което бях удобрена. Започнах обучението си и след 3 дни висене в магазина ми обясниха че ще получа ден почивка. В почивният ми ден още в сутринта получих обаждане от "пешката" на фирмата,че не съм удобрена и няма да се справя с работата. Не бях особено учудена,за това поисках документите си и отговорът беше,че след 3 дни ще ги получа. Държаха трудовата ми книжка 10 дни,беше наложително да ги заплаша с по-висока инстанция и адвокат,за да ми бъде върната. При последната "разходка",която ми спретнаха,за да получа документите си отново имаше интервю. Отново около 20 момичета чакаха с надежда,за да получат работа. Няма ли кой да обърне внимание на тази пародия на "фирма"???