Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

Искам да попитам кога ще се свържете с кандидатите които се явиха за търговски представител гр.Русе?

Здравейте на всички,

Благодарим за въпросите и мненията ви! :-)

Декември беше доста зает месец, подготвяхме подаръци и изненади за колегите като Коледни и готварски партита, резултатите от които могат да се открият на страницата ни във facebook Devin Team. Заповядайте при нас, за да видите светът на "Девин" отвътре :-)

Сега ще се радвам да ви предоставя повече информация по темите, които ви интересуват.

- Възнаграждението за търговските позиции в цялата страна се състои от две части: фиксирано брутно възнаграждение и сума, получавана на база бонусна схема за изпълнение на месечен таргет. Осигуровките се изплащат на цялата сума, като всички търговци работят на трудови договори и при спазване на изискванията на законодателството.
- Радвам се на интереса на дамата за позицията Асистент Продажби. Бихте ли ми писали на [email protected], моля? Бих искала да Ви разкажа още малко за позицията след празниците. :-) Мерси!
- Силвия, благодаря за въпроса Ви относно трудовия опит. Поощряваме всички, които се интересуват от дадена позиция, да кандидатстват за нея. Опитът е важен, но и мотивацията и ангажираността на хората са винаги от значение. Моля, изпратете ми автобиография на горепосочения имейл и ще поговорим конкретно за Вашия случай. :-)
- Любина, благодарим за интереса Ви към компанията. Леко се изненадах, защото не съм публикувала обява за Ямбол и съответно имаме колега, който обгрижва тази зона :-) Ще се радваме да кандидатствате, ако отворим допълнителна бройка след време.

Весели празници на всички! :-)

Поздрави,
Ваня

Здравейте, виждам че се включват настоящи служители. В Ямбол има обявена позиция за търговски представител. Интересува ме дали имам шанс, тъй като работата наистина много ме интересува и я искам. Имам опит като търговски представител и като шофьор, имам много приятели и познати с които мога да работя. Дали имам шанс или всичко е до връзки? Благодаря ви предварително.

С уважение: Любина Стоянова (кандидат за работа)

Здравейте. Виждам, че част от коментарите са на служител от отдел ЧР. Имам въпрос към тях. Какъв е шанса да поканите/назначите човек на позиция Търговски представител ако въпросният няма голям стаж на подобна позиция. Желанието ми за работа при вас е огромно(меко казано) и ми се иска да вярвам, че нещата при вас не се случват на база връзки/роднински или други/ и давате шанс на хората да се докажат. Все пак стажът не винаги е най-важен. Благодаря.
P.S. Аз все пак съм си изпратила CV и се надявам да ми бъде даден шанс ✌

Глобул става Теленор.
Продавалник става OLX.
Цар става министър-председател.
Мутра става архонт.
Мавзолей става паркинг.
Козмин Моци става вратар.
Чалга става поп-фолк.
Море става канализация.
Ватман става лорд.
13 от 13 стават депутати.
Парно става лукс.
Магистрала става мечта.
Корупция става начин на живот.
САМО ОТ ДИМИТЪР ЖЕЧЕВ (мениджър-екип Варна) НИЩО НЕ СТАВА !!!

Здравейте, кандидатствах по вашата обява за Стажант Асистент продажби. Интересът ми към позицията е голям и ще се радвам на възможността да стана част от голямото семейство на Девин АД.

Поздрави

Здравейте, поразрових се по-надолу из коментарите, но никъде не открих каква е твърдата стартова заплата(след осигуровки и данъци) за търговски представител, има ли бонусна система, на това което вземаш ли те осигуряват? Интересувам се за Пловдив и София.

Благодаря и прекрасен ден.

Здравейте, Филипина,

Наистина се стараем да сме коректни с хората, с които общуваме в компанията. Възможно е да се е случил пропуск, за което се извинявам, но се опитваме подобни случаи да не са често срещани.

Бихте ли ми писали на [email protected] в кой конкурс сте участвали (позиция и град), за да проверя какво е станало? Обикновено изпращаме отговор на имейл, както и се обаждаме по телефона.

Хубав ден,

Здравейте.
Имам въпрос към силно заинтересованият да опази имиджа на Девин ЧР Ваня Богданова:
Защо 5 месеца след проведеното интервю нямам никакъв отговор,въпреки гарантираното обещание за такъв?

@ Мартин, Ивайло, мерси за интереса ви към компанията! Всяка кандидатура се разглежда в процеса на подбор и се радвам, че кандидатствахте за обявените вакантни места. Поздравления за подхода ви :-)

Вече написах имейл на човека, който задава въпроси по-долу. Ще се радвам да се свържете с мен на фирмените телефони, ако имате допълнителни въпроси.

Хубав ден,