Девин АД / DEVIN https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул.Тинтява 13Б&markers=София,ул.Тинтява 13Б

Девин АД / DEVIN

Казваш през 2015-та,ами то тази година нови факти няма.Но са си факти,щом е предпочел Каменица Наско,явно има защо.Извода си го направи ти сам за себе си.За Стоил,как ще коментираш?
И казваш Търговците са супер а?Стига вицове,моля.Дай ми един,дошъл от голяма Мултинаципнална Компания при вас,един единствен ми дай.Говорим за Търговец,сега да не кажеш Ваня Богданова,там е друго.Всички са от гаражни фирми събрани,ама казваш супер били,не те знам на каква позиция си,но имаш нужда от обучения.Много обучения,на тема РАБОТЕЩ ТЪРГОВСКИ ЕКИП.

Я стигa, историятa с Нaско и Стоил е от нaчaлото нa 2015 при друг регионaлен, Нaско го дръпнaхa обрaтно нa супервaйзорскa позиция в Кaменицa в Пaзaрджик... И товa сa единствените супервaйзори, нaпуснaли зa цялa годинa, човек.. А търговците сa супер. То кaто говориш разни глупости зад гърба на другите, да ти кажа, мнението ти хич и не се зaчитa...

Петко,то ако работата беше толкова хубава,нямаше супервайзори да си тръгват.Фактите,са си факти.А те са следните:Атанас Георгиев, супервайзор в Пазарджик изкара около месец и се махна.Стоил Стоилов-изкара 3 месеца и се махна.Махат се защото,екипа и хората като теб,които не са работили в РАБОТЕЩИ Търговски Отдели,се мислят за най-великите,а в същност сте най обикновени заявкаджии.По-лошото е,че не желаете и да се научите."Какъв Селс" Форс с хора като теб?Куци коне.За пример давам Веска от "Ведена".Тази е неспасяема заявкаджийка.С "муци,кво ша пишем,и се изчерпват Търговските Аргументи"

Петко,не си казал в кой град си,ясно ми е ,че си в Търговски отдел.Град,кой ти е супервайзор,кой ти е регионален.Това са неща които,ако си доволен от компанията,би било редно да споменеш,за да ги похвалиш.

На мен компанията ми харесва, хващам си бонусите, получавам редовно заплатата си, колегите са супер!! няма такъв надъхан екип и са много свестни хора. Харесвам си клиентите и вече са ми приятели повечето. Имаме обучения, промоциите са добри, продуктите са един път просто. Добре съм и съм доволен!

Ваня Богданова,дали не бяхте за един период от време HR в Каменица,на един етаж с Девин, в бизнессграда Доверие?

Здравейте, Георги,

Компанията има сериозна история зад гърба си и успехите й са постигани от хората, работещи в нея. Със сигурност не бих омаловажила усилията на който и да е от настоящите и/или бившите колеги, защото знам колко много са дали те от себе си и с какво желание работи всеки от нас.

Като другите добри компании, нашата поставя цели на всеки служител и би било хубаво те да се изпълняват. Това е единственият критерий, който е от значение в случая, не е възрастта на човека. Някои от колегите са с над 20-годишен стаж в "Девин", други дългогодишни служители бяха промотирани на по-високи позиции.

С цел усъвършенстване начина на работа се въведоха нови системи, стандарти и практики. Всички настоящи служители сме отворени да учим новостите и да се стараем да ги използваме по максимално добър начин.

Съжалявам, ако сте останал с негативно чувство и се надявам да сте удовлетворен в професионален и личен план в бъдеще.

Поздрави,
Ваня

Здравейте , Ваня .
Имам няколко въпроса към вас .
1.Какво наложи да замените човешкият ресурс през последните 3-4 години ?
2.Защо изчистихте хората които имаха стаж до 10 години в компанията ?
3.Некъдърници ли бяхме или просто така реши ръководството ?

Аз за себе си знам отговорите , но нека и другите да знаят.

Благодаря !

Благодаря за интереса към компанията, говорихме с дамата по телефона. :-)

Един от най-приятните елементи на работата ми е да виждам ентусиазма на хората, с които се срещаме. Съгласна съм, че между 20.01. (сряда), когато направихме интервюто и 25.01. (понеделник) периодът изглежда много дълъг, когато човек очаква информация. :-) За съжаление не винаги успяваме да имаме финализиран процес за толкова време заради стъпките, които правим при подбора.

Хубав ден,

Ваня

здравейте моя мъж е бивш работник на фирма девин изключителна фирма в която се работи много добре и колектива е разбран говоря за отдела на галоните а не малката минерална вода искам да попитам имали някакъв шанс за работа към вас имам си напредстава за какво става на въпрос и с някой вътрешни дейности как се извършват тъй като съм помагала ако има варянт за работа се свържетес мен на посочения имейл адрес благодаря много